Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161888
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι να πώ ήταν ενα γαμήσι αξέχαστο. Αν και πολλά είχα ακούσει για αυτήν κάποια δεν ισχύουν η τέλος πάντων δεν τα βρήκα μείον.

Πέρασα με το απλό των 30 ευρώ. Η κοπέλα 20 χρονών αδύνατη με ξανθό μαλλί, μέτριου ύψους, βυζί μικρό, κώλος τέλειος στητός και πετακτός και στο πρόσωπο αρκετά όμορφη!!

Με το που μπαίνει σε χρόνο dt παίρνει θέσει 69 και μου φέρνει την κωλάρα της στο πρόσωπό μου σε απόσταση αναπνοής. Δεν το περίμενα αλλα με κάβλωσε αφάνταστα γιατί ο πάτος της δεν υπάρχει! Τρύψιμο της τρύπας και σφαλιαρίτσες απο μένα και προστιχόλογα απο αυτήν όπως πιάσε την κωλάρα μου κτλ. Πίπα καλή-τυπική χωρίς καραμπαλικινγκ όπου δεν ζήτησα και στη συνέχεια ανάποδο cowgirl σε πολλές παραλαγές όπου έδειχνε να το γουστάρει.Δεν σου έβγαζε με την καμία ότι κάνει αγγαρία.

Στη συνέχεια στα 4 όπου εκεί τα έδωσα όλα σε πολύ γρήγορους ρυθμούς για κάμποση ώρα. Σε κάποια δόση έβαλε το δάκτυλο στον κώλο της και μου έποιασε το χέρι και το έσφιγγε πολύ δυνατά.Έχω την εντύπωσε ότι έχυνε.

Αφού τα έιχα φτύσει με τόσο δυνατό χτύπημα το τελείωμα ήρθε στο στόμα της με την καπότα πάντα.

Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη και σωματάρα για ιερόδουλη και αυτό σε παραξενεύει κάπως...
Δεν μετάνιωσα για τα 30 γιατί ακόμα το σκέφτομαι το γαμήσι μετά από μέρες.

Η κοπέλα έχει το bossy style αλλά όταν την πήρα στα 4 το ξέχασε τελείως! Άμα την καταλάβεις και πάς με τα νερά της θα περάσεις καλά. Πιστεύω ότι δεν γουστάρει απλό-τυπικό γαμήσι..

Η τσατσά ευγενέστατη και το μαγαζί κορυφή για μένα
Όταν θα υπάρξουν φράγκα θα την πάρω από την άλλη τρύπα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
131
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2012
κανει πρωκτικο προγραμμα η Λιλη? γιατι στο προηγουμενο που δουλευε δεν εκανε...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1