Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351792
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη για κατάθεση μετά από περίοδο "νηστείας" δύομιση μηνών και αυτό ίσως ήταν το πρώτο μου λάθος,αφού σε τόσο "ιδιαίτερες" οργανικές συνθήκες,όχι μόνο επέλεξα μία κοπέλα με την οποία δεν είχα ξαναβρεθεί,αλλά διάλεξα και το πρόγραμμα με 69,κάτι που δύσκολα το πράττεις με καινούργια γνωριμία,και οπωσδήποτε όχι όταν είναι η πρώτη σου φορά που το δοκιμάζεις σε τέτοιο χώρο.Λόγω της ημέρας,το επίπεδο στη Βριλησσού ήταν χάλια(με αποκορύφωμα την αγένεια και τη "βλαχιά" που συνάντησα στο 36,αλλά αυτό είναι ένα άλλο θέμα),με αποτέλεσμα η Εμανουέλλα να ξεχωρίζει σα τη μύγα μες στο γάλα και τελικά να με κάνει να τη χρίσω "βασίλισσα" της τσάρκας μου.

Η αλήθεια είναι οτί την είχα σταμπάρει καιρό,καθώς οι φωτογραφίες που είχα δεί με το υπέροχο σώμα(αλλά κρυμμένο πρόσωπο)μου είχαν εξάψει την περιέργεια,το πρωινό,όμως,συνήθως ωράριο της ήταν αποτρεπτικό.Το σώμα της ήταν πραγματικά απίστευτο,πολύ γυμνασμένο,με 2άρι φυσικό στήθος και ένα τατουάζ,όχι ενοχλητικό,στην πέτρα-κοιλιά να το στολίζει.Το πρόσωπο,μάλλον,αδιάφορο.Θα την προτιμούσα βαμμένη εντονότερα ή με το παλιό της μαλλί που είχα δεί σε φώτο,καθώς το καστανό σγουρό μαλλί,αλά "κυρά-Μαγδάλω,πλύστρα από το Αιγάλεω",την αδικεί και στερεί την προσοχή από τα δύο υπέροχα λακάκια και τη γενικότερα ευγενική,αλλά όχι σούπερ εντυπωσιακή,φυσιογνωμία της.

Η Εμανουέλλα,που παρεπιπτόντως δηλώνει και μάλλον είναι Ελληνίδα,δεν πήρε καμία απολύτως πρωτοβουλία κατά τη διάρκεια του αγώνα,με πάντα,όμως,απόλυτα ευγενικό τρόπο ρωτούσε για το τί θές και για το τί να κάνεί στη συνέχεια.Το σπρέυ-φλίτ που έφερε μαζί ήταν η πρώτη ξενέρα(ευτυχώς δε το χρησιμοποίησε,καθότι ώς νεαρός,αλλά και καθαρός και περιποιημένος,θα με στενοχωρούσε).Ξεκινήσαμε με χλιαρά προκαταρκτικά(φιλάκια,χαδάκια στο σώμα μου),τα οποία δε με άφησε να ανταποδώσω(κάτι έχουν εκεί στο 55 με τα βυζιά τους,που δεν αφήνουν να τους τα φιλήσεις)και μετά από μία μέτριας έντασης,αλλά "σφικτή" πίπα,περάσαμε στο ζητηθέν και πληρωθέν 69,οπού απόλαυσα την αίσθηση του πεντακάθαρου μουνιού της.Το γεγονός οτί δεν υγράνθηκε με ξενέρωσε αρκετά,αλλά η όλη εμπειρία,δε με έκανε να κρατηθώ πολύ,με αποτέλεσμα ο αγώνας να τελειώσει,κάπως άδοξα,πολύ σύντομα,ίσως και από δική μου υπαιτιότητα.Ζήτησε πολλά συγγνώμη και φάνηκε διατεθιμένη να ανταποδώσει(μαλακίες),δεν την άφησα.Αφού είπαμε δυό-τρείς πίπες,έκανα το μπανάκι μου και αποχώρησα(ίσως και για πάντα απ'το χώρο των studios).Ίσως πάλι,της δώσω μία δεύτερη ευκαιρία,στο απλό αυτή τη φορά,όμως,πρόγραμμα...

Υ.Γ 1:Έχω ξαναγράψει πως παλιότερα η τσατσά έδιωχνε κόσμο αν η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο,και πολύ καλά έκανε.Δεύτερη φορά που περιμένω 20λεπτο να δώ κοπέλα.Αυτό το δηλώνω για να ψέξω την,κατά τα άλλα,πιό τυπική τσατσά που υπάρχει,αλλά και για να δηλώσω οτί η γρηγοράδα μου με την Εμανουέλλα ήταν τυχαίο,μάλλον,συμβάν.Μικρές πονηρίες κατά την αναγγελία των προγραμμάτων,με ξενέρωσαν,καθώς έχω την εντύπωση οτί με χρέωσε περισσότερα για 69 από ότι συνήθως(καθαρή υπόνοια έχω και όχι βεβαιότητα για το τελευταίο).

Υ.Γ 2: 1 χρόνο τώρα στο χώρο των studios και μετά την τελευταία αυτή εμπειρία νομίζω πρέπει να περάσω στο επόμενο στάδιο,αυτό των call girls(εξού και ο τίτλος).Noμίζω,φυσιολογικά απρόοπτα σαν το σημερινό δε θα με απασχολούσαν κάν σε ένα ωριαίο ραντεβού,ενώ βάζοντας στο ζύγι 70 ευρώ για 69 για ένα δεκάλεπτο(χωρίς γλωσσόφιλα,χωρίς δάχτυλα,χωρίς στην ουσία σεξ),με τα 150 για 1 ώρα,οι συγκρίσεις γίνονται αναπόφευκτες.Ίδωμεν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Εμανουέλλα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
20 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
120
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2012
''...έχω την εντύπωση οτί με χρέωσε περισσότερα για 69 από ότι συνήθως...''

Φίλε nanakas
Δε χρεώθηκες παραπάνω.
Στη δική μου τσάρκα της 7ης Απριλίου, σε όλη τη Βριλησσού το 69 ετιμάτο 70 ευρώ και σε κάποια, όπως στο Β36Α, μπορούσε να γίνει και έκπτωση.
Στο συγκεκριμένο studio, που συμπτωματικά δούλευε η Εμμανουέλα εκείνη την ημέρα, ο ασπρομάλλης τσάτσος σε ερώτησή μου εάν γίνεται καλύτερη τιμή, μου απάντησε ότι κάνουν μόνο στο απλό 10 ευρώ.
Ολ' αυτά τ' αναφέρω στην ενημέρωσή μου εκείνης της ημέρας.
Επ' ευκαιρία. Πολύ καλή η κριτική σου. Προσεγμένη. Θετική ψήφος από μένα (3 στα 4)
17 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εξηγούμαι.Πρίν μπώ στο δωμάτιο,ρώτησα την τσατσά τί προγράμματα κάνει η κοπέλα.Μου ανέφερε προγράμματα αξίας των 50,60,80 και 100 ευρώ,στα οποία δε μου σημείωσε τη δυνατότητα για 69.Όταν τη ρώτησα ευθέως "Δεν κάνει 69 η κοπέλα;" μου είπε επί λέξη "Ά,69 θέλετε;Κοστίζει 70",εξού και η αρχική δυσπιστία μου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2