Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 113 10
Sex Studio 199230
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη μου κριτικη γιατι πολυ απλα νοιωθω την αναγκη να το κανω.

Μεγαλη Παρασκευη λοιπον και επισκεψη το απογευματακι στο Κασσανδρας 4 για να δω αν οντως τα καλα σχολια που γραφονται για την Αμαντα ειναι αληθινα.Ησυχια στην περιοχη και μπαινω μεσα στο μαγαζι!

Ο χωρος πολυ καλος , το μονο σχολιο μου ειναι οτι τον βρηκα λιγο υπερ του δεοντος σκοτεινο (παραλιγο να στουκαρω μεχρι να συνηθισω).Τεσπα.Τσατσα μια χαρα , οκ , και ερχεται το κανονι οπως την χαρακτηριζει η τσατσα.

Η Αμαντα ειναι οπως στις φωτογραφιες αλλα απο κοντα ειναι πολυ καλυτερη λογω του χαρακτηρα της που εμενα με κερδισε αμεσως σε συνδυασμο με το πολυ καλο σαλοναρισμα!Δινω ενα πορτοκαλι και μπαινω στο δωματιο που μου υποδικνυει η Αμαντα και οχι η τσατσα.Στο καλυτερο δλδ. Μεγάλο χαμόγελο
Για τις υπηρεσιες της Αμαντας θα πω λιγα αλλα με ουσια.Ειναι ακριβως οπως γουσταρα να ειναι PSE κατασταση αν και της ειπα την επομενη φορα θα τη δοκιμασω σε GFE για να γουσταρουμε αλλαγες.Δεν ξερω αν θα τα καταφερω βεβαια γιατι η κοπελα ειναι σκετη καυλα.Αν τα μισα πραγματα στην Ελλαδα δουλευανε οπως η Αμαντα τοτε θα ζουσαμε στην πλουσιοτερη χωρα.Ορισμος του Value for money λοιπον και ενα μεγαλο μπραβο στην Αμαντα και πολλα φιλια!Θα τα ξαναπουμε συντομα καυλα!

Καλο Πασχα στους χριστιανους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Μέλος
Εγγραφή:
8 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2012
Βρε αθεόφοβε Μ.Παρασκευή το μυαλό σου στο σεξ το είχες? Αν και δω που τα λέμε, η Αμάντα κολάζει και αγίους!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1