Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825556
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός:

αίσχος αηδία και ντροπή!!!!!!!!!!!!!!!

δυστυχώς έκανα την μαλακια λόγω καύλας και είπα να μπω....άλλο ένα μεγάλο λάθος...εδώ τα πράγματα λόγω κρίσης αντί να καλυτερεύουν χειροτερεύουν!!!!!!!!

μπαίνεις στο site και βλέπεις φωτό από κάτι "μουναρες" απίστευτες και πας στο studio και βλέπεις ένα freak show βγαλμένο από το πιο τελειωμένο τσίρκο του κόσμου....μονο η γυναικα με τα γενιά έλειπε...

και σαν να μην έφτανε αυτό....δηλαδή απορώ με όλους αυτούς που έχουν βάλει καλές κριτικές και εκθειάζουν την νεφέλη και τις υπηρεσίες της...πλακα μας κάνετε η είστε βαλτοί?????????

η κοπέλα είναι για τα μπάζα!!!!!! δεν κάνει ούτε για να μου πλύνει την βεράντα....μια καθαρίστρια που το παίζει ιερόδουλη...υπηρεσίες???????????? πλακα κάνετε????? φάτσα σώμα?? χαχαχαχαχαχαχαχαχα

ήμουνα μαλάκας αλλα δικαιολογούμε γιατί είχα καύλες...

μάγκες....εντάξει μου σουφρώσανε (γιατί περί κλοπής πρόκειται) το 50αρίκο αλλα θα είναι και το τελευταίο....ρε ζώα σε λίγο δεν θα έχετε να φάτε αν φεύγουν οι πελάτες έτσι...

μάγκες μακριά όσο πιο μακριά γίνετε....εκτος και αν δεν έχετε ξαναπάει με γυναικα και θέλετε να πηδήξετε ότι βρείτε μπροστά σας...

είχε και το θράσος να μου πει ότι δεν φταίει αυτή που δεν μου σηκώνεται....ε ποιος φταίει ο γείτονας??????

εκεί που άρχισε το καταφανώς ψεύτικα βογγητά και τα δήθεν προστυχόλογα μου r8e να της καπελώσω την μούρη με το μαξιλάρι...

θέλετε και 50 ευρώ...ούτε 10 ρεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

αίσχος αηδία και ντροπή....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

32 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2012
Εχω μια ερώτηση προς τους διαχειριστές.Καταρχας ο κυριος που εγραψε την κριτικη γραφτηκε στο φόρουμ χτες μονο και μονο για να δώσει μια αρνητικη κριτική.Δεν ξέρω τον τύπο και δεν μπορω να τον αμφισβητησω.Μπορει οντως να μην πέρασε καλά.Ομως γιατι ανεβασατε μια κριτικη η οποια στην ουσια γελοιοποιεί την κοπελα;Eκει που λεει για ψευτικα βογγητά και αναστεναγμους,μπορω να το δω σαν κριτικη,αλλα σχολια του τυπου οτι δεν κανει ουτε για καθαριστρια σε τι χρειαζονταν;Oταν γραφουμε θετικες κριτικες γιατι πρεπει να σας παρακαλαμε να τις ανεβασετε,και τις αρνητικες τις ανεβαζετε ετσι για πλακα;Eγω οταν ειχα γραφτει στο φορουμ,εκανα μια αρνητικη κριτική που ανεβηκε αμέσως.Οταν ομως εγραψα την πρωτη θετικη,δεν ανεβηκε ποτέ.Γιατι αυτο;
06 Μαΐου, 2012
1ον δεν μπορεις να βαζεις στην καθαριοτητα 3 σε ενα στουντιο που εχει καθαριστριες και μετα απο καθε πελατη αλλαζουν σεντονια,που εχει μωρομαντηλα,αντισηπτικο,σφραγισμενες πατσετες και παντοφλες,που εχει ντουσιερα και νυπτηρα.

εχεις δει πολλα στουντιο στα αποια υπαρχουν ολα αυτα????ε??Χμμμ;

2ον γιατι δεν περιεργαψες τις υπηρεσιες της κοπελας αλλα μονο την κραζεις????

3ον αφου δεν σου αρεσε η κοπελα γιατι περασες μαζι της???

4ον ΚΑΝΕΝΑΣ δεν σου εκλεψε το 50αρικο μονος σου ηθελες και περασες.....

η μηπως σε εβαλαν με το ζορι στο δωματιο?Χμμμ;
06 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δηλαδη ησουν παρων;τον ξερουμε;
06 Μαΐου, 2012
θα προσθεσω κι εγω το δικο μου σχολιο

φαινεται πως καποια μελη ανακαλυπτουν εστω και αργα τα παλια κολπα των σελεμπριτι και wannabe celebrities που οταν θελουν να βγουν απο την αφανεια η να επανακτησουν την χαμενη δημοσιοτητα απλα παιρνουν τηλεφωνο εναν φιλο δημοσιογραφο και κανουν μια ακρως προκλητικη και περα απο καθε λογικη δηλωση-παρεμβαση ή επιτιθενται σε καποιο προσωπο κοινης αποδοχης και δημοφιλες.....

