Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824402
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Ελένη την είδα για πρώτη φορά σε τσάρκα που έκανα την Κυριακή, παρέα με εκλεκτούς συναγωνιστές.Ενώ ήμουν αραχτός στον καναπέ, είδα να μπαίνει στο στούντιο μια όμορφη κοπέλα, με ωραίο σώμα και καστανά μαλλιά.Εκείνο όμως, που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση, ήταν ένα ζευγάρι κοκκάλινα γυαλιά, που φορούσε και τα οποία την έκαναν ακόμη ομορφότερη.Όμως, όταν μετά από μερικά λεπτά βγήκε στο σαλόνι, έχασα το φως μου.Έμεινα άφωνος, αφού το στόμα μου έχασκε ορθάνοιχτο και τα μάτια μου παραλίγο να πεταχτούν έξω απ΄τις κόχες τους.Το σετ μαύρων εσωρούχων που φορούσε, σε συνδυασμό με τα γυαλιά την έκαναν ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ, SEXY, αφάνταστα ΠΟΘΗΤΗ.Κι όταν μιλάμε για την Ελένη αναφερόμαστε σε μια πολύ όμορφη, αδύνατη, γύρω στο 1,70, με μακρυά, καστανά μαλλιά κοπέλα.Με ωραίο σώμα, που το αποτελούν ένα ζευγάρι 3άρια αληθινότατα κι εξαιρετικά στην αφή στήθη, με πεταχτές ρόγες.Έχει μέση δαχτυλίδι και σφιχτό και τουρλωτό κωλαράκι.Από εκείνη τη στιγμή, το μόνο που σκεφτόμουν ήταν, πότε θα μπορέσω να την συναντήσω από κοντά.
Έτσι λοιπόν, παρέα με τον Μάθιου καβαλήσαμε το F-16 και προσγειωθήκαμε στο στούντιο.Μας υποδέχτηκε η Νεφέλη κι αράξαμε στον καναπέ.Εγώ όμως δε μπορούσα να περιμένω πολύ.Ζήτησα απ΄την Νεφέλη να φωνάξει την Ελένη, η οποία εμφανίστηκε στο σαλόνι, όπως την είχα δει την πρώτη φορά.Πάντα χαμογελαστή και κούκλα.Της είπα, το λόγο της πρωϊνής επισκέψεώς μου κι αφού κανόνισα της λεπτομέρειες με την κυρία επί της υποδοχής, πέρασα στο δωμάτιο Νο3.
Η Ελένη δεν άργησε να έρθει.Αλλά, όταν μπήκε στο δωμάτιο, είδα ότι δε φορούσε πλέον τα γυαλιά της.Συστηθήκαμε, αφού ήταν η πρώτη φορά που συναντιόμασταν, κάθησα στην πολυθρόνα, την πήρα στην αγκαλιά μου και της μίλησα για το φετίχ μου.Δηλαδή, πόσο μου αρέσει να φοράει η γυναίκα γυαλιά, κυρίως όταν κάνουμε έρωτα.Κι ότι η ίδια είναι ακόμη ομορφότερη με αυτά.Προς τιμήν της τηλεφώνησε στη ρεσεπσιόν και της τα έφεραν αμέσως.Όταν τα φόρεσε ένας αναστεναγμός ανακούφισης κι ικανοποίησης βγήκε απ΄το στήθος μου.
Σηκώθηκε όρθια, με τράβηξε στην αγκαλιά της κι άρχισε να με φιλάει στο λαιμό, στους λοβούς των αυτιών μου και στο στήθος, ενώ ταυτόχρονα χάιδευε τον ήδη ερεθισμένο, απ΄το όμορφο θέαμα που αντίκριζα, manager.Αλλά, κι εγώ δεν έμεινα αμέτοχος.Της ανταπέδιδα τα φιλιά και τα χάδια.Τα χέρια μου διέτρεχαν το γυμνό κορμί της και χούφτωναν το σφιχτό κωλαράκι της.Ενώ τα χείλη μου εξερευνούσαν κάθε εκατοστό της απαλής, σα μωρού, επιδερμίδας της.Ξεκινώντας απ΄το λαιμό της.Συνεχίζοντας στα πανέμορφα κι ολοστρόγγυλα στήθη της, όπου γεύτηκα τις ήδη γκαβλωμένες ρόγες της.Και κατεβαίνοντας όλο πιο χαμηλά, κάθε φορά που η Ελένη αφαιρούσε ένα ρούχο της.Για να καταλήξω στο πανέμορφο, γλυκό σαν πετιμέζι και πεντακάθαρο μουνάκι της, το οποίο η Ελένη άνοιξε με τα ακροδάχτυλά της, για να μπορέσω να το γευτώ καλύτερα.
Την ξάπλωσα ανάσκελα στο κρεβάτι.Σήκωσε τα πόδια της και τα ακούμπησε στους ώμους μου, αποκαλύπτοντάς μου το υγρό μουνάκι της σε όλο του μεγαλείο.Κανονικό σε μέγεθος, σκουρόχρωμο, με δύο αρμονικά και ροδοκόκκινα χείλη, με προκαλούσε να παίξω μαζί του.Κάτι που έκανα φυσικά με μεγάλη ευχαρίστηση, πότε πιπιλώντας και ρουφώντας την ερεθισμένη κλειτορίδα και τα απαλά μουνόχειλά της.Και βυθίζοντας τη γλώσσα μου όσο πιο βαθυά μπορούσα στην καυτή τρύπα της, εξερευνώντας το εσωτερικό της.Ο ερεθισμός της Ελένης ήταν ολοφάνερος.Ανάσαινε βαρυά, αναστέναζε γλυκά, πίεζε πάνω της, με τα χέρια και τα πόδια της, το κεφάλι μου, κουνούσε τη λεκάνη της, δείχνοντάς μου έμμεσα, τι έπρεπε να κάνω για να αυξήσω τον ερεθισμό της και στριφογύριζε στο κρεβάτι.Η κορύφωσή της δεν άργησε να έρθει, πλημμυρίζοντας όλη την ευαίσθητη περιοχή της.Τραβήχτηκε λίγο μακρυά μου για να ηρεμήσει κι αφού μου έκλεισε πονηρά το μάτι, μου είπε, «τώρα είναι η σειρά σου».
