Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825122
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά σε στούντιο και δε το μετάνιωσα με τίποτα. Ώρα 10:30 και κατηφόρισα προς οδό Φυλής. Πάρκινκγ σχετικά άνετο. Μπαίνοντας στο στούντιο η κυρία της υποδοχής καθώς και ο χώρος πολύ φιλόξενοι. Αφού μου εξήγησε τα προγράμματα ήρθε η ώρα της επιλογής. Κέλλυ, Μαρίνα και Κατερίνα. Επέλεξα την Κέλλυ γιατί μου έκανε το κλικ. Δίνοντας το αντίτιμο των 50 euro (απλό πρόγραμμα) η κυρία της υποδοχής προσφέρθηκε να με κεράσει ποτάκι. Μπαίνω στο δωμάτιο κάνω ντουζάκι και μετά από λίγο εμφανίζεται η Κέλλυ. Συστηνόμαστε και πιάνουμε λίγο κουβεντούλα και φιλάκια. Ξεκίνησε με λίγο γλύψιμο σε διάφορα σημεία,φιλάκια και πάει λέγοντας. Παρεμπιπτόντως ήταν η παγκόσμια μέρα του πεοθηλασμού και στο συγκεκριμένο τομέα έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος(αυτές οι ματάρες σου μου κάνανε ζημιά). Επόμενη στάση από πάνω. Είχα την αμαζόνα και με θέα το υπέροχο στήθος της και ήμουν καουμπόι στην άγρια στύση. Τέλος και καλύτερο από πίσω με θέα τα φανταστικά οπίσθια (τύφλα να έχει η καλντέρα) και τελείωμα ύστερα από δυνατά μπασίματα. Κάτσαμε συνομιλήσαμε, ανταλλάξαμε φιλάκια και αποχώρησε χωρίς να βιαστεί. Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και θα την τιμήσω ξανά την Κέλλυ, όπως και κάποια άλλη κοπέλα του χώρου.

Υ.Γ. Ενδεχομένως το μόνο μείον που θα μπορούσα να αναφέρω είναι ότι τα κορίτσια όταν παρουσιάζονται στο σαλόνι μπαινοβγαίνουν αστραπιαία λες και πας σε μπουρδέλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
konsbell
Μέλος
Εγγραφή:
13 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2012
Χμμμ;
Κορίτσια, Κέλλυ, Άντζελα, πώς είναι το σωστό σαλονάρισμα; Ανοίγω topic
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1