Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161842
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκέφτηκα Σάββατο μεσημέρι την Άλεξ με σκοπό να κάνω μια επανάληψη και να επιβεβαιώσω τις αρχικές μου εντυπώσεις ή και να τις αναθεωρήσω καθότι οι γνώμες για το συγκεκριμένο πιπίνι διίστανται.
Η περιοχή άδεια και επομένως και τα μαγαζιά.
Πέρασα με το παράβολο των €50 που μου έδινε το δικαίωμα να γλύψω το γατάκι της, γιατί τα χούγια δύσκολα τα ξεφορτώνεσαι.ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Η Άλεξ ήρθε στο δωμάτιο και κάθισε δίπλα μου στο κρεβάτι. Της χαϊδεψα τα μπουτάκια και την ένοιωσα να μπιμπικιάζει… Την ρώτησα τι συμβαίνει και γέλασε αμήχανα…
Την σήκωσα όρθια, ξεκούμπωσα τον στηθόδεσμο και ρούφηξα για λίγο τις ρώγες της που ανταποκρίθηκαν σχεδόν αμέσως….Χαμόγελο
Την ξάπλωσα μπρούμητα και της έγλυψα το κορμί αρχίζοντας από τον λαιμό (γαργαλιέται σπαστικά) και κατέληξα στην πεντακάθαρη πίσω τρυπούλα της όπου και επικεντρώθηκα για λίγο μια και φαινόταν να το ευχαριστιέται….Χαμόγελο
Την γύρισα ανάσκελα και έχωσα τα μούτρα μου στο λιλί της και με πάθος έγλειψα και ρούφηξα την κλειτορίδα της για αρκετά λεπτά καθώς αυτή ανταποκρινόταν με αληθοφανή βογγητά. Σε κάποια στιγμή ένοιωσα τα μπουτάκια της να σφίγγουν τα αυτιά μου με δύναμη και το κορμί της να τρέμει ολόκληρο…Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Είχε έρθει η ώρα να ανταποδώσει μια και είχε ήδη περάσει κανα τεταρτάκι και υπήρχαν και θέματα που έπρεπε να τελειώσουν….Μεγάλο χαμόγελο
Ξεκίνησε γλύφοντας μου τον Γιακουμή γυμνό, εκτός προγράμματος. Ποιος ξέρει ίσως να ήθελε να ανταποδώσειτην… περιποίηση, ίσως να ήταν ακόμη μπερδεμένη….Κουλ
Γρήγορα πάντως του φόρεσε το κράνος με το στόμα και συνέχισε την πίπα που δεν έλεγε σχεδόν τίποτα μια και ήταν ο ορισμός της αερόπιπας….Λύπη
Την ξάπλωσα και της ζήτησα να χαϊδευτεί μπροστά μου, πράγμα που έκανε με ευχαρίστηση. Με τον Γιακουμή σε πλήρη στύση την καβάλησα και ένοιωσα την τρυπούλα της καυτή, στενή και μούσκεμα… Την πήδηξα για λίγο με αργό τέμπο ψιθυρίζοντας της διάφορες μαλακίες, ενώ αυτή με τα χέρια της προσπαθούσε να κρατήσει το στόμα μου μακριά από το αυτί της…Μεγάλο χαμόγελοΕίπαμε... γαργαλιέται...
Τελικά την γύρισα στα τέσσερα όπου αφού θαύμασα το εξαιρετικό στήσιμο και σχήμα του πισινού της, την σφυροκόπησα δυνατά για κανα πεντάλεπτο…. Ρίχνοντας της και μερικά (απαλά) μπατσάκια στα κολομέρια στα οποία αντιδρούσε γυρίζοντας το κεφάλι της και κοιτώντας με πονηρά…Εμμμμ
Το τέλος ακολούθησε εν μέσω βοής και αλαλαγμών εκατέρωθεν….
Μείναμε για λίγα δευτερόλεπτα ακίνητοι προσπαθώντας να συνέλθουμε… Ο ιδρώτας έκανε τα κορμιά μας να γυαλίζουν στον καυλιάρικο φωτισμό των πρασινοκίτρινων σπότ… (αυτό είναι εικαστική παρέμβαση-γλείψιμο στην καταστηματάρχησα)Χαμόγελο
Την βοήθησα να ντυθεί (που λέει ο λόγος) μια που η ισορροπία της ήταν ακόμη ασταθής πράγμα που μου ομολόγησε κάνοντας με το δάχτυλό της νοητούς κύκλους γύρω από το κεφάλι της.Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Τελευταία αγκαλίτσα, φιλάκι στο μάγουλο και αποχαιρετισμός….

Υποκειμενικό Συμπέρασμα: Όχι μόνο παραμένω σταθερός στην αρχική μου αξιολόγηση, αλλά επαυξάνω !
Έφυγα από το κατάστημα με χαμόγελο σαν αυτό που έχουν οι πιτσιρικάδες πηγαίνοντας στη παιδική χαρά….Σπασίκλας
Αντικειμενικό Συμπέρασμα: (όσο γίνεται) Η Άλεξ σε ένα μήνα βελτίωσε κάπως τα Ελληνικά της, χαλάρωσε αισθητά στο δωμάτιο, έκοψε το όπου φύγει φύγει για επίλογο. Χρειάζεται πολλή δουλειά στον τομέα πίπα… Δεν παίρνει πρωτοβουλίες, αλλά με όρεξη και ευχαρίστηση ακολουθεί εντολές και υποδείξεις…
Έχει μία φρεσκάδα και αθωότητα που την κάνει να γαμιέται ως μη πουτάνα… Για κάποιους αυτό μπορεί να είναι αρνητικό…
Για μένα είναι απολύτως θετικό και μαζί με την Έμμα την βάζω στην πρώτη σειρά των στάνταρ μου.Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Άλεξ
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού