Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824208
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη-καταθεση ξημερωματα Κυριακης, παρκαρισμα στην αχαρνων και εισοδος στο σαλονι.
Παμελα και Μαρινα διαθεσιμες και η Ελενη απασχολημενη, επιλογη-δοκιμη Παμελας για το απλο προγραμμα.
Εμφανιση ψηλη ξανθια νταρντανα με μεγαλα βυζια και μπολικο γεματο κωλο.
Ξεκινημα με γλυψιμο στις βυζαρες της και τριψιμο με ολιγον τι δαχτυλο στο μουνακι της.
Συνεχεια με μια μινι ισπανικη που μου εκανε με τα βυζια της αφου το ζητησα πρωτα και ωρα για τσιμπουκι.
Αφου σαλιωσε πρωτα το σακουλακι μου κατω απο το πουτσο μου περασε την καποτα και αρχισε να τον ρουφαει με τις χειλαρες της.
Πρωτη εφαρμογη καου γκερλ φεις του φεις, τον καταπιε ολο μεσα της και αρχισε να χορευει, καπου εκει νομιζα οτι θα χυσω οποτε τη σταματησα και συνεχισαμε με μενα απο επανω να εχω ξαπλωσει επανω της και να της τον χωνω με δυναμη.
Τελευταια σκηνη στημενη στα 4 με τουρλωμενη την κωλαρα της εφαγε και το τελευταιο ταισμα.
Λιγος χαβαλες κατα την αποχωρηση της, και υστερα ντουζακι (σορρυ που σας εβρεξα και λιγο το πατωμα).
Αν την ειχα γνωρισει προ 5ετιας που ειχα ελευθερη και ολοκληρη την ανοιχτη γραμμη της γιουρομπανκ συγουρα θα ξαναπηγαινα εντος ολιγων ημερων, τωρα που χρωσταω ολοκληρο το 15αρι μαλλον θα περιμενω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Πάμελα
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού