Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142984
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λενα μιλφ γυρω στα 40 ταχα απο Ουκρανια...Κατ'εμε αποκλειεται να'ναι Ουκρανη αυτη.
Ασχημη σπασμενη φατσα με κρεατοελιες,πολυ μικρο βυζι,φαρδυς και χαλαρος κωλος γεματος σπυρια.Την ειχα δει καποιες φορες στο σαλονι οπου ο φωτισμος ειναι ελαχιστος και μου'χε βγαλει κατι πολυ εκφυλο γι'αυτο και πηγα με ολη την καλη διαθεση σημερα.
Αυτο ομως που αντικρυσα στο δωματιο ηταν μια αηδια και μιση...

Καταρχην ηρθε στο κρεβατι εβγαλε μονο το σουτιεν,απο κοντα αποκαλυφθηκε το χαλια σωμα της και επιασε αμεσως την καποτα.Τι κανεις την λεω εκει...ελα πρωτα να με καυλωσεις και την τραβαω κατα πανω μου.Αμ τι το'θελα...
Με βαρεσε τοση βρωμα αρχικα απο τη χυσιλα στα βυζια και στο στερνο της που συνεχιστηκε με την τσιγαριλα απο το στομα της,την μασχαλιλα οικοδομου οταν ανοιξε τα χερια της και συμπληρωθηκε με την κωλιλα που αναδυοταν κατω απ'το βρακι της.Τοση αηδια με πουτανα δεν εχω ξανανιωσει και εχω χωσει τη μουρη σε παρα πολλα αποκρυφα πρεπει να πω στην ως τωρα καριερα μου.

Τελοσπαντων την γυρισα μπρουμυτα να της τριφτω λιγο απο πισω μπας και καυλωσω μετα το ξενερωμα που ενιωσα,ανταποκριθηκε αρχικα αλλα συντομα μου'πε πως δεν εχουμε πολυ χρονο με τα 30ε που εδωσαΘυμόςΘυμός
Μου περασε την καποτα σε πεσμενο πουτσο και εκανε ενα καλο τσιμπουκι με νευρο και βαθος ενω συγχρονως μου τσιμπουσε τις ρωγες.Σταματησε και αρχισε να μου γλειφει τη μια ρωγα,μου επαιζε την πουτσα ενω κρατουσε σε αποσταση τον κωλο της με το βρακι για να μη την χαϊδευω.Οταν επιχειρησα αρχικα να της γλειψω κι εγω τη ρωγα τραβηχτηκα λογω βρωμας απο χυσια και αργοτερα οταν επιχειρησα να της τα πιασω τιναχτηκε αποτομα και ειπε οτι την ποναωΘυμόςΘυμός

Τελοσπαντων με τη μαλακια μου σηκωθηκε πολυ καλα οποτε καβαλησε απο πανω για ενα λεπτο ας πουμε,εδειδε οτι κουραστηκε και την γυρισα σε ιεραποστολικο οπου την καρφωσα βαθια και εδειξε καλη ανταποκριση τεντωνοντας το κορμι της προς το μερος μου για να μου γλειψει τις ρωγες.Τελικα τη γυρισα και πισωκολλητο στα 4 αρχικα και τερμα κατω ξαπλωμενη με εμενα κολλημενο πισω της να την καρφωνω βαθια και να φτανω σε ενα πολυ δυνατο τελειωμα αν και λιγο πριν ειχε παλι διαμαρτυρηθει για το χρονο ενω καλα καλα δεν ειμασταν ουτε στο 10λεπτο.Επισης σ'αυτη τη σταση επιχειρησα να τη φιλησω λιγο απο πισω σε αυτι,λαιμο,μαγουλα αλλα ηταν και αλουστη και βρωμουσε και το κεφαλι της.

Συμπερασμα...Αδικαιολογητη βρωμα σε επαγγελματια που δουλευει υποτιθεται σε καλο στουντιο.Αλλα ετσι κι αλλιως ειναι μια σκετη ξεπετα η οποια στο δειχνει χωρις κανενα προβλημα.Ουκρανη τοσο απλυτη και τοσο ξεπετα εγω δεν εχω ξαναδει γι'αυτο και λεω οτι αποκλειεται να'ναι Ουκρανη.Βουλγαρα ειναι σιγουρα και μαλιστα απελπισμενη απο κανενα Σαντανσκι...Φυσικα και δεν προτεινεται σε κανεναν,κυριως λογω βρωμας,υπαρχουν πολυ καλυτερα μιλφακια να ευχαριστηθεις.Αηδια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Λένα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.448
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2012
πω ρε φιλε δε σκουπιζει τα χυσια απ'τα βυζια της? εγω θα ξερνουσα σιγουρα στη θεση σου. μπλιαχ
10 Ιουνίου, 2012
μου ετυχε κ μενα με μια πουτανα στην Αθηνα,συγκεκριμενα στην Αττικης,βρωμαγε τσιγαριλα τερμα...παντου σε ολο το κορμι της...εκανα τι εκανα απο αγγαρεια κ μετα εφυγα,πλυθηκα με σαπουνι κ μπεταντιν....δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα...αμα μου ξανατυχει δεν θα ακουμπησω την κοπελα,θα ζητησω τα φραγκα μου πισω κ θα φυγω...
11 Ιουνίου, 2012
πωωωωω ρε τυπε θα ξερασω που εμπλεξες... Money Mouth
C
COBRA1986
11 Ιουνίου, 2012
έπρεπε να σφυρίξεις λήξη του ματς με το που μπήκατε στο γήπεδο...Λύπη
11 Ιουνίου, 2012
Μαλλον εισαι μυστικος πρακτωρ της εκκλησιας και τα γραφεις αυτα ωστε να αηδιαζουμε και να μην πηγαινουμε στις πουτανες
12 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚουλΚουλ το καταλαβατε εεε???
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6