Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 381991
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η αναφερόμενη παραπάνω πουτάνα,ήταν μια απογοήτευση σε σχέση με την φήμη της.
Μέτρια στο γαμήσι, κρύα συμπεριφορά.
Η πίπα της λίγο άξιζε, και αυτό γιατί μετά από χίλια ζόρια στήθηκε στον καθρέφτη και έβλεπα το μουνί της , το οποίο ήταν αξύριστο.
Η πετσέτα χρησιμοποιημένη, χάλια.
Γενικά η όλη επίσκεψη ήταν απογοήτευση.
Εύχομαι να μην την πατήσει άλλος συνάδελφος σαν εμένα.
Υ.Γ Πλήρωσα 70 ευρω για να πάρω το πρόγραμμα 69, αλλά η πουτάνα έκανε την πάπια.
Αν υπήρχε χαμηλώτερη βαθμολογία θα της την έβαζα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2012
καλησπερα ,γιατι τοση κακια και ψεματα ? αυτα τα ασχημα λογια για μενα τι κερδοσ σου φερουνε.....Χμμμ;
25 Απριλίου, 2012
αυτος ειναι βαλτος απο τον κοκκαλη Μεγάλο χαμόγελο
25 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι εννοείς , Caymans ???
25 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είναι κακία, είναι απογοήτευση. σε είχα δει στις ταινίες και νόμιζα ότι είσουν διαφορετική από τις άλλες. έχε στο νου σου ότι δεν σε ήξερα και από εχθές για να έχουμε προηγούμενα.
ότι γράφω είναι αλήθεια. και για το υποτιθεμενο 69, μου πήρες 70 ευρω και οταν σου είπα θελω να σε γλύψο μου είπες, άλλη φορά.
Αυτά να έχεις στο μυαλό σου και να σέβεσε τα χρήματα των πελατών σου.
Λυπάμε πολύ!!!!
25 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συγγνώμη αλλά πάντα σέβομαι τον πελάτη και τα λεφτα του ,και παντα κανω τα προγραμματα ειδικα οταν το συτί .... sorry
25 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν εχω λογους να μην πιστεψω αυτα που αναφερονται.
Εχω μια μονο απορια:
Γιατι περασεςστο δωματιο με μια κοπελα που κατα την αποψη σου η εμφανιση της ειναι για "3" ?
25 Απριλίου, 2012
Φέρομαι σε όλους καλά. Αυτό που θέλω είναι ο άνδρας να είναι κύριος. Σέβομαι τα λεφτά του καθενός. Είτε έχει πληρώσει Full πρόγραμμα είτε απλό. Αρκεί και εκείνος να το σέβεται.Χαμόγελο
25 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ...... Ο άνδρας που έρχεται σε μένα πρέπει να ξέρει.. Πρώτον, δεν υπάρχει λόγος να ανχώνεται. Δεύτερον προσφέρω όλα τα κομμάτια, από το πιο απλό μέχρι το full special, με τις ίδιες τιμές. Γιατί θέλω και ο άνδρας που με είδε στην ταινία, να μπορεί να με γνωρίσει και με το πιο απλό πρόγραμμα. Τρίτον για να μπορεί να γίνει αυτό το δέσιμο, το μοναδικό που χρειάζομαι εγώ να ξέρει, είναι ότι στο κρεβάτι χρειάζονται δυο. Επίσης, έχω αντιληφθεί, ότι σήμερα ο άνδρας θέλει η γυναίκα να είναι θερμή, χαδιάρα. Αλλά και να δέχεται χάδια από αυτόν, να νιώθει άνδρας μέσα στο studio και όχι εκτόνωση, λόγο πληρωμής. Ο άνδρας τώρα με την κρίση, έγινε πιο ευαίσθητος και χρειάζεται περισσότερη φροντίδα. ME POLI AGAPI SANDRA LOVE!!!!
25 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ό,τι να ναι.....
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9