Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161870
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μαρια Τσεχα 27 χρονων κατα δηλωση τηςΧμμμ;,ξανθια πολυ ομορφη φατσα με στιβαρο κορμι με φαρδιες πλατες,κωλαρακι αφρατο αλλα επικινδυνα χαλαρο πλεον και βυζακι μεγαλο αλλα επισης κρεμαστο.
Την ειχα παρει πριν 3 χρονια πρωτη φορα,θυμαμαι απο τοτε οτι ηταν δυσκολη στο χειρισμο και πρεπει να πας με τα νερα της για να ευχαριστηθεις αλλα ειναι τοσο απολαυστικη γυναικα που της παραδινεσαι ανευ ορων.Πηγα καρφωτος για εκει μιας και δε την πολυθυμομουν και ηθελα μια επαναληψη και μπηκα με απλο προγραμμα των 30ε.

Ειμαστε μεσα στο δωματιο με την χαζοτσατσα ωστε την πληρωσω και στην οθονη παιζει τσοντα οπου ενας μαυρος ψωλαρας ξεσκιζει ενα ασπρο κωλαρακι οποτε παιρνει ενα τρομαγμενο υφος και σχολιαζει...'τι της κανει βρε τι πραματα ειναι αυτα?'.Επισης μου εξηγησε οτι οι γιατροι λενε στις κοπελες να κανουν μεχρι 15 πρωκτικα το μηνα αλλιως μετα θα τους φευγουν τα σκατα απ'τον κωλο οπως μου ειπε χαρακτηριστικα κανοντας και τη γνωστη χειρονομια που παραπεμπει σε χεσιμοΛύπηΛύπη

Τεσπα ερχεται η Μαρια πολυ χαμογελαστη και ευδιαθετη γδυνεται αμεσως και πεφτει στο κρεβατι απο κατω προς τα εμενα τριβοντας τα βυζια της πανω μου μεχρι να καταληξουν στον πουτσο μου.Λεμε τα πρωτα εισαγωγικα,κανω μια αποπειρα να της την πεσω αλλα με σπρωχνει προς τα πισω και μου λεει ασε με να κανω εγω παιχνιδι.Μου χαϊδευει λιγο τα αρχιδια και πεφτει με τα μουτρα για να τα γλειψει πραγμα για το οποιο φημιζεται αλλα πρεπει να πω οτι μου'χουν κανει πολυ καλυτερα αρχιδογλειψιματα.Αυτο ηταν αρκετα επιφανειακο,περιορισμενης εκτασης και χωρις ρουφηγμα στα μπαλακια ξεχωριστα.Συγχρονως μου χαϊδευε με το ενα χερι την κωλοτρυπιδα και με το αλλο το στηθος οποτε αρχισα να παιρνω μπρος.

Κανω δευτερη αποπειρα πεσιματος για χαμουρεμα,μου δινει ελαχιστα να γλειψω βυζακι και ριχνουμε καποια φιλια στα χειλη.Της λεω να ξαπλωσει μπρουμυτα να της τριφτω λιγο αλλα αμεσως πιανει την καποτα και μου την περναειΘυμόςΠολυ καλο τσιμπουκι επιμονο σε ωραιο τεμπο με τασεις εξαφανισης του οργανου.

Μετα απο λιγο πουτσα στο 100% πρωτη σταση αυτη απο κατω οπου κι εκει ειχαμε μια μικρη διαφωνια αν επρεπε να βαλει μαξιλαρι κατω απ'τη μεση.Τελικα βαλαμε,μπηκα βαθια μεσα της στο στενο μουνι και αυτη περασε τα ποδια της τρεμα πανω στους ωμους μου και την γαμησα σε αργο τεμπο κοιταζωντας την ομορφη φατσα της κι ενω αυτη μου τσιμπουσε τις ρωγες.
Μου ζητησε να αλλαξουμε σε πισωκολλητο οπου ειχα σα λαβες το αφρατο κωλαρακι το οποια ανοιγα τερμα ωστε να κοιταω τη σουφρα της.Καποια στιγμη ειχαμε ανοιξει πολυ τα ποδια μας κι οι δυο οποτε επειδη σχεδον πιασαμε κρεβατι την ξαπλωσα κανονικα μπρουμυτα συνεχιζοντας να ειμαι μεσα της και την καρφωνα τερμα μεσα και της αρεσε πολυ αυτη η σταση.Καπου εκει προσφερθηκε ως δειγμα προθυμιας να κανουμε κατι αλλο αν ηθελα χωρις να το διευκρινισει αλλα της ειπα καλα ειμαστε ετσι.
Την επανεφερα στα 4 για την τελικη ευθεια οπου ανεβασα ρυθμους και κατεληξα σε πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγη που την ψιλοτρομαξε μιας και ημουν κολλημενος στο αυτι της απο πισω.Γελασε και με αποκαλεσε αρκουδοΜεγάλο χαμόγελοΚαναμε καποιες σφιχτες αγκαλιες και πιασαμε την παρλα για κανα τεταρτο σχολιαζοντας καποια θεματα της επικαιροτητας που σχετιζονται με τη δουλεια της αλλα και γενικοτερο κουτσομπουλιο.

Συμπερασμα...Δυσκολη γυναικα αλλα εχει κατι που σε τραβαει και δε μπορεις να στραβωσεις μαζι της.Ειναι η γυναικα που γουσταρεις να σε βασανισει δηλαδη μεχρι να την κατακτησεις.Θεωρητικα εμενα δε μ'αρεσουν τετοιου ειδους γυναικες στα μπουρδελα αλλα η συγκεκριμενη λογω εμφανισης,χαρακτηρα και προσωπικοτητας εξαιρειται.
Δεν ειναι μια επιλογη για πολυ συχνες επισκεψεις αλλα σιγουρα αξιζει να μπλεξετε μαζι της για τους λογους που προανεφερα.Και επειδη το Λαφαμ θα το ηθελα καποια στιγμη σαν πρωτη κατοικια μου σιγουρα θα επαιρνα και τη Μαρια μαζι για να θετει αυτη τους κανονες και να ομορφαινει το παραμυθι!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.448
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού