Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Sex Studio 64508
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετα φόβο Θεού πήγα στην Ελβίρα μετά από μήνες. Μετα φόβο Θεού λέω γιατί όποιος ψάξει τι της είχα κάνει το καλοκαίρι στο Εφέσσου θα καταλάβει. Ελπίζω πάντα στο καλύτερο και επειδή θεωρώ πως είμαι καλός άνθρωπος και μου συχωρούνε τα κρίματά μου γιατί είμαι και χαριτωμένος παύλα ναζιάρης, αποφάσισα να επισκευθώ την Ελβίρα με την πεποίθηση πως δεν θα με διώξει κλωτσιδόν από το Στούντιό της. Έφθασα με κομμένα τα γόνατα και ανέβηκα αργά τις σκάλες. χτύπησα το κουδούνι κρατώντας και λουλουδάκια. Άνοιξε η πόρτα και η τσατσά με έμπασε μέσα. Ρώτησα αμέσως για την αγαπημένη μου με την καρδιά μου να χτυπάει σαν να είμουνα σε αφετηρία F1, αλλά η Ελβίρα είχε μόλις φύγει. ΑΝΑΚΟΥΦιΣΤΙΚΑ. ΟΥΦΦΦΦΦ. Η τσατσάκα μου είπε πως σε λίγο βγαίνει από δωμάτιο η Ρενάτα. Δεν είχα κουράγιο να φύγω και σωριάστηκα σε ένα άσπρο δερμάτινο καναπέ (γαμάτος). Μου έφερε νερό και έφτιαξα μόνος μου εσπρεσάκο από το μηχάνημα στο σαλόνι. Αφού συνήλθα είπα να την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια κόλλησα με τις φωτό της Ελβίρας στους τοίχους. Αμάν παναγία μου!!!!!καύλωσα. Την πάτησα και την τελευταία στιγμή με πρόλαβε η Ρενάτα. Φοβερό πλάσμα με φιδίσιο κορμί. Πέρασα μαζί της σε ένα δωμάτιο σαν υπνωτισμένος μόνο και μόνο για να ξεκαυλώσω από την Ελβίρα, τι να κάνω. Δεν το μετάνοιωσα, το κοριτσάκι ήτανε απίστευτο, κολαράκι πέτρα, βιζάκι γλυκό και απαλό, γλώσσα που ήξερε να γλύφει παρά να μιλάει, πρόστυχη φατσούλα γεμάτι καύλα όταν της τον έχωνα. Τέλειο μωρό πρωτόβγαλτο παρόλα αυτά. Έκανα το ντουσάκι μου και έφυγα κοιτώντας τις φωτό της αγαπημένης μου με ενοχές. Άβυσσος η ψυχή μου. Θα επανέλθω!!! όμως!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού