Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161841
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καταδρομική επίσκεψη σήμερα το απόγευμα για να γνωρίσω την Άλεξ για την οποία πολλά ελέχθησαν και πολλά γράφτηκαν.
Μπήκα στο κατάστημα και με υποδέχτηκε η κυρία με υπόκλιση από απόσταση (Ιαπωνικού τύπου) την οποία και ανταπέδωσα και συνεχίσαμε να υποκλινόμαστε ο ένας στον άλλο μέχρι να διανύσω τα 25 περίπου μέτρα που μας χώριζαν….Χαμόγελο Οπότε γελώντας ανταλλάξαμε και λίγες κουβέντες σε άπταιστα Ιαπωνικά…Μεγάλο χαμόγελο
Η ευγενέστατη κυρία που με θυμόταν από προηγούμενες επισκέψεις μου, προσπάθησε να μου πουλήσει την Άλεξ αλλά της εξήγησα ότι ήρθα συστημένος… Κατέβαλα €60 για γυμνό 69 χωρίς παζάρια μια και το κλίμα ήταν εορταστικό, κάτι σαν εγκαίνια….Σπασίκλας
Μου απεδόθη το πίσω αριστερά δωμάτιο περίπου 70 τμ για όσους δεν έχουν πάει, μου απεδόθη πετσέτα και μου απεδόθησαν ευχές για καλή διασκέδαση….
Το μωρό έφτασε χαμογελαστό σε 5-6 λεπτά… Ψηλό, μελαχρινό, όμορφο πρόσωπο, καλλίγραμμο, με ένα σετ βυζάρες με μικρές σκληρές ρώγες που δεν άφησαν ασυγκίνητο ούτε εμένα που δεν είμαι θαμώνας….Κουλ
Βέβαια όσο λαχταριστά είναι τώρα που η Άλεξείναι 20 χρονών, σε 10 χρόνια θα κινδυνεύει να τα πατήσει αλλά είμαι σίγουρος ότι μέχρι τότε θα έχει βρεθεί επενδυτής…Σπασίκλας
Χαϊδευτήκαμε και τριφτήκαμε για αρκετή ώρα, με κορυφαίο το τρίψιμο που έκανε με το κωλαράκι της πάνω στον Γιακουμή που σε δευτερόλεπτα δήλωσε παρών…
Την ξάπλωσα ανάσκελα και περιποιήθηκα το γατάκι της που ήταν πεντακάθαρο και αρκετά ευαίσθητο στα χάδια της γλώσσας μου…ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα ενώ ταυτόχρονα μου επέτρεψε και μια ήπια δακτυλοσκόπηση. Συνεχίσαμε με 69 για κανα δυό λεπτά με πίπα βαθειά αργή και ρουφηχτή. Δυστυχώς έπρεπε να την σταματήσω σχετικά γρήγορα για να μην έχουμε ατυχήματα πριν ολοκληρωθεί το test drive…Ντροπή
Μου φόρεσε τον σκούφο με το στόμα, μου έγλυψε αυθορμήτως τους δορυφόρους, και κάθισε επάνω μου με ένα θαυμάσιο στυλ που έστειλε τον Γιακουμή στα καυτά βάθη της… Κουνήθηκε για λίγο επιδέξια και σε λίγο γυρίσαμε σε ιεραποστολικό με το ένα της πόδι ανάμεσά μας και μια εξαιρετικά υγρή και σφιχτή αίσθηση διείσδυσης…
Επόμενη και τελευταία στάση στα τέσσερα όπου είχα την χαρά να απολαύσω την θέα από το απίθανο κωλαράκι της σε 3D… και τις κραυγούλες της σε stereo για αρκετή ώρα πριν αρχίσω να μουγκρίζω σαν ζώο καθώς ένιωθα το σπέρμα μου να γεμίζει το προφυλακτικό….Ντροπή
Τότε συνέβη το μοναδικό αρνητικό της συνάντησης. Με ταχύτατες κινήσεις, φόρεσε τα εσώρουχά της πέταξε ένα γειά, και εξαφανίστηκε σχεδόν τρέχοντας….Χμμμ;
Κοίταξα το ρολόι μου απορημένος, και βεβαιώθηκα ότι είχαν περάσει ακριβώς 22 λεπτά από την στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο πράγμα που δεν δικαιολογεί τέτοια βιασύνη…
Ίσως η απειρία της, και η αγωνία της να είναι συνεπής με τις οδηγίες του καταστήματος ίσως βρε αδερφέ (και αυτό επιλέγω να πιστεύω μέχρι την επόμενη φορά) το κοριτσάκι να κατουριότανε….Μεγάλο χαμόγελο
Συμπέρασμα: Άγουρο ταλέντο, αλλά ταλέντο… Δεν είναι GFE αλλά η συμπεριφορά της είναι φιλική, αυθόρμητη και ειλικρινής. Μου έδωσε την εντύπωση ότι ήταν 100% ο εαυτός της και ειλικρινά ελπίζω να παραμείνει έτσι. Φάνηκε να το διασκεδάζει και αν είναι έτσι, τότε έχουμε στην διάθεσή μας ένα ακόμη στανταράκι. Ας μη βιαζόμαστε, το μέλλον θα δείξει…
Όπως και να έχει, το μωρό αξίζει σίγουρα μια δοκιμή.
Όσο για μένα, θα την ξανατιμήσω σίγουρα και μάλιστα σύντομα…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Άλεξ
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού