Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Sex Studio 65218
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπουκάρισα στο ίδρυμα κατά τις 10.30.

Η τσατσά ευγενική και πετιέται η Κάρμεν μέσα από το κουζινάκι, φρεσκολουσμένη και με κόκκινα καυλιάρικα εσώρουχα.

Το πρόγραμμα ξεκινάει από 30ευρώ. Επέλεξα το 40αρι για πιο χαλαρά.

Πέρασα στο πρώτο δωμάτιο εκ δεξιών της εισόδου. Καθαρός χώρος.

Μετά από λίγη ώρα εμφανίστηκε η Κάρμεν με χαμόγελο. Θα έλεγα ότι είναι προμιλφ κατάσταση, κρατιέται καλά, όμορφο προσωπάκι, μικρά αλλά λαχταριστά βυζάκια, και ωραίο πίσω σύστημα, άνευ τατουάζ το μωρό.

Ξεκινήσαμε με χαδάκια εκατέρωθεν, απόλαυσα τα βυζάκια της για αρκετή ώρα.

Το μωρό γενικά είχε καλή διάθεση, είναι καυλιάρα και αισθησιακή και ξέρει το παιχνίδι καλά.

Πέρασμα καπότας και πιπέτο δυνατό με πρόσωπο προς εμένα. Καλό γλύψιμο, αρχίδια δεν έγλυψε, αλλά το τσιμπούκι της ήταν απόλαυση.

Την έστησα από κάτω και ξεκινήσαμε ένα ιεραποστολικό με τα κορμιά μας να γίνονται ένα και η τριβή όλο και πιο έντονη. Κουνιέται ωραία και βγάζει καύλα. Πόδια ψηλά στους ώμους μου, τις έγλυψα και τα ποδαράκια. Σαν κατσικάκι τη κρατούσα. Δέχτηκε αγόγγυστα δυνατό σφυροκόπημα.

Μετά της ζήτησα να γυρίσει στα τέσσερα να απολαύσω την ωραία και ζουμερή κωλάρα της. Έτσι όπως ήμουν στα γόνατα τον άρπαξε τον πούτσο και μου τον ρούφηξε δυνατά λίγο ακόμη. Με έφτιαξε αρκετά, την έστησα στα τέσσερα, μου έκανε και ωραία κουνήματα και στησίματα και μετά από λίγη ώρα είχαμε έκρηξη του υγρού πυρ.

Πέρασα αρκετά καλά για πρώτη φορά μαζί της και το βέβαιο είναι ότι θα τη ξαναεπισκεφτώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
gabetsos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
12
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού