Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 27 10
Sex Studio 56532
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο πολυ καιρό πέρασα απο το γνωστό στέκι της Εφεσου 11. Στο παρελθόν πήγαινα αρκετά συχνά λόγω γνωριμίας με την Στέλλα. Το γνωστό τρανς την οποία την έχω πάρει πολλές φορές. Είχα ακούσει ότι πλέον κάνει την Τσατσά και πήγα πιο πολυ για να την δω. Όταν μπήκα και με είδε χάρηκε ιδιαίτερα και με πέρασε αμέσως στο δωμάτιο εκεί μου γνώρισε την Γιώτα μια ξανθουλα με ωραίο στήθος. Έκανε συστάσεις και της είπε να με προσέξει ιδιαίτερα γιατί είμουν φίλος της από παλαιά. Εκεί η Γιώτα έφυγε απο το δωμάτιο για να ξαναερθει αργότερα. Στο διάστημα αυτό είχα ξεκινήσει το χαμουρεμα με τη Στέλλα η οποία είχε αρχίσει να με καυλωνει όπως τον παλιό καλο καιρο. Με ξαπλώνει στο κρεβάτι βγάζοντας στα γρήγορα την μπλούζα της αλλα και το παντελόνι της και αρχίζει να μου περνει πιπα σαν τρελή θέλοντας να της βαζω δάκτυλο στον κόλο. Εκεί πάνω μπήκε μέσα και η Γιώτα και αρχίζει τα φιλία δίνοντας μου ταυτόχρονα το στήθος της για γλειψιμο. Είχα καυλωσει τόσο πολυ που ήμουν έτοιμος να χίσω αλλα η Στέλλα που το κατάλαβε σταμάτησε την πιπα και είπε στη Γιώτα να συνεχίσει αυτή και να μου δώσει το μουνι της για γλειψιμο, όπως και ´εγεινε. Της γιώτας της άρεσε το γλειφομουνι και μαζι με το κολοδακτυλο που της έβαζε η Στέλλα άρχισε μετα απο λίγο να τρανταζεται απο ηδονή και αφού έγινε αυτο περίπου τρεις φορές ανέβηκε στο τρέλα πλέον καυλωμενο καυλι μου και τα έδωσε ολά. Μετα απο λίγο εχισα τρέλα με την Γιώτα απο πάνω μου και γλειφοντας τα βυζια της Στέλλας. Αυτή ήταν η υποδοχή που μου επιφύλαξε η φίλη μου η Στέλλα για την επιστροφή μου στη Εφεσου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Γιώτα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Στέλλα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2012
ΓλώσσαΑπό το Εφφεσου,φιλε μου, έχουν περάσει, τα καλύτερα ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ!{Όχι ΤΡΑΝΣ}! Η Αφριδιτη,το Αστέρη! Αλικάκι, η Χριστίνα, και άλλες πολλές. Πολλή απόμερο όμως!Κουλ
03 Ιουνίου, 2012
Που τη θυμηθηκες τη στελλα ρε φιλε μου,ξανθια με καρε μαλλι και πηδημα απο αυτα που σαν εφηβος δεν θα ξεχασω ποτε λογω ηλικιας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2