Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271303
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηταν η 3η επισκεψη στην συγκεκριμενη κοπελα!Μετα απο διαλογο μαζι της,η οποια εχει αψογη συμπεριφορα που σε κανει να αισθανεσαι απιστευτα ανετα μαζι της, και αφου της ειπα κατα ποιον τροπο ηθελα να περασω μαζι της με εκανε να μην διστασω να παω μαζι της για αυταρχικο προγραμμα!!!Καθως ηταν η πρωτη μου φορα που επερνα τετοιο προγραμμα!Μπηκε στο δωματιο με το παιχνιδι της και με το προστυχο βλεμα της με φιλισε με ενα απιστευτα υγρο φιλι και μετα μ εβαλε να γλυψω το απιστευτο πεντακαθαρο και μυρωδατο μ@@@ακι της!!!Δεν εχω λογια απλα... ηταν τρομερο... μετα απο λιγο με εστησε στα 4 και αρχισε σιγα σιγα να με περιεργαζεται με το παιχνιδι της αφου φυσικα του ειχε φορεσει ενα σκουφακι με το στομα της κοιτωντας με πολυ προστυχα...με εκανε να θελω να τελειωσω σχεδον αμεσως αλλα ευτυχως κρατηθηκα!Μετα ηρθε μπροστα μου ζητωντας μου να της μουσκεψω το μ@@@ακι της παλι και πηρε τον π@@@@ο μου και τον εβαλε μεσα της... απιστευτη αισθηση μεσα της!!!Μετα απο λιγο αφου ειχαμε μερικα σφυροκοπηματα και ενω ημουν ακομα μεσα της εβαλε και παλι το παιχνιδι της μεσα μου...εκει φυσικα παρεδωσα σωμα και πνευμα ενω με αγκαλιασε και με φιλησε τρυφερα... εκατσε λιγο μαζι μου να τα πουμε και μου ειπε οτι γουσταρει τρελα τετοιου ειδους παιχνιδια!Θα την επισκευθω ξανα το συντομοτερο!Αν ηταν δυνατον να βαλω 10 στα οσα αφορουν την κοπελα και τις υπηρεσιες της θα το εκανα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Μέλος
Εγγραφή:
13 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2012
εμενα δεν με παιρνει αυταρχικο ρε γαμωτο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1