Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824391
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός:

αίσχος αηδία και ντροπή!!!!!!!!!!!!!!!

δυστυχώς έκανα την μαλακια λόγω καύλας και είπα να μπω....άλλο ένα μεγάλο λάθος...εδώ τα πράγματα λόγω κρίσης αντί να καλυτερεύουν χειροτερεύουν!!!!!!!!

μπαίνεις στο site και βλέπεις φωτό από κάτι "μουναρες" απίστευτες και πας στο studio και βλέπεις ένα freak show βγαλμένο από το πιο τελειωμένο τσίρκο του κόσμου....μονο η γυναικα με τα γενιά έλειπε...

και σαν να μην έφτανε αυτό....δηλαδή απορώ με όλους αυτούς που έχουν βάλει καλές κριτικές και εκθειάζουν την νεφέλη και τις υπηρεσίες της...πλακα μας κάνετε η είστε βαλτοί?????????

η κοπέλα είναι για τα μπάζα!!!!!! δεν κάνει ούτε για να μου πλύνει την βεράντα....μια καθαρίστρια που το παίζει ιερόδουλη...υπηρεσίες???????????? πλακα κάνετε????? φάτσα σώμα?? χαχαχαχαχαχαχαχαχα

ήμουνα μαλάκας αλλα δικαιολογούμε γιατί είχα καύλες...

μάγκες....εντάξει μου σουφρώσανε (γιατί περί κλοπής πρόκειται) το 50αρίκο αλλα θα είναι και το τελευταίο....ρε ζώα σε λίγο δεν θα έχετε να φάτε αν φεύγουν οι πελάτες έτσι...

μάγκες μακριά όσο πιο μακριά γίνετε....εκτος και αν δεν έχετε ξαναπάει με γυναικα και θέλετε να πηδήξετε ότι βρείτε μπροστά σας...

είχε και το θράσος να μου πει ότι δεν φταίει αυτή που δεν μου σηκώνεται....ε ποιος φταίει ο γείτονας??????

εκεί που άρχισε το καταφανώς ψεύτικα βογγητά και τα δήθεν προστυχόλογα μου r8e να της καπελώσω την μούρη με το μαξιλάρι...

θέλετε και 50 ευρώ...ούτε 10 ρεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

αίσχος αηδία και ντροπή....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

32 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2012
Το θέμα με τις φώτο είναι χιλιοειπωμένο..Και ο πλέον αδαής καταλαβαίνει την επεξεργασία που έχουν υποστεί (αυτό γίνεται στις φώτο των περισσοτέρων στούντιο/γραφείων κτλ).Το λάθος σου ήταν που αφού σε τόσο πολύ η όψη της κοπέλας πέρασες μέσα..υπάρχουν άνθρωποι που αν δεν ερεθίζονται οπτικά δε μπορουν να αποδόσουν..Για ποιό λόγο πέρασες στο δωμάτιο με μια κοπέλα που σύμφωνα με τη βαθμολογία που της έδωσες είναι αποκρουστική??
Το λάθος είναι 100% δικό σου..΄
05 Μαΐου, 2012
Γι'αυτό λέω πως είναι καλύτερα να γράφουμε τις κριτικές μετά από 2-3 ημέρες. Καταλαγιάζουν τα παράφορα συναισθήματα και το ζουμί της κριτικής είναι κατανοητό και όχι ύποπτο.
Παίχτη, και δίκιο να έχεις, όπως διατυπώνεις το κείμενο, αφήνεις υπονοούμενα για στημένη κριτική.

Θα σου πρότεινα να την επαναλάβεις σε μερικές ημέρες, part 2, δίνοντάς μας μια καταγραφή της συνεδρίας. Και εννοείται ότι, όσες κάβλες και νά'χεις, δεν περνάς αν δε σου αρέσει το κλίμα και οι εταίρες. Ειδικά όταν έχεις πολλές επιλογές τριγύρω.
05 Μαΐου, 2012
Μπορείς να μου πεις σε πιο δωμάτιο περάσες ;
05 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα ηθελα να κανω καποια σχολια :

Κατ' αρχην αυτο δεν ειναι κριτικη αλλα ενα ακατασχετο υβραιολογιο.
Δεν αναφερεσαι σε κανενα σημειο τα γεγονοτα που σε εκαναν να περασεις τοσο ασχημα, πραγμα που δεν εχω λογους να αμφισβητισω, αλλα δεν μας λες το γιατι???

Περνας με κοπελα που γιατην αισθητικη σου ειναι για "3" !!!!

Οσο καυλες και να εχεις δεν δικιολογησαι η ευθυνη ειναι δικη σου.
Δεν σου σουφρωσε κανενας το 50αρικο. Ηθελες και το εδωσες.
Μην ζητας αλλωθι....

