Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271303
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όσες φορές κι αν πατήσεις παρατεταμένα το κουμπί του ασανσέρ εκείνο θα έρθει όταν είναι να έρθει.
Όσο κι αν δυνάμωσα την ένταση του ήχου κλήσης στο κινητό μου μην τυχόν και δεν το ακούσω,δεν μπόρεσα να το κάνω να κουδουνίσει για τον λόγο που ήθελα.
Όσες φορές κι αν κοίταξα την ώρα,αυτή ήταν περασμένη κι εκείνη είχε αργήσει να καλέσει.
"Μην αργείς.Γιατί ώσπου να'ρθεις,θα περπατήσω όλη την υδρόγειο του πόνου μου" λέει κάπου ο Λουντέμης.
Ε λοιπόν την περπάτησα και σήμερα.Και κουράστηκα.Και βαρέθηκα.Και οι σεξ-σπυρ μου αυξάνονται, πληθύνονται και με τσούζουν.Μικρά κόκκινα παράσιτα που τρέφονται απ'την αγαμία μου.Σκόπιμα κόκκινα,για να πηγαίνει το μάτι καρφί πάνω τους όταν κοιτάζομαι στον καθρέφτη και να μου θυμίζουν ότι κάτι λείπει,κάτι λείπει...
Το Tulip μου σήμερα αποφάσισα να το αγοράσω σήμερα απ'τη Μαντόνα.Είχα πολλούς μήνες να πάω.Αυτή τη φορά στο πάνω της Βρ.60.
Χαμούλης στο στούντιο.Τρεις βγήκαν με το που χτύπησα για να μπω,δυο σε δωμάτια ήδη.Μπήκα δίνοντας τα 50 και περίμενα την κυρία να έρθει.Ωραίο δωματιάκι,μια κοψιά με το κάτω.
Μετά από ώρα ήρθε.Παραμένει κούκλα και διακριτική ως παρουσία,όσο και αυτή της αστυνομίας στην πρόσφατη στρατιωτική παρέλαση.Ξανθιά πρόσθετα μακριά μαλλιά,μαύρο σετ εσώρουχα,γόβες για ποδολάγνους.Είναι 1,70+,60+κιλά,με στηθάρα ατελείωτη σιλικόνης σούπερ φτιαγμένη κι απαλή,κωλάρα στρογγυλή και καμπόση,πολύ καλό δέρμα με ελάχιστη κυτταρίτιδα,όμορφα πρασινωπά μάτια και χαμόγελο διαφήμισης.Μουνάρα λαχταριστή.
Στο σεξ πανηγύρι όπως πάντα.Η πίπα της,το γλυψαρχίδι της ,η ισπανική της,είναι τροφή για απανωτές μαλακίες.Στον ρουφάει και νιώθεις ότι σου'χει καρφώσει καλαμάκι στ'αυτί και σου ρουφάει και το μυαλό μαζί.Την έβαλα στα ξάπλα,στα πλάγια,στα τέσσερα και στα δεκατέσσερα και το απόλαυσα.Ιδιαίτερα στα τέσσερα- παίρνοντας και μάτι στον απέναντι καθρέφτη με εκείνη να χαϊδεύεται- έσπρωχνα στο φουλ, σκεφτόμενος ότι τη γαμώ αμφιτρύπως(γεια σου ρε Rasta)κι ένιωθα ότι έχουν καυλώσει μέχρι κι οι κάλοι στα πόδια μου.Τελείωσα ξεφυσώντας σαν να άδειασα έναν κουβά αρνητική ενέργεια.
Ωραίο γαμήσι,ωραίο χύσιμο,ωραία κουβεντούλα,ωραία φάση γενικά.
Το καλό με τη Μαντόνα είναι ότι είναι τάνα με iso προδιαγραφές και σταθερή απόδοση.
Αντενδείκνυται αυστηρά σε αγαπούληδες, καθώς αποτελεί σοβαρό κίνδυνο για την ψυχική υγίεια τους.
Θα σκεφτεί ότι θα τη βγάλει γκόμενα μόνο κάποιος που θα αράξει κουστουμαρισμένος νυχτιάτικα στα παγκάκια της πλατείας Βάθη για να chatάρει μέσω του tablet του,έχοντας το χαρτοφύλακά και το κινητό παρατημένα δίπλα του.Κάποιος ηλίθιος δηλαδή ή κάποιος αμάσητος.
Μόλις πριν λίγο ξανακοίταξα το κινητό μου,αυτή τη φορά για να βάλω το ξυπνητήρι.Μήπως να το βάλω στο αθόρυβο για να έχω άλλοθι να το κοιτάω πιο συχνά;Αύριο να θυμηθώ να παρατηρήσω αν ημέρεψαν τα σεξ-σπυρ μου.
Λεφτά να'χω και θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2012
Είναι θλιβερό κάποιοι άνθρωποι να μην είναι σε θέση να εκτιμήσουν αυτό που έχουν δίπλα τους.

ΠΡΟΣΜΟΝΗ
Κουράστηκαν τα μάτια μου να σκάβουν το σκοτάδι προσμένοντας...
Ολες οι σκιές των δένδρων πήραν το σχήμα σου και ήλθαν κοντά μου. Μα δεν ήσουν εσύ!
Ολοι οι ψίθυροι πήραν τα βήματά σου και με πλησίασαν. Μα δεν ήσουν εσύ!!
Κι έτσι πέρασαν οι ώρες...
και τα δένδρα καρφώθηκαν και οι ψίθυροι κουράστηκαν να προσποιούνται...
κι έμεινα μόνος!
Δεν ήλθες και απόψε...

Θετική ψήφος( 6 στα 7) στον ευαίσθητο lithin...
12 Απριλίου, 2012
μοναδική_πένα! Χαμόγελο
12 Απριλίου, 2012
Σχεδόν 2 χρόνια μετά, ίσως ήλθε η ώρα να ξαναπάω στη Μαντόνα. Τότε δεν υπήρχε καμιά κριτκή. Μάλιστα, είχα προσλάβει τη συνάντηση μας με κάπως διαφορετικό τρόπο απότι έχει γραφεί έκτοτε. ΔΕΝ είναι αρνητικό για τη γυναίκα αυτό που δηλώνω.
12 Απριλίου, 2012
Δεν εχω ξαναδιαβασει κριτικη σου, αλλα θα με κανεις να το κανω Μεγάλο χαμόγελο
Μπραβο, ωραια πενα!
14 Απριλίου, 2012
Ευχαριστώ.
L
lithin
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5