Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824458
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τρίτη 22 Μαΐου και στο 104 είχαν προγραμματιστεί party και κλήρωση για το μεγάλο δώρο οπότε η βραδιά ήταν ούτως ή άλλως πολλά υποσχόμενη και η κοσμοσυρροή δεδομένη. Εγώ άσφαιρος για περισσότερο από δύο μήνες λόγω χειρουργικής επέμβασης που έκανα πρόσφατα και ευτυχώς πήγαν όλα καλά, οπότε ήταν μάλλον η καλύτερη ευκαιρία για να κάνω κι εγώ το προσωπικό μου... party σ' έναν γνώριμο χώρο δοκιμάζοντας παράλληλα τις αντοχές μου με μία απ' τις θεές του studio Oriental. Έφτασα λοιπόν κατά τις 21:30 στο χώρο λίγο πριν την κλήρωση, αρκετός κόσμος στο σαλόνι και γνώριμοι συναγωνιστές, η υπέρτατη γυναίκα Αλεξάνδρα στην υποδοχή και Νεφέλη, Δέσποινα, Ελένη πιο όμορφες από ποτέ. Προσωπική επιλογή μου από πριν να περάσω στο δωμάτιο με τη Μαρίνα καθώς είχαν κλείσει δύο χρόνια απ' την προηγούμενη και μοναδική μας συνεύρεση η οποία είχε αφήσει κάποιες εκκρεμότητες για 'μένα καθώς ήμουν βέβαιος πως απ' το Μαρινάκι μπορούσα να περιμένω πολλά περισσότερα. Ομολογώ πως μου είχε λείψει ο υπέροχος κώλος της ο οποίος με είχε τρελάνει τότε αλλά και τα υπέροχα χείλια της και δεδομένου ότι πλέον γνωριζόμαστε πολύ καλύτερα από τότε που είχαμε συνευρεθεί τελευταία φορά δεν μπορούσα παρά να αποφασίσω να ξαναπεράσω μαζί της κάποιες υπέροχες στιγμές. Λόγω της κλήρωσης η Μαρίνα ήταν μάλλον αποφασισμένη να μην ξαναπεράσει στο δωμάτιο με πελάτη καθώς η ώρα ήταν ήδη προχωρημένη αλλά την έπεισα να κάνει για 'μένα μία εξαίρεσηΧαμόγελο Μετά την κλήρωση λοιπόν και το τζέρτζελο που ακολούθησε ανέβηκα στο γνώριμο δωμάτιο 3 πληρώνοντας για φουλ πρόγραμμα και περίμενα αρκετή ώρα το Μαρινάκι. Περιττό να δηλώσω ότι για μία ακόμη φορά το δωμάτιο ήταν στην εντέλεια και η υπηρεσία (δηλαδή η... Αλεξάνδρα) ευγενέστατηΧαμόγελο Κάποια στιγμή λοιπόν ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα η Μαρίνα. Εδώ, έχοντας την εικόνα της στο μυαλό μου, θα κάνω μια παρένθεση περιγράφοντάς τη: Η Μαρίνα, όπως είχα γράψει και στην προηγούμενη κριτική μου, είναι μία γυναίκα που έχει τα πάντα σε -άρα. Πρόσωπο έκφυλο κάργα, με χειλάρες. Μεγάλο στήθος (όχι φυσικό), τρομερός κώλος και γενικώς νταρντάνα για όσους έχουν τέτοια γούστα. Μειονέκτημα για 'μένα το στήθος της το οποίο δε με ξετρελαίνει προσωπικά σε όψη (αν και πλούσιο) και το γεγονός ότι έχει πάρει κάποια κιλάκια σε σχέση με όταν είχε πρωτοέρθει στο studio πριν δύο χρόνια και κάτι. Κλείνω την παρένθεση και περνάω στην περιγραφή της δράσης. Με το που μπαίνει λέμε για λίγο τα δικά μας, μου εκμυστηρεύεται ότι δε θυμόταν την πρώτη φορά που είχαμε πάει μαζί και αρχίζει τα χαϊδολογήματα φιλώντας με παράλληλα στο στόμα. Λιγοστά προκαταρκτικά (άλλωστε ποτέ δε στεκόταν πολλή ώρα σ' αυτά) και αφού ξαπλώνω αρχίζει καθήμενη στα γόνατα μία καταπληκτική πίπα απ' αυτές που μόνο η Μαρίνα ξέρει να κάνει ενώ εγώ παράλληλα περιεργαζόμουν το μουνάκι της και την τρυπούλα της τουρλωμένης κωλάρας της δίχως διαμαρτυρία από μεριάς της. Συνέχεια του στοματικού με μία άκρως καβλωτική στάση από μεριάς της που θύμιζε πορνοστάρ, ξαπλωμένη στα πόδια μου με τρόπο ώστε να φαίνεται το κορμί της σε όλο του το μεγαλείο και αυτή με στάση πλαγιαστή στο κεφάλι της να