Τελος η προκαταληψη σου ειναι φανερη βαζοντας "3" στην ενοτητα χωρος/καθαριοτητα, και "4" στην συμεπριφορα της υπηρεσιας, μιας και συμπτωματικα ειχα περασει και εγω απο εκει εχθες και ηταν ευγενεστατη............
05 Μαΐου, 2012
Διαφωνώ ότι η Νεφέλη είναι για τα μπάζα, δεν έχω πάει ποτέ μαζί της γιατί δε μου κάνει κλικ αλλά μια χαρά όμορφη κοπέλα είναι.
Ας πούμε όμως ότι είναι χειρότερη κι'απ τη Γεωργία Βασιλειάδου. Γιατί μπήκες τότε ρε φίλε; Μαζόχας είσαι; Οι άλλες κοπέλες που σου προκάλεσαν τόση φρίκη ποιές ήταν;

Επιπλέον, όπως αναφέρθηκε και παραπάνω, πες μας κάποιες λεπτομέρειες τι συνέβη και αγανάκτησες τόσο πολύ γιατί νόημα δε βγαίνει, μόνο κάτι σκόρπιες ατάκες πετάς.
P
px75
05 Μαΐου, 2012
Καταρχιν οπως ειπε και ο CHEYENNE αυτο δεν ειναι κριτικη αλλα αραδιασμα υβρεων και τιποτε αλλο που αμφιβαλλω αν βοηθαει και πουθενα.Οσον αφορα τις φωτο δεν χρειαζεται να επαναλαβω τα ιδια πραγματα.Μην ξεχνας ομως οτι τα πεταμενα λευτα οπως ειπες τα πεταξες εσυ δεν στα κλεψανε εβλεπες ποια ειχες μπροστα σου και η καυλα σου δεν δικαιολογει τιποτα.Τελος προτρεποντας οσους πανε να μην ξαναπανε επειδη οι κοπελες δεν βλεπονται μαλλον περι στημενου προκειται.Δεν θελω να αναφερω κοπελες συγκεκριμενα που εμφανισιακα καταρχιν ειναι εξαιρετικες αν και μεχρι τωρα δεν εχω παρει καμια οποτε δεν μπορω να κρινω αν και στο δωματιο ειναι εξισου καλες.
05 Μαΐου, 2012
ίσος έχει δίκιο ο ο φίλος συναγωνιστής εγώ μια φορα έκανα το λάθος και πέρασα και έφαγε άκυρον
τώρα από τα κορίτσια που είναι μονο η αναστασία είναι εντάξει και σου εμπνέει εμπιστοσύνη ότι θα περάσεις καλά μαζί της
αυτή είναι η ταπεινή γνώμη μου και έχω σταματήσει να το επισκέπτομαι
πολύ καλές ήταν η αλίκη που δεν είναι πια και η zizel που σταμάτησε από το συγκεκριμένο στούντιο μια άποψη είναι μονο και τίποτα
άλλο όσο για τις κυριες υποδοχής μπορώ να πω την λέξη τέλειες
05 Μαΐου, 2012
τύπε δεν έχω λόγω να μη σε πιστέψω, αλλά πες τα γεγονότα όπως έχουν με τη σειρά για να καταλάβουμε όλοι τι έγινε, έτσι όπως τα λες και δίκιο να έχεις το χάνεις....Χμμμ;
Σε κάθε περίπτωση έπρεπε να φύγεις φού δεν σου άρεσε, υπάρχουν και άλλα μαγζιά εκεί κοντά
05 Μαΐου, 2012
καλά δεν θα ανοίξω και διαλογική συζήτηση...το θέμα είναι απλό...είχα καύλες και διάλεξα την λιγότερο χειρότερη ελπίζοντας ότι τουλάχιστον στο service θα ήταν καλή...το όλο θέμα είναι ότι το συγκεκριμένο δεν θα έπρεπε να συγκαταλέγεται στα studio...είπαμε εγώ φταίω εγώ την έκανα την μαλακια και μπήκα γιατί βαριόμουνα να γυρνάω στις 3.30 η ώρα το πρωί όλη την αθηνα για να βρω να γαμήσω...ο εκνευρισμός οφείλεται στις υπηρεσίες και την συμπεριφορά της πανάθλιας αυτής ιερόδουλης που με διαχειρίστηκε λες και ήμουνα κάνα πρόβατο που δεν καταλαβαίνει....η τύπισσα συνοψίζει όλη την αθλιότητα που έχω συναντήσει μέχρι τώρα σε τέτοιες φάσεις μαζί!!
μας έχουν πρήξει τα τέτοια κάθε λίγο και λιγάκι ότι κι αυτές είναι άνθρωποι και μπλα μπλα μπλα...e λοιπόν το νέο είναι ότι και εμείς είμαστε άνθρωποι και δεν θέλουμε να μας συμπεριφέρονται σαν ζώα....άμα δεν το γουστάρεις κυρα μου (αφού έτσι κι αλλιώς δεν το έχεις) τραβα να γίνεις πλύστρα η καθαρίστρια...εμείς τι σου φταίμε και μας καείς τα 50αρικα?? αυτά οποιος κατάλαβε κατάλαβε οποιος δεν κατάλαβε η έχει πολύ κακό γούστο η είναι μαζόχας και γουστάρει να τον δουλεύουνε...αντιός!
05 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνω.Η μονη που αξιζει τουλαχιστον εμφανισιακα , για τα γουστα μου,στο συγκεκριμενο στουντιο ειναι η Αναστασια.
32 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4