Κάθησε στην άκρη του κρεβατιού κι ενώ ήμουν όρθιος, μου πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε μια άκρως ερεθιστική περιποιήση.Η γλώσσα της διέτρεχε τον manager σε όλο του το μήκος, χωρίς να αφήσει παραπονεμένα τη βάλανο και τα αρ@@@ια μου.Η πίπα της ήταν βαθυά, υγρή και χρησιμοποιούσε τα χέρια της, μόνο όσο ήταν απαραίτητο.Αυξομείωνε το ρυθμό της και ρουφούσε τον manager στέλνοντας κύματα ηδονής σε όλο μου το κορμί.Και καθώς τα παρατηρούσα όλα αυτά στον καθρέπτη που υπήρχε στον τοίχο, απέναντί μου, ο ερεθισμός μου μεγάλωνε ακόμη περισσότερο.
Είχε έρθει η ώρα για το κυρίως πιάτο.Ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό.Μπήκα απαλά μέσα της κι έμεινα για λίγο ακίνητος, για να νοιώσω τη ζεστασιά του υγρού κόλπου της, να περιβάλει με στοργή τον πούτσο μου.Άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα της αργά, αυξάνοντας σταδιακά το ρυθμό μου.Έτσι όπως είμασταν αγκαλιασμένοι της ψιθύριζα γλυκόλογα στ’αυτί και της φιλούσα το λαιμό και το στήθος.Ενώ χανόμουν μέσα στα πανέμορφα μάτια της.Τα οποία, ήταν ακόμη ομορφότερα κάτω απ’τα κρύσταλλα των γυαλιών της.Η Ελένη ανταπέδιδε, ενώ γρατζουνούσε ηδονικά την πλάτη μου, ερεθίζοντάς με ακόμη περισσότερο.Αλλά κι όταν ανέβηκε πάνω μου η συμμετοχή της ήταν πάρα πολύ καλή.Συνέχεια χαμογελαστή, πρόθυμη έκανε ό,τι μπορούσε, για να με ικανοποιήσει.Αλλά, ταυτόχρονα έδειχνε να το απολαμβάνει κι η ίδια.Είχε δώσει τέτοια κλίση στη λεκάνη της, που πέτυχε την τέλεια επαφή.Εγώ βέβαια δεν έχασα την ευκαιρία να ασχοληθώ με τα πανέμορφα στήθη της και να ρουφήξω γι ακόμη μια φορά τις γκαβλωμένες ρόγες της.Το τέλος πλησίαζε με καλπασμό.Την έσφιξα στην αγκαλιά μου κι άφησα το σπέρμα μου, να χυθεί καυτό μέσα στο μουσκεμένο μουνάκι της, γεμίζοντας το προφυλακτικό.
Την πήρα στην αγκαλιά μου και ξαπλώσαμε για μερικά λεπτά για να ηρεμήσουμε, χαϊδεύοντας το γυμνό κορμί της.Μιλούσαμε χαλαρά για διάφορα και κυρίως για τις μοτοσυκλέτες, που τις αρέσουν πολύ, αλλά και για το καλοκαίρι που είναι προ των πυλών.Μετά από λίγο σηκώθηκε, φόρεσε τα πρόστυχα, μαύρα εσώρουχά της, την βοήθησα να ισορροπήσει στα 12ποντά της, φιληθήκαμε σταυρωτά στα μάγουλα, την ευχαρίστησα για την πολύ όμορφη παρέα και για τις υπηρεσίες της.Και πριν να κλείσει την πόρτα πίσω της, μου χάρησε γι ακόμη μια φορά το γλυκό χαμόγελό της.
Μετά από λίγο κι αφού έκανα το ντουζάκι μου, αποχώρησα κι εγώ.Απόλυτα ικανοποιημένος κι ευχαριστημένος.Δίνοντας μια υπόσχεση στο εαυτό μου.Να συναντήσω πάλι την «Ωραία Ελένη» με την πρώτη ευκαιρία.

Υ.Γ. Για το στούντιο δε γράφω κάτι, αφού όλοι ξέρετε, ότι η Άντζελα έχει κάνει εκπληκτική δουλειά.Κι όσον αφορά την καθαριότητα, αλλά και τη διακόσμηση του χώρου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2012
Όλα καλά κε συνάδελφε αλλά όσο αφορά το cunilingus (αιδειολειχία λατινιστί ) μάλλον δεν αλλάζεις συνήθειες !
17 Μαΐου, 2012
Μπραβο Μεγαλε !!! Πηγαινε το Δοκιμιο σου σε κανα εκδοτη για Αρλεκιν. Που ξερεις μπορει να εχεις ταλεντο στη γραφηΣπασίκλας
Τελικα ειναι "καβλωνω" η "γκαβλωνω" ( μαλλον το η δευτερη εκδοχη ειναι ο υπερθετικος ) Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2