Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο χώρος ωραιος και καθαρός Χαμόγελο
Η εισοδος ειναι λιγο σκοτεινη και θυμιζει λιγο λαβυρινθο στο στουντιο.Τα δωματια του ηταν ομως οk.Ηταν καθαρό και εξοπλισμενο σωστα με ντους.
Το παρκαρισμα σχετικα εύκολο σε στενο διπλαΧαμόγελο
Ελεγα από τυχη μηπως ηταν η Στεφανια η μιλφαρ με τις βυζάρες αλλά πετυχα την Αλεξάνδρα.Αλλη μιλφαρα!Βυζάρες και κωλαρα στο φουλ.Στην αρχη με φιλησε στο στήθος και με χαλαρωσε με τα χαδια της μεχρι να μου τον πάρει και να τον βαλει αναμεσα στις βυζαρες της.Η πιπα της μαστορικη αλλά δεν χορτενα να παιζω με τα βυζομπαλα της!Μετά ηρθε απο πάνω,κλασικα και οταν ενιωθα το τελειωμα τη στηνω γρηγορα στα τέσσεα και την αρχιζω ποτε στο γρήγορο πότε αργο.Εβγαζε βογγητα και γουσταρα πιο πολύ ετσι οπως κουνιονταν και οι βυζοι τηςΜεγάλο χαμόγελο
Πριν φυγει η φοβερη Τσεχα μιλφαρα με φίλησε στο μαγουλο και με χαιρετισεΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 31, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
Zuko
Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2012
πω ρε φίλε πως πέρασες με αυτό το πράγμα....πρέπει να είχες τρελές καυλές......
04 Απριλίου, 2012
Η Αλεξάνδρα είναι πολύ φιλότιμη με τον πελάτη. Την θυμάμαι από Μιχ. Βόδα 190κάτι... Ήταν πολύ ωραία παλιότερα, τώρα όντως έχει βάλει πολλά κιλά... Δεν θα ξαναπήγαινα ούτε κι εγώ.
04 Απριλίου, 2012
Αυτη η η λεγομενη και Μιλβα isn't it ? ...
Ναι κι εγώ νομιζω ότι ήταν στο Μιχ Βοδα --- 192 ? ...Χμμμ;
18 Απριλίου, 2012
Πραγματικά, έχει πάρει παρα πολλα κιλά και αυτό την χαλάει πολύ. Ωστόσο πρέπει να πω ότι είναι πολύ ευγενική και γλυκιά στις υπηρεσίες της.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4