Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367798
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
αφου δυστυχως ειχα κανει την γυρα μου σε αλλα στουντιο αλλα ετυχα πανω σε βαρδιες κοριτσιων που ειχα τιμησει σε προηγουμενες εξορμησεις εκανα το λαθος και κατεληξα στα κασσανδρας.με το που ανεβηκα στο 3 επανω βγηκε η καταλινα, ενα μελαχροινο τσιγγανορουμανακι νταρντανοειδες(σε καμια περιπτωση του γουστου μου) ελα ομως που οταν χτυπανε οι καβλες τα γουστα αλλιωνονται!
και εκει ηταν το λαθος...
αλλο ενα στοιχειο ακομα που επηρεασε την επιλογη μου να περασω μαζι της ηταν οτι βαριομουνα να ψαξω πουθενα αλλου, ειχα κουραστει και ετσι εκανα την λαθος επιλογη.
η κοπελα ειναι ψηλη, νταρντανα με μεγαλα στηθη (για βυζολατρες).
μπηκε μεσα με πολυ χαλαρο social time και χωρις πολλα προκαταρκτικα προσπαθησε να μου περασει προφυλακτικο στο μισο-σηκωμενο καβλι μου. (πρωτη ξενερα)
πιπα κατω του μετριου, αγγιζε τα ορια της αεροπιπας. (δευτερη ξενερα)
στο σεξ ειχα καιρο να πετυχο τετοιο επιπλο, καμια εκφραση του προσωπου, ουτε εστω λιγο ενα βογκητο,κατι ξερω γω.. (πολυ ξενερα μιλαμε..)
γενικα δεν το ειχε,εκανε αγγαρεια.
και πανω σε ολο αυτο ειχα και προβλημα με το προφυλακτικο δεν ενιωθα οτι ειχε μπει πολυ καλα και δεν ηθελα να γινει μλκια, δεν ημαστε για τετοια, οποτε μου εβαλε καινουργιο και για να τελειωσω την ειπα να με ξαναπιπωσει...
.....
.....μετα απο πολυ συγκεντρωση με τα εγκεφαλικα καυλωμενα κυτταρα μου μπορεσα και εχυσα.
γενικα δεν το ευχαριστηθηκα αλλα ηταν και δικο μου λαθος που μπηκα απο την αρχη.
αλλα για αλλη μια φορα η περιοχη εχει πεσει πολυ (φανηκε και απο την μηδενικη κινηση) και πρεπει ή να μειωσουν τις τιμες ή να βελτιωσουν τις υπηρεσιες τους.

παμε γι αλλα...ΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Καταλίνα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2012
βρε αγάπη αφου δεν ήταν του γούστου σου δεν σου φταίει φταιι κανείς.... αναμενόμενο να μην τεριαζετε....
11 Μαΐου, 2012
Καλά, πλήρωσες για να γαμήσεις αυτή;;;
http://www.kassandras3-pano.com/katalina
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2