Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 70 10
Sex Studio 85663
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Τζέσικα είναι ψηλή κοπέλα, με μαύρα μακριά ίσια μαλλιά, όμορφο πρόσωπο, που όμως είχε ένα σφιγμένο χαμόγελο, μεσαίο προς μεγάλο ελκυστικό στήθος, τουρλωτό ποπό, γεροδεμένο κορμι.
Η παρουσίασή της μπροστά μου ήταν σύντομη.
Τα προγράμματα αρχίζουν από 40 το απλό έως 60 το ελεύθερο στοματικό.
Διάλεξα το απλό.
Επειδή όμως πριν δέκα ημέρες είχα πάρει την Αλίκη (στο πρόγραμμα των 60 ευρώ) και είχα μέτρο σύγκρισης (ήταν μία πολύ πετυχημένη συνεύρεση), πριν περάσω έκανα γνωστό στην υπηρεσία ότι μ' ενδιαφέρουν τα προκαταρκτικά και συγκεκριμένα τα φιλιά (στο λαιμό, στις θηλές και στο σώμα) και η χρήση της γλώσσας (στα φιλιά και γλείψιμο γενικότερα).
Αυτή τη διευκρίνιση τη ζήτησα διότι υπήρχε περίπτωση να μου κάνουν γνωστό ότι στο απλό δεν προσφέρονται τέτοιου είδους υπηρεσίες.
Αντί αυτού η απάντηση ήταν...
-Η Τζέσικα είναι πολύ καλή σ' αυτά!
Την πλήρωσα λοιπόν και μου έδειξε ευγενικά τη σκάλα.
Τα μαρμάρινα σκαλοπάτια οδηγούν στον επάνω όροφο και στα τρία δωμάτια που έχουν τα ονόματα τριών νησιών. Μύκονος (το είχα χρησιμοποιήσει με την Αλίκη), Αμοργός και Σαντορίνη.
Διάλεξα το τελευταίο, για τη σημερινή μου συνεύρεση.
Ηταν άνετο (πιο μεγάλο από την Αμοργό), με τους δύο αντικριστούς τοίχους σε χρώμα κίτρινο και τους άλλους δύο σε μωβ.
Οχι τόσο φωτεινό. Υπήρχε ρεοστάτης αλλά δε δημιουργούσε μεγάλη διαφορά στην ένταση του φωτός.
Κεντρικά ήταν τοποθετημένο το διπλό κρεβάτι, ενώ το στρώμα (του οποίου τα ελατήρια δεν έτριζαν) ήταν καλυμμένο μ' ένα σεντόνι που είχε γαλάζια τριαντάφυλλα, ως διακοσμητικά σχέδια και τη λέξη love.
Ενα ίδιο σεντόνι, αλλά σε ροζ χρώμα, διέθετε και το Φυλής 200 που είχα επισκεφτεί στην τσάρκα στις 21 Απριλίου (υπάρχει και φωτογραφία από την ενημέρωσή μου)
Δύο καθρέφτες δεξιά και αριστερά από το κρεβάτι βοηθούσαν στην καλύτερη οπτική επαφή κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης.
Από ένα μεταλλικό σχηματισμό βιδωμένο στο ταβάνι, κρεμόταν ένα αραχνούφαντο καφέ ύφασμα, που προσέδιδε μία ανατολίτικη όψη και δίπλα σ' αυτό το μακρόστενο χάρτινο φως.
Γδύθηκα και αφού κρέμασα τα ρούχα μου στον καλόγερο, έκανα ντουζ στο άνετο και καθαρό μπάνιο που είναι κοινόχρηστο για τα τρία δωμάτια.
Φωτογραφίες του χώρου υπάρχουν στην προχθεσινή ενημέρωσή μου.
Η Τζέσικα ήρθε στο δωμάτιο στις 16:52. Μόλις είχα κάνει το ντουζ και είχα ξαπλώσει.
Εβγαλε τα εσώρουχά της ξαπλώνοντας δίπλα μου.
Από την αρχή είχα ένα προαίσθημα ότι η συνεύρεση δε θα είχε αίσιο τέλος.
Ενώ χαμογελούσε, ήταν απόμακρη. Δεν μιλούσε και οι κινήσεις της μου φαίνονταν μηχανικές.
Την αγκάλιασα και άρχισα να τη φιλάω στο στήθος. Οταν πλησίασα προς το λαιμό της...
-Οχι, γελάω εκεί...
-Καλά, έλα να με φιλήσεις εσύ. Μου αρέσει στις θηλές, στο λαιμό...
Αρχίζει λοιπόν κάτι φιλιά μόνο με την άκρη των χειλιών της και γρήγορα. Κάθε δευτερόλεπτο και από ένα. Τελείως μηχανικά.
Το δέ στοματικό της ήταν αυτό που λένε ''αερόπιπα''.
Κάποια στιγμή πάει να μου φορέσει το προφυλακτικό, ενώ το πέος μου ήταν ακόμα σε σχετική ηρεμία (20-30% σύμφωνα με το στυσιόμετρο του jo145), αλλά και με τον λάθος τρόπο που έχω διαπιστώσει και σε άλλες κοπέλες.
Δηλαδή, χρησιμοποιώντας τους δείκτες και τους μέσους, σαν γάντζους, τεντώνουν το προφυλακτικό και το περνάνε σαν κάλυμμα με μία βίαιη κίνηση προς τα κάτω. Η θηλή εντωμεταξύ γεμίζει με αέρα και δείχνει σαν δεύτερο πολύ μικρό πέος.
Της εξήγησα ότι ο σωστός τρόπος που εφαρμόζεται μία περικαυλίδα, είναι να πιέζει τη θηλή (για να μή γεμίζει με αέρα) να ξετυλίγει το προφυλακτικό (και όχι να το τεντώνει) και το πέος να βρίσκεται σε στύση (και όχι σε ηρεμία)
-Ξέρω εγκώ!
Το σημείο όμως που μ' εκνεύρισε και δεν ήθελα πλέον να συνεχίσω, ήταν όταν λέγοντάς της πως τα προκαταρκτικά της έπρεπε να είναι πιο έντονα, έκανε μία ειρωνική κίνηση με το χέρι της του στυλ ''Ελα, τελείωνε και συνεχίζουμε όπως θέλω εγώ''
Εκεί διέκοψα τη συνεύρεση και της έκανα γνωστό ότι η υπηρεσία κάτω, μου τα είχε πει διαφορετικά. Διότι εγώ είχα ρωτήσει πριν αποφασίσω να περάσω. Μάλιστα της πρότεινα να τη φωνάξει εάν θέλει και να τη ρωτήσει.
-Τί τέλεις τώρα φασαρία; Μου απαντάει επιθετικά.
Χωρίς άλλη κουβέντα, σηκώνομαι, τυλίγω μία πετσέτα στη μέση μου, βγαίνω έξω (ακούγοντάς την από πίσω μου να λέει -Τρελός είναι αυτός...) σκύβω στην κουπαστή της σκάλας και φωνάζω την υπηρεσία.
Αμέσως ανέβηκε επάνω.
-Τί έγινε κύριε; Ρώτησε με ανησυχία.
-Σας εξήγησα από την αρχή ότι επιθυμώ προκαταρκτικά και μ' διαβεβαιώσατε ότι η κοπέλα δεν έχει πρόβλημα;
-Μάλιστα, γιατί τί συνέβη;
-Αυτός τέλει να τον φιλάω...
Χωρίς να δίνω σημασία προς την κοπέλα και κοιτάζοντας την υπηρεσία...
-Οχι μόνο δεν έκανε τίποτα, παρά μόνο κάτι επιφανειακά αγγίγματα με τα χείλη της, αλλά επέμενε να μου φορέσει προφυλακτικό χωρίς να είναι το πέος σε στύση και με λάθος τρόπο. Σε προσπ...
-Εσύ τί τέλεις τώρα;
-Σε προσπάθειά μου, να της εξηγήσω αυτά που είχατε συμφωνήσει, απάντησε με απαξιωτικές (κάπως αλλιώς της το είπα) κινήσεις και τότε σας φώναξα.
-Εγώ ντεν φιλάω και ντεν γκλείφω...
-Εγώ έδωσα κάποια λεφτά, δε θα κάνεις ότι θέλεις εσύ, δε σου ζήτησα κάτι το φοβερό! Απλά να είσαι λίγο πιο θερμή, να πλησιάσεις λίγο την Αλίκη που είχα μείνει πολύ ευχαριστιμένος απ' αυτήν πριν δέκα μέρες στο διπλανό δωμάτιο.
-Εγκω έτσι κάνω...
Απευθυνόμενος προς την υπηρεσία που κοίταζε έντρομη...
-Λοιπόν, εγώ ντύνομαι και θα μου δώσετε πίσω τα χρήματά μου...
-Τί; Εγκω τζάμπα τόση ώρα;
-Για πέντε λεπτά που κάθησες θα σου αφήσω ένα δεκάρικο και πολύ σου είναι...
Εκείνη τη στιγμή μ' έσπρωξε, λέγοντας...
-Εγκώ είμαι αφεντικό, ντεν τα πάρεις τίποτα!
-Μην κάνετε φασαρία...Η υπηρεσία προς εμένα.
-Πολύ καλά και εγώ θα φωνάξω την αστυνομία. Κανένα πρόβλημα. Πηγαίνετε τώρα να ντυθώ...
Μετά από λίγο κατέβηκα κάτω. Η υπηρεσία με περίμενε μ' ένα εικοσάρικο στο ένα χέρι και ένα εικοσάρικο και ένα δεκάρικο στο άλλο.
-Να σας δώσω 20 ευρώ και...
-Τριάντα θα μου δώσετε, λέω και της τα παίρνω από το χέρι. Λυπάμαι, γιατί την πρώτη φορά είχα μείνει ευχαριστημένος και είχα σκοπό να γίνω πελάτης.
Με αυτά και αυτά, βγήκα έξω στον απογευματινό ήλιο.
Αν και η συνεύρεση είχε στεφθεί από αποτυχία, ένιωθα μία ικανοποίηση, γιατί είχα καταφέρει να πάρω τα χρήματά μου πίσω.
Απ' τα χειρότερα συναισθήματα είναι να νιώσεις ότι σ' έπιασαν κορόιδο.
Πάντως έχει ξεφύγει ο κόσμος. Θεωρούν ότι 40 ευρώ, ''μαύρα'', είναι τίποτα και θα τ' αρπάξουν μ' επιφανειακές υπηρεσίες. Εγώ ξέρω ότι στις περισσότερες δουλειές, τα χρήματα πρέπει να κουραστεί κάποιος για να τα κερδίσει.
Βέβαια αργότερα που το σκεφτηκα πιο ψύχραιμα το πράμα, συμπέρανα πως ήταν λάθος κυρίως της καλής υπηρεσίας, που βιάστηκε να συμφωνήσει σ' αυτά που ζητούσα χωρίς να ρωτήσει την κοπέλα. Αν και όφειλε να γνωρίζει τί προσφέρει.
Φταίω και εγώ απ' τη μεριά μου, που θα έπρεπε να τη ρωτήσω την ίδια στα ίσια, όταν έκανε την ''πασαρέλα''. Αλλά αφενός, πόσες φορές το κάνουμε αυτό; Συνήθως η συνεννόηση γίνεται με την υπηρεσία. Αφετέρου ήρθε και έφυγε σε μία στιγμή.
Εκτός αυτών όμως, σ' ένα studio περιμένεις καλύτερες υπηρεσίες.
Πάντως το πήρα το μάθημά μου και το εφάρμοσα άμεσα. Μετά από λίγα λεπτά που επισκέφτηκα το επόμενο studio.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2012
Σωστος ο παιχτης
04 Μαΐου, 2012
Αγαπητέ, η κατάσταση έχει ως εξής: Ο τζίρος έπεσε αισθητά, νέες κοπέλες εμφανίζονται διαρκώς χωρίς να αποσύρονται οι παλαιότερες, νέοι χώροι ανοίγουν συχνά-πυκνά, με συνέπεια την πίεση για πτώση τιμών μα και την απώλεια σημαντικού ποσοστού της πίτας. Αν δε, προσθέσεις και τον πρόσφατο σάλο με τις οροθετικές, έχεις μία γενικευμένη κρίση που γεννά εκνευρισμούς, κακές συμπεριφορές και ελλιπείς υπηρεσίες. Φαντάζει πλέον ως σαφάρι, η ενασχόληση με το συγκεκριμένο σπορ!
04 Μαΐου, 2012
Μπραβο, εκανες ΑΚΡΙΒΩΣ οτι επρεπε να κανεις σε τετοιες περιπτωσεις!
C
COBRA1986
04 Μαΐου, 2012
Kαλά ξηγήθηκες Φανούρη, δεν θα ήταν συνηθισμένες σε τέτοιες αντιδράσεις ..... Γλώσσα

Ο τίτλος που κολλάει;
04 Μαΐου, 2012
αν όλοι αντιδρούσαμε όπως εσύ τότε τα πράγματα θα ήταν απείρως καλύτερα...πρέπει να καταλάβουν ότι τα λεφτά βγαίνουν με κόπο και πρέπει να τα σέβονται όπως κ μας...Εμμμμ
05 Μαΐου, 2012
Φίλοι bk1981, BmwPower.., aoratos2010 και Λαγονησιώτη.

Σας ευχαριστώ για την υποστήριξή σας.
Κατά τη διάρκεια της διένεξης ήμουν ψύχραιμος. Δεν παρασύρθηκα ούτε όταν η κοπέλα μ' έσπρωξε. Θα ήταν μέγα λάθος εάν αντιδρούσα.
Η πλάκα όμως ξέρετε ποια ήταν;
Οταν γδύθηκα στο Λέλας Καραγιάννη λίγο αργότερα, διαπίστωσα ότι ακόμα φορούσα το προφυλακτικό! Φανταστείτε τη σύγχυσή μου.

Παράθεση για τον φίλο aoratos2010

'' κρίμα το μπόι σου ''
Δηλαδή, κρίμα το παράστημα και η ομορφιά σου με αυτές τις υπηρεσίες που προσφέρεις.

Φίλε mysterious

Πολύ σωστή η ανάλυσή σου. Ετσι έχουν τα πράγματα.
Η ''φτώχεια'' φέρνει γκρίνια.
Αλλά εκεί ξεχωρίζουν οι σωστές, από τις... λιγότερο σωστές.
Οταν τα πράγματα πάνε καλά, όλες είναι ευγενικές και πρόσχαρες. Αυτό εμένα δε μου λέει κάτι.
Εγώ θα τις παραδεχτώ όταν στις δύσκολες στιγμές δείξουν τον επαγγελματισμό που οφείλουν να έχουν.
Γιατί στο κάτω κάτω, εάν δεν τους συμφέρει η κατάσταση όπως έχει διαμορφωθεί, ας αλλάξουν επάγγελμα.
Από τη στιγμή όμως που συνεχίζουν, πρέπει να το εξασκούν μ' ευσυνειδησία.
05 Μαΐου, 2012
Φίλε μου, έπραξες όπως έπρεπε.
Πρέπει να μάθουν όλες αυτές που δουλεύουν και δεν σέβονται τα λεφτά του πελάτη, ότι πολύ σύντομα, δεν θα πηγαίνει κανένας μαζί τους.
Αν συνεχίσουν αυτή την συμπεριφορά, να τους προκάρετε, και να μην πηγαίνει κανένας.
05 Μαΐου, 2012
εγω αυτο που εχω να πω ειναι οτι δεν μπορεις να ξερεις αν μια πουτανα ειναι θερμη η κρυα μονο με οπτικη επαφη.και φυσικα αυτο δεν εχει να κανει με το ποσο ομορφη η ασχημη ειναι.λογικα επεσες σε κρυοκωλη και ξενερωτη.ΘυμόςΘυμός
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8