Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 256 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα απο αρκετο καιρο αποφασισα να γραψω την κριτικη γιατι εγινε μια παρεξηγηση με την τσατσα της βαρδιας που με ενοχλησε, και θα ηθελα να την ξερετε! Φτανω στο στουντιο λιγο πριν τη μια το μεσημερι.. Ανογει η πορτα , καθομαι κ μου λεει η τσατσα οτι σημερα το προγραμμα το απλο ξεκινουσε απο 30 ευρω και το full ειχε 80. Μου λεει σημερα ειναι η Ηλεκτρα (ειχα παει για σαμπρινα αλλα δεν ηταν). Τη ρωταω στο προγραμμα της ποδολαγνειας θπαρχει καποια εκπτωση; Μου λεει δςσε μου 30 ευρω. Περναω κανω ντουζ, ερχεται η κοπελα η οποια σε γενικες γραμμες ηταν μετρια προς καλη, εμοιαζε να βαριεται. Εμφανησιακα, οπως στις φοτο ψηλη με καποια παραπανησια κιλα και θετικο το ωραιαο φυσικο στηθος. Νομιζω πως αν αδυνατισει λιγο θα ειναι σαν μοντελο γιατι εχει κ πολυ καλο προσωπο...Με περιμενε να βγω απο το ντουζ για να ξεκινησει να γδυνεται, καναμε ελαχιστα προκαταρκτικα (φιλια στο στηθος και στο λαιμο και χαδια) μετα εβαλε λιπαντικο στα ποδια γαι το προγραμμα που ειχα παρει. Αυτο κρατησε κανενα 2 λεπτο και στη συνεχεια μου περασε το προφυλακτικο. Η πιπα ηταν σχετικα αδιαφορη αλλα σε καμια περιπτωση κακη! Στο κυριως πιατο τωρα αλλαξαμε 3 στασεις και το θετικο ηταν οτι δεν εδειξε να δυσανασχετει για να τελειωσω ενω καπου, καπου εβγαζε κατι ψευτικες κραυγες. Βγαινοντας απο το δωματιο με περιμενε η τσατσα και μου λεει : Αγορι μου εκανα λαθος και οι βαρδιες ξεκινανε απο την αλλη εβδομαδα, οποτε πρεπει να μου δωσεις αλλα 30 ευρω! Ναι, της λεω αλλα επρεπε να μου το πειτε απο την αρχη ή οταν μου φερατε τα ρεστα γιατι μπορει εγω να μην περναγα! Ειχες 60 ευρω μου, λεει. Ναι, αλλα δεν ηθελα αυτη την κοπελα αρχικα, αφου ομως υπηρχε η εκπτωση ειπα να περασω, και εσεις μου λετε τωρα στο τελος; Δωσε μου 20 και ειμαστε ενταξει! Συγγνωμη, αλλα το λαθος ηταν δικο σας, εγω δεν φταιω να μου τα γυριζετε τωρα για την τιμη! Ειπε κατι στη γλωσσα της ενω εφευγα! Απορω με τη λογικη, για τοσο ηληθιους μας περνανε; Και να πεις οτι πηγα στις 10 το πρωι, πρωτος πελατης;;; Στη μεση της βαρδιας ημουν... Μπορει οντως να εγινε λαθος, αλλα ηταν απαραδεκτη η συμπεριφορα της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Elektra
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2012
Κάτι τέτοια περιστατικά είναι πολύ σοβαρά και κανονικά θα πρέπει να παίρνουν θέση εδώ και οι υπεύθυνοι των καταστημάτων.
lsh
lsh
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1