Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157579
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Σάββατο απογευματάκι, επίσκεψη στην Χριστίνα που την είχα απορρίψει δύο φορές στο παρελθόν και που κάτι μέσα μου μου έλεγε ότι έκανα λάθος.Χμμμ;
Οι δρόμοι έρημοι και τα στούντιο βαρούσαν μύγες. Η Χριστίνα έχει τεράστειες σιλικονάτες βυζάρες που τις σαλονάρισε ακάλυπτες, ουσιώδη κώλο, λεπτά πόδια αλλά στερείται μέσης….. Προσωπικά δεν είμαι λάτρης των διδύμων γενικώς, οπότε δεν εντυπωσιάστηκα, αλλά παρ όλα αυτά και για δικούς μου λόγους πέρασα στο δωμάτιο. Ήμουν ο μόνος πελάτης και με λίγο παζάρι κλείσαμε για γυμνό και 69 στα 50….
Η Χριστίνα κατέφθασε σε 2-3 λεπτά και χωρίς πολλά πολλά ξάπλωσε στο κρεβάτι ενώ εγώ ακόμα έβγαζα τις κάλτσες μου…Εμμμμ
Ξάπλωσα δίπλα της και μου πρόσφερε το μουνί της στα μούτρα οπότε και κύλισα στον βούρκο της αδυναμίας μου…Γλώσσα
Ταυτόχρονα, έτσι όπως ήμασταν ξαπλωμένοι στο πλάι άρχισε να ρουφάει τον Γιακουμή ο οποίος, παραδόξως, σε ένα λεπτό κόντευε να κάνει μπάμ…Σπασίκλας
Του φόρεσε την καπότα χωρίς την έγκρισή μου, ξάπλωσε ανάσκελα και άνοιξε τα πόδια της… Δεν βαριέσαι, σκέφτηκα, τέτοια στύση μη πάει χαμένη και της τον έχωσα.
Ο ευμεγέθης κώλος της είχε σαν αποτέλεσμα το μουνί της να βρεθεί σε ιδανικό ύψος για μένα και έτσι την σφυροκόπησα για κανα τρίλεπτο ενώ αυτή έλεγε διάφορα βρομόλογα και με τα ψεύτικα βογκητά της δημιουργούσε μια καλή κερκίδα.Χαμόγελο
Αυτό που με εντυπωσίασε ήταν η δυνατότητα της να σφίγγει τους μύες του κόλπου της σε σημείο που παρόλη την τεχνητή λίπανση, για φυσική ούτε λόγος να γίνεται, να αισθάνομαι ότι περνώ από συμπληγάδες…Χμμμ;
Για να αποφύγω το τέλος που με τον ρυθμό που είχα και τα κόλπα της Χριστίνας ήταν ζήτημα λίγων ακόμη δευτερολέπτων, σταμάτησα, τραβήχτηκα και της ζήτησα να χαϊδέψει το μουνί της για χάρη μου πράγμα που έκανε σαν να το ήθελε… Έσπρωξα το δάχτυλό μου μέσα στο μουνί της και της ζήτησα να το σφίξει… Ήμουν περίεργος… Ένιωσα τους μύες της να μου αρπάζουν το δάχτυλο κάτι σαν κεφαλο-κλείδωμα…Εμμμμ
Γέλασα με ικανοποίηση και αυτή ανταπέδωσε με ένα ακόμη πιο δυνατό σφίξιμο.
Την γύρισα στα τέσσερα όπου η φαρδιά της μέση δεν αφήνει την κωλάρα της να αναδειχθεί επαρκώς… Την έσπρωξα βαθειά πέντε δέκα φορές και το αναπόφευκτο επήλθε…Ντροπή
Πετάχτηκε από το κρεβάτι, ντύθηκε και με ένα ξερό γειά εξαφανίστηκε…. ενώ εγώ ακόμη στα γόνατα, προσπαθούσα να βγάλω την καπότα με τρόπο που να μη λερώσω τα σεντόνια….
Συνολικός χρόνος, 9-10 λεπτά, χαλαρά….Θυμός
Συμπέρασμα: Προτείνεται σίγουρα αντί αυνανισμού…
Σε καμία περίπτωση μη δώσει κανείς οτιδήποτε πέραν του στάνταρ 30ρικου γιατί απλά δεν….
Δεν έκανε καμία προσπάθεια να τιμήσει το πενηντάρικο που έσκασα, παρ όλο που είχε όλο τον χρόνο. Ξεπέτα κανονική. Δηλαδή τι ξεπέτα…. Άρμεγμα επαγγελματικό….ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Τώρα ξέρω… Θα ξαναπάω; Ποτέ….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού