Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351786
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Σαμπρινα ειναι γυρω στα 25,ξανθια,σχετικα αδυνατη αλλα με καλοσχηματισμενο σωμα και υπεροχα μακρια ποδια.Τα ματια της καστανα,αλλα πολυ εκφραστικα.Το στηθος της μικρο αλλα στητο με πεταχτες ρογες.Ειναι Τσεχα και αυτο για μενα ειναι πολυ θετικο,καθοσον ολες οι κοπελες που εχω συναντησει στο χωρο των στουντιο και καταγονται απο αυτην τη χωρα ,εχουν μια κουλτουρα και ευγενεια που περναει στον πελατη και τις κανουν να ξεχωριζουν. Εμφανιστηκε στο δωματιο χαμογελαστη και με καλη διαθεση.Αφιερωσε αρκετο χρονο στα προκαταρκτικα και η πιπα της ηταν αρκετα καλη με περιορισμενη βοηθεια του χεριου.Ηταν δεκτικη σε οποια σταση της ζητησα και βρηκα το μουνακι της σχετικα σφιχτο για κοριτσι που προσφερει τετοιες υπηρεσιες.Ο αναστεναγμοι της καυλωτικοι, χωρις να ειναι υπερβολικοι.Σε ολη τη διαρκεια με κοιταγε με τα εκφραστικα της ματια και χωρις να μου κανει κατι το ιδιαιτερο,με καλυψε απολυτα. Νομιζω οτι αξιζει να την τιμησετε.Τελειωνοντας να αναφερω οτι η υπηρεσια ηταν ευφενεστατη και μου αλλαξε και τα σεντονια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού