Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271302
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λιγο το ταξιδι,λιγο η κουραση,λιγο η κριση συν οτι ειχα γαμισει πριν μιση ωρα την πατατα Ηλεκτρα δεν ειχα και πολυ διαθεση.Γι'αυτο ισως εχω ενα μεριδιο ευθηνης που δεν περασα και τοσο καλα και τα ειδα και λιγο αρνητικα τα πραγματα.Κοσμος δεν υπηρχε οποτε την συναντησα αρκετα γρηγορα χωρις μεγαλη καθυστερηση.Πραγματι ειναι ομορφη κοπελα με τεραστιους καλοφτιαγμενους βυζους.Απο τη μεση και κατω ομως τετοια κυτταριτιδα δεν νομιζω να εχει καμμια αλλη κοπελα των στουντιο.Φιλοτιμη προσπαθεια στο τσιμπουκι με καλο γλυψημο στις γυρω περιοχες αλλα εμενα δεν μου σηκωνοταν ευκολα παροτι τετοια προβληματα δεν αντιμετωπιζω αλλα κατι με χαλασε στην ολη φαση.Ειχε ταση ξεπετας και δυσανασχετισε λιγο.τελος παντων εχυσα στα βυζια της με το ζορι με τσιμπουκι και μαλακια χωρις να γαμησω.Την ωρα που εφυγε ξανακοιταξα το πισω συστημα στα ορθια πλεον και εκει φανηκε το χαλι της.Δεν ξερω οι φιλοι συναγωνιστες αν το εχουν παρατηρησει.Νομιζω πως δεν θα την ξανατιμησω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Απριλίου, 2012
Από μένα πήρες την πρώτη αρνητική ψήφο σε 10 θετικές γιατί η περιγραφή σου της κοπέλας δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα.
L
lithin
28 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άξιε συναγωνιστή Steven,
θα συμφωνήσω με τον lithin και θα πάρεις άλλη μια αρνητική ψήφο από μένα.

Η δική μου εμπειρία με την Μαντόνα (που μου τον έκανε σφεντόνα...) μου έχει χαραχτεί στο μυαλό...
Δεν συμφωνώ καθόλου με την περιγραφή που κάνεις, τόσο για την κοπέλα όσο και για τις υπηρεσίες της.

Μήπως δεν ήταν η μέρα σου;;; γιατί και στην πρωινή σου επίσκεψη, αυτή που λες για τα "χοντράδια", κάτι δεν μου κολλάει καλά... Ίσως η χημεία σας (δική σου και των 2 κοριτσιών) δεν ταίριαξε... Ψάξτο !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2