Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236412
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
έντονα επηρεασμένος από την τελευταία επίσκεψη στην Αθήνα, επεδίωξα επάνοδο, ενόψει συνεχών επαγγελματικών υποχρεώσεων το προσεχές δίμηνο...

οι διαδρομές στα γνωστά σημεία επαναλήφθηκαν...
είχαμε πει να τις περιορίσουμε, αλλά καμιά συνήθεια δεν κόβεται απ΄τη μια στιγμή στην άλλη...

κατά τη διάρκεια του τριημέρου, μεταξύ άλλων,

εντρυφήσαμε σε νέες ορολογίες των κυριών επί της υποδοχής, που οφείλουν να συμπεριληφθούν στο slang.gr,
δοκιμάσαμε βαρελίσιες μπύρες,
περπατήσαμε στην παλιά αγορά της Αθήνας,
αναζητήσαμε νέες διαστάσεις σε θέματα γενικού και ειδικού ενδιαφέροντος με mystri & Santa,
φωτοσυνθέσαμε στην παραλία, πρώτο_τραπέζι_κύμα,
τακτοποιήσαμε εργασίες στην εμβέλεια περιοχής Αθηνών & περιχώρων,

αλλά η απόφαση της στιγμής παρέτεινε τη διαμονή για ένα βράδυ ακόμα, αυτό της Δευτέρας...


μια συζήτηση της Παρασκευής, μου δημιούργησε εσωτερική αναταραχή επιπέδου τρικυμίας, σε σημείο να θεωρώ εξ αρχής λανθασμένη την εμπλοκή μου με το χώρο του αγοραίου έρωτα...
η έντονη αποστροφή μου, έκανε τις κοπέλες διάφανες στα μάτια μου, μετατρέποντάς τες σε ερινύες που εξαπολύουν δριμύ κατηγορώ για προσωπικές επιλογές και χαμένες ευκαιρίες της μέχρι τώρα ζωής...

παρ'όλα αυτά, Δευτέρα βράδυ βρισκόμαστε στο κέντρο και οι επιλογές είναι αυστηρά δύο...
τελικά ανεβαίνω μόνος τα σκαλιά του 4Α...
περνάω στο δωμάτιο και περιμένω την Άννα...

κατεβαίνει απ'τις πλατφόρμες, περνάω τα χέρια μου χαμηλά στη μέση της και φιλώ τον ώμο της...
πέφτουμε στο κρεβάτι και αρχίζουν τα χάδια...
τα μαύρα μάτια της καρφωμένα στα δικά μου, το πρόσωπο της αμακιγιάριστο, όπως το προτιμώ, και οι κινήσεις της αληθινές, ανεπιτήδευτες...

το στόμα και τα χείλη της περιδιαβαίνουν το κορμί μου και καταλήγουν στα επίμαχα σημεία... η γλώσσα της με προετοιμάζει για τη συνέχεια...

ανεβαίνει πάνω μου και με τα γόνατα λυγισμένα, αρχίζει ένα ρεσιτάλ ήπιων κυκλικών κινήσεων και ελαφρών διεισδύσεων, που εντείνουν την ηδονή...
ψηλαφίζω με τα ακροδάχτυλα τους τεντωμένους μύες των γοφών της...
το περίγραμμα του σώματός της στο απαλό ημίφως, ορίζει νέες συντεταγμένες απολαύσεων...
κατεβάζει τον κορμό της στο στήθος μου και τα μαλλιά της πέφτουν χείμαρρος πάνω μου...

περνάμε σε misionary, και με οδηγεί στο σημείο χωρίς επιστροφή...
ο ρυθμός εναλλάσσεται και ο χρόνος παγώνει...
σκύβω πάνω στο στήθος της, να πάρω λίγη από τη θέρμη του κορμιού της...
η κορύφωση έρχεται ήπια, χωρίς εξάρσεις, αλλά με μιαν αισθαντική μεγαλοπρέπεια αντάξια του χαρακτήρα της συνεύρεσής μας...
οι συσπάσεις μου διαρκούν περισσότερο του αναμενόμενου, και με εκπλήσσει ευχάριστα ανταποδίδοντας...

το επόμενο δεκάλεπτο είναι το ουσιαστικότερο social_time που έχω κάνει ποτέ με κοπέλα του χώρου...
ειλικρινές, εγκάρδιο, αποκαλυπτικό, λυτρωτικό...
ο τέλειος τρόπος για να πέσει η αυλαία μιας ξεχωριστής συνάντησης με ύφος συναισθηματικό...

με αποχαιρετά με μια σφιχτή αγκαλιά και κλείνει πίσω της την πόρτα...



πόσο εύκολο είναι να διαχειριστεί κανείς τις καταστάσεις και να θέσει τα πράγματα στην αληθινή τους διάσταση;
όταν μιλάμε για συναισθηματικά θέματα, είναι πράγματι δύσκολο...

πάντως αυτό το τριήμερο βοήθησε να ξεκαθαρίσω αρκετά πράγματα...

η συνειδητή επιλογή μου το τελευταίο διάστημα, είναι να βιώνω, συναισθηματικές κυρίως, εμπειρίες με τις κοπέλες {ακριβώς γι'αυτό δεν πειραματίζομαι με άλλες πέραν του γνωστού ζεύγους}...

είναι επιλογή μου να επιζητώ τη συνεύρεση μαζί τους, όπως επιλογή μου ήταν και η πολύχρονη αποστασιοποίησή μου από την ερωτική και σεξουαλική ζωή...

είμαι ευγνώμων για τις στιγμές που μου χαρίζουν, και θα ήμουν πολύ χαρούμενος αν γνώριζα ότι ανήκω στα άτομα με τα οποία πραγματικά αισθάνονται όμορφα στα ενδότερα...

ακόμη και η προσομοίωση μιας κατάστασης πολύπλοκης όπως η ερωτική συνεύρεση, δημιουργεί δεσμούς ισχυρούς, και καταστάσεις που σε συγκλονίζουν (σίγουρα δεν είμαι ο μόνος που το έχει βιώσει)...

ωστόσο, θέτω όρια και επιλέγω να διαπιστώνω τη διάσταση ανάμεσα σε αυτό που συμβαίνει στα στενά όρια του εικοσαλέπτου, και στην πραγματικότητα της καθημερινότητας...

η νέα εποχή μας καλωσορίζει σε ανώτερα επίπεδα αυτογνωσίας, καθώς αντικαθιστούμε οτιδήποτε κίβδηλο, με το πραγματικά_αληθινό...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
TYRAEL
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
226
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2012
Υποκλίνομαι!
07 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και γω! Σπασίκλας
09 Απριλίου, 2012
"τελικά ανεβαίνω μόνος τα σκαλιά του 4Α..."

Μερικές φορές η αναζήτησις αγοραίου έρωτα γίνεται μετά πολυμελούς ή ολιγομελούς παρέας. Άλλες φορές πάλι, τον αναζητούμε κατά μόνας. Όπως όμως και να πραγματοποιείται αυτή η αναζήτησις, καταλήγουμε σχεδόν πάντα στο να εισερχόμεθα είς τον χώρον συνουσίας μόνοι. Ίσως αυτός να είναι ένας από τους λόγους, που ακόμη και μετά από επάλληλες επί χρήμασι συνουσίες, καταλαμβανόμεθα από ματαιοδοξία. Και τούτο διατί, αυτό που αποζητούμε μετά από μιαν έντονη και ίσως εξουθενωτική συνεύρεση, είναι κάποια λόγια, που συνήθως δεν τα ακούμε και πολύ περισσότερο διστάσουμε να τα πούμε.

Όπως αντιλαμβάνεσθε συνεπώς, η μοναξιά, τείνει καμιά φορά, στο να είναι κακός σύμβουλος.
09 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συμφωνώ απόλυτα!
21 Απριλίου, 2012
Κε TYRAEL γράφομεν κριτικὴν ὅταν ἔχομεν νὰ εἴπωμεν κάτι. ΔΕΝ γράφομεν κριτικὴν κἀθε φορὰ ποὺ συνουσιαζόμεθα.
B
bakalhs
21 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δε συμφωνώ... εγώ κρατάω ημερολόγιο κριτικών/συνευρέσεων (το έχω αναφέρει σε μια απ'τις προηγούμενες κριτικές μου)... αν δε σας άρεσε η κριτική μου, να αναφέρετε τους λόγους, και να επιχειρηματολογήσουμε επί αυτών... Χαμόγελο
21 Απριλίου, 2012
"μου δημιούργησε εσωτερική αναταραχή επιπέδου τρικυμίας, σε σημείο να θεωρώ εξ αρχής λανθασμένη την εμπλοκή μου με το χώρο του αγοραίου έρωτα...
η έντονη αποστροφή μου, έκανε τις κοπέλες διάφανες στα μάτια μου, μετατρέποντάς τες σε ερινύες που εξαπολύουν δριμύ κατηγορώ για προσωπικές επιλογές και χαμένες ευκαιρίες της μέχρι τώρα ζωής..."

Ωστε δεν ειμαι ο μονος που τα σκεφτεται αυτα ε? Χαιρομαι που διαβασα αυτην την εξομολογηση, οχι κριτικη.
21 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στη κριτική του φίλου μας, πολλοί από μας, ανακαλύπτουμε τον εαυτό μας σε σημείο ανησυχίας έως αποστροφής....Κάποιες στιγμές αυτογνωσίας, μας επιβεβαιώνουν αυτήν την ταύτιση. Και αυτό είναι τόσο επίπονο όσο και γλυκό...
21 Απριλίου, 2012
Φίλε TYRAEL τα είπες όλα!!! Συμφωνώ απόλυτα με όσα έγραψες! Αφού ήθελα να γράψω κι εγώ κριτκή για την εμπειρία μου με την Άννα, αλλά δεν έχω να προσθέσω κάτι... Με κάλυψες πλήρως! Τελικά φίλε hagem είμαστε πιο πολλοί απο οτι νομίζουμε που σκεφτόμαστε τοιουτοτρόπως.
21 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ας είναι τα γραφόμενά μου, τροφή για σκέψη για όσους κινούνται στο ίδιο μήκος κύματος... η δική μου συμβολή στο συλλογικό ασυνείδητο...
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10