Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Sex Studio 64507
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τό είδα ξαφνικά μπροστά μου , δέν είχα πάει γιά τήν συγκεκριμένη κοπέλα μά για τή Ρενάτα...και έτσι είπα στην επόμενη επίσκεψη,που δεν άργησε να έρθει...ήταν χθές.
Δεν χρειάστηκα σαλονάρισμα,για το μικρό 18αχρονο τουμπανιάσμενο πιπίνι... ούτε προσφώνηση από την ευγενεστάτη Κα "ΝΤΙΝΑ".
Χρόνος αναμονής ελάχιστος...............
Δηλαδή δέκα ή ώρα πέρασα δωμάτιο ..... δέκα παρά τέταρτο,έσκασε μύτη το βραζιλιάνικο τουμπανάκι.....
Η Σάμπα πλησίαζε,και ξάφνου το μωρό δίνει το ρυθμό,για πότε βρέθηκε στην αγκαλιά μου ένα μυστήριο.......
Ξεκίνησε από πλευράς της ένα μακρόσυρτο και ανελέητο γλύψιμο,σε όλο το θεικό κορμί μου.
(έχω θεικό κορμί ?? πώ πώ ναρκισισμός , μου έχει μείνει από το εφέσσου,όταν με θεοποιούσαν τα κορίτσια μου.Χμμμ;)
Τι να προλάβω να κάνω εγώ?με αυτό το πέτρινο κορμί,που όπου και να το ακουμπούσες, γλίστραγε σαν χέλι.....

Και ξαφνικά με μία περίτεχνη κίνηση,μου θύμισε "Νίνα"(το καψουροτραβελι μου),περνάει το περίβλημα φράουλας,και ξεκινάει ένα ατελείωτο βάδιν στο ναρκοπέδιο της φλόγας(κοινώς τσιμπούκι)

Η έκρηξη ήταν κοντά,χρειάστηκαν μερικά δευτερόλεπτα,για να την καθοδηγήσω σε άλλο μονοπάτι.....το παίρνω στην αγκαλιά μου,και άρχισα να πιπιλάω τα 2μισάρια,βυζάκια της.(τι υπέροχες μεγάλες ρώγες)
Τα χείλια μου σε λίγο πήραν την κατιουσα,για να αντικρύσουν το φαράγγι της σαμαριάς,με τα υπέροχα μεγάλα μουνόχειλα.Η αιδιολειχεία ήταν γεγονός,και το αποτέλεσμα ικανοποιητικότατο,αφού το στόμα μου,γέμισε με τα υπέροχα καυστικά υγρά της,σημάδι ότι η ώρα της απόβασης έφτασε......
Στο μυαλό μου μία στάση και μοναδική.....στήσιμο στα τέσσερα με θέα τα μήλλλλα των Εσπερίδων,(κοινώς το καυλομένο τουπμανιασμένο κωλί της).
Ο πολιορκιτικός κριός,έσπασε την κερκόποτρα,και στο πέπμτο κτύπημα,το υγρό πύρ σταμάτησε στην περικαυλίδα,με την copacabana να φωνάζει τον ύμνο της ηδονής(χύνωωωωωωωωωω).
Η πόλη έπεσε και οι ρυθμοί μειώθηκαν,μέσα σε ένα εναγκαλισμό πάθους,εκατέρωθεν....(όπως έρχεται η νηνεμία και η γαλήνη,μετά την τρικυμία).
Ή ΝτιΝτι είναι ένα έντυπωσιακό τουμπανάκι 18 έτών μέ φλόγα σε αύτο πού κάνει , ό τρόπος πού σού δίνετε είναι άκρως έντυπωσιακός
καί πρόστυχος πού δέν μπορεί νά άφήση κανέναν άσυγκίνητο !!!!

Λατρεμένοι μου φίλοι τήν ήδονή της ψυχής καί του σώματος, τήν βρίσκουμε έκεί που δέν τήν περιμένουμε !!!!!!!!!!!!!

Βέβαια ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντίντι
Υπηρεσίες
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.309
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spipis71, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anon. και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2012
φίλε Παντρόν την τσέκαρα σήμερα στην τσάρκα μου τη Ντίντι και πράγματι είναι τουμπανάκι, με τα σχιστά της ματάκια αλλά και το τσουπωτό της κορμάκι...Και από ότι άκουσα στο δωμάτιο ΦΩΤΙΑ!! θα τιμηθεί σύντομα. Χάιρομαι που σε ξεπάτωσε...Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1