οκ φιλε πελοπιδα ή γαργαντουα....σε μαθαμε και σενα....απεκτησες εντος μπου τα πεντε λεπτα δημοσιοτητας που καθε πολιτης δικαιουται πια

μακαρι να σε δουμε και στις επαλξεις του αγωνα απο δω και μπρος και να σε μαθουμε και κανονικα....Μεγάλο χαμόγελο
G
gl
06 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

gl είχα αποφασίσει να είμαι καλός άνθρωπος και να αποφύγω τη συνωμοσιολογία (ειδικά με το συγκεκριμένο στούντιο)..με αφορμή όμως το σχόλιό σου, θα προχωρήσω σε μια άλλη σκέψη..η κριτική του πελοπίδα/γαργαντούα που είναι το λιγότερο ,σε τελική ανάλυση δεν οφελεί το στούντιο? είναι τόσο εξόφθαλμα προκλητική που αμέσως έγινε ο απαραίτητος ντόρος και ντόρος=διαφήμιση!
06 Μαΐου, 2012
Με τη μισή αθήνα να λείπει,στα χωριά της για να ψηφίσει,και την άλλη μισή,ύστερα από τα πρόσφατα γεγονότα με το AIDS(σύμφωνα με την επικαιρότητα),να έχει κλειστεί στα σπίτια της.....με αποτελεσμα όλοι να είναι χεσμένοι τρομοκρατημένοι και φοβισμένοι,και όχι μόνο να μη πατάνε το πόδι τους απο τη φυλής,αλλά ούτε να ακούσουν δεν θέλουν για αυτή....(τους έπιασε όλους κρίση συνείδησης ξαφνικά),Εσύ δε βρήκες θέση για parking.
Το καταλαβαίνω εαν πήγες με το ιδιωτικό σου αεροπλάνο.....οπότε το 3 στη βαθμολογία είναι πολύ υψηλός βαθμός.Την επόμενη φορά θα σου προτείνω να πάς με τρένο.....
Την επόμενη στημένη "κριτική"που θα ανεβάσεις,να την έχεις προστατεύσει λίγο, για να είναι πιο πειστική.(Σε αυτό βέβαια φέρουν μερίδιο ευθύνης οι διαχειριστές)
Σε ότι αφορά το νέο ότι είμαστε και εμείς άνθρωποι,θα συμφωνήσω μαζί σου,αφού πρώτα μάθουμε στο μαξιλάρι να βάζουμε το κεφάλι μας για να κοιμόμαστε.....και όχι να το χρησιμοποιούμε για να καπελώνουμε τη μούρη μιάς ιερόδουλης.
Τελειώνοντας θα ήθελα να σου πώ ότι πάντα έχουμε περιθώρια βελτίωσης της σκέψης και καλό είναι να το εκμεταλευόμαστε αυτό....
"Let's make better mistakes and lies tomorrow"


υ.γ. Θα θεωρούσα πολύ τυχερό τον ευατό μου να είχα καθαρίστρια σαν την ΝΕΦΕΛΗ
06 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στην πόλη, μιά κηδεία είναι ένόχληση γιά τήν κυκλοφορία..........
Στην bour.... είναι ένα είδος δημόσιας διασκέδασης.
07 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν μου πέφτει λόγος να γράψω αλλα έχω μείνει άφωνη με την κριτική σου ....θα έπρεπε να το γράψεις με την κάθε λεπτομέρεια σου .....για να μην κανεις μπαμ που είσαι βαλμένος ...δηλαδή μούφα κριτική κάνω και γω ..............................ΛύπηΕμμμμ
07 Μαΐου, 2012
gargkantoua, το χω απορία. έφτιαξες κλώνο, έγραψες μία κακογραμμένη κριτική που παιδάκι θα καταλάβαινε πως είναι στημένη. προφανώς κάποιο λόγο θα είχες αλλά πιστεύεις πως αυτό το λόγο τον υπηρέτησες ή σκέψου πως τελικά έφερες αντίθετα αποτελέσματα. πες μου γιατί γούσταρες να γίνεις ρεζίλι (ανώνυμα φυσικά);
07 Μαΐου, 2012
Παρόλο που δεν έχω πάει ποτέ ούτε στο συγκεκριμένο studio ούτε με την συγκεκριμένη κοπέλα, είναι προφανές ότι μια τέτοια κριτική δεν θα με επηρέαζε ούτε θετικά ούτε αρνητικά καθώς δεν αναφέρει τίποτα απο γεγονότα, ούτε κάν η συμπληρωματική δήλωση του γράφοντος. Άρα ως κριτική δεν επιτυγχάνει τον στόχο της, άρα δεν χρειάζεται να της δίνουμε καμία αξία.

Προσωπικά, αν και δεν έχω την εμπειρία που έχουν άλλα μέλη, όσες φορές έχω πάει σε οίκο είμαι καθαρός, νηφάλιος και ευγενικός. Έτσι ακόμη και αν η κοπέλα τελικά δεν βγεί του γούστου σου αποκλείεται να φύγεις με αρνητικά συναισθήματα. Κατά 90% θα περάσεις και καλά. Αυτό το έχω διαβάσει και απο άλλα πολλά μέλη. Συνήθως σε ακραίες συμπεριφορές (αν υπάρχουν) φταίει και ο πελάτης.
lsh
lsh
32 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3 4