Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωτη μου επισκεψη στο συγκεκριμενο στουντιο. Στην βαρδια ηταν δυο κοριτσια, διαλεξα την Μαριζα και δεν το μετανοιωσα. Ειναι Ελληνιδα,με γλυκο προσωπο,κοντο ξανθο μαλλι,μεσαιου μεγεθους φυσικο στηθος και σωστες αναλογιες σωματος.Μου ειπε οτι ηταν η πρωτη μερα που δουλευε στο συγκεκριμενο μαγαζι.Ηρθε στο δωματιο χαμογελαστη,φιλικη και με ευχαριστη διαθεση. Το σωμα της μυριζε καποιο ωραιο αρωμα.Χωρις βιασυνη ξεκινησε τα προκαταρκτικα με φιλακια σε ολο το σωμα ,πιπιλισμα στο στηθος μου ,λιγα αλλα σφιχτα αγκαλιασματα και ολοκληρωσε με σχετικα καλη πιπα,βαθεια και χωρις πολλη χρηση χεριων. Στο κυριως αθλημα,ηταν δεκτικη σε οποια σταση της ζητησα,ανελαβε πρωτοβουλιες θεσεων και εδειξε να συμμετεχει με αισθησιακο βλεμμα,χαμηλες κραυγες και καυλολογα.Το τελος δεν αργησε να ερθει και μετα καθισε για αρκετη ωρα χαιδευοντας με χαλαρωτικα και συζητωντας. Την κατατασσω στις αξιολογες περιπτωσεις της αγορας. Θα ηταν παραλειψη μου να μην αναφερω οτι η υπηρεσια ηταν ευγενεστατη και το δωματιο,ανετο και καθαρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρίζα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2012
Είναι η Μαρίζα της ΣΠ40, ΣΠ50, Πειρ121? και Βριλ55?

Δεν ήταν κακή περίπτωση.
23 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απο οτι μου ειπε,φιλε συναγωνιστη,δουλευει και Βριλησσου 55
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2