έχει αρπάξει τον πούτσο μου και να τον περιεργάζεται με μανία, τρελάθηκα... Κάποια στιγμή μη μπορώντας άλλο την αναμονή σηκώθηκα και αφού την έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα άρχισα κι εγώ να τη γλείφω στο μουνάκι της και στην κωλοτρυπίδα εναλλάξ. Μεγάλο της ατού κατ' εμέ τα μεγάλα μουνόχειλά της. Συνέχεια με ισπανικό με εμένα όρθιο κι εκείνη καθιστή και το κεφάλι της σκυμμένο να γλείφει την κορυφή του πέους που ανεβοκατέβαινε στα στήθη της. Λίγο γλείψιμο ακόμα από μεριάς μου και θέλοντας σαν τρελός πλέον να την πηδήξω ξεκινήσαμε με πρώτη στάση εμένα ξαπλωμένο και τη Μαρίνα από πάνω να χοροπηδάει και παρά την πολυετή της θητεία στο... σπορ μια πολύ γλυκειά αίσθηση της διείσδυσης. Παράλληλα, χαμήλωνε ανά διαστήματα και ανταλλάσαμε βαθιά γλωσσόφιλα. Συνέχεια με πίπα με εμένα καθισμένο στην καρέκλα του δωματίου και κατόπιν υπέροχη ποδομαλακία από μεριάς της δικιάς μου εμπνεύσεως ενώ παράλληλα ασχολούμουν και με τα υπέροχα δάχτυλά της. Στη συνέχεια ιεραποστολικό με εμένα όρθιο και πισωκολλητό με μεγάλες αντοχές από μεριάς της ενώ παράλληλα της έδινα δυνατά χαστούκια στον κώλο χωρίς το Μαρινάκι να βγάλει κιχ και να μου χαλάσει την έκσταση στην οποία βρισκόμουν. Τέλος ήρθε η ώρα του πρωκτικού στο οποίο θυμάμαι τη Μαρίνα να αντέχει όσο λίγες, πλην όμως για κάποιο λόγο συνάντησα τοίχο, προσπαθήσαμε πάρα πολλές φορές για να μπει αλλά όταν τελικά τα καταφέραμε το ευχαριστήθηκα πολύ. Μη αντέχοντας άλλο ρώτησα την πάντα πρόθυμη Μαρίνα αν μπορώ να τελειώσω πάνω στα κωλομέρια της όπως και έγινε αφού μου έγνεψε καταφατικά. Με το που τελείωσαν λοιπόν όλα κάναμε πράξη κατόπιν δικιάς μου προτροπής μια αγαπημένη μου συνήθεια την οποία μου είχε προτείνει πρώτη κάποτε η Ελένη δηλαδή να μπούμε κι οι δυο μαζί στην ντουζιέρα για πλύσιμο κάνοντας... γούστα και έχοντας την ευκαιρία να περιεργαστώ λίγο ακόμα το σώμα της ακόμα και με τις σαπουνάδεςΧαμόγελο Αφού τρίψαμε ο ένας τον άλλον και ανταλλάξαμε μερικά ακόμη γλωσσόφιλα με το νερό να τρέχει βγήκαμε, ντυθήκαμε και η Μαρίνα κατέβηκε πρώτη στο σαλόνι όπου ακολούθησα κι εγώ και το party συνεχίστηκε με ποτό και κουβεντούλα με τις κοπέλες μέχρι κάποια προχωρημένη ώρα όπου αποχωρήσαμε απ' το studio με γνωστό συναγωνιστή, ήτοι μία ακόμη υπέροχη βραδιά party στο 104. Όσο για την εμπειρία μου με τη Μαρίνα είναι περιττό να αναφερθώ στο αν άξιζε ή όχι, δεν ξέρω αν ήταν επειδή πλέον γνωριζόμασταν καλύτερα αλλά το Μαρινάκι το είδα πολύ βελτιωμένο και σε καμία περίπτωση δεν είχε στο δωμάτιο την κρυάδα που είχε χαρακτηρίσει την πρώτη μας συνεύρεση αν και τότε ήταν φουλ πρόθυμη και επαγγελματίας σε ό,τι της είχα ζητήσει. Αυτά και εις το επανιδείν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.607
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2012
Απλά άπαικτη κριτική ! απλά πάλι τη πάτησα γιατί την διάβασα απο το γραφείο καί μετά που όρεξη για δουλειά με τον γιακουμή στυλιάρι !
01 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εσύ όλο το ίδιο λάθος κάνεις...είναι να τις διαβάζεις το βράδυ πριν κοιμηθείς...Κουλ
01 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ ! με τέτοια σχόλια θα μπερδέψω το mouse με τον γιακουμή καμμιά ώρα !!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3