Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824463
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Χτες αποφασισα να παω στο πολυδιαφημισμενο Φ104 οπου ειχα αποφασισει να παρω την Νεφελη.Στην εισοδο με δεχτηκε η χαμογελαστη και ευγενικη υπηρεσια οπου με ενημερωσε για τα κοριτσια που δουλευαν και αφου της εξηγησα οτι θα παρω την Νεφέλη με περασε στο δωματιο.Σε λιγο φανηκε η κοπελα η οποια ηταν μετριου υψους κατι που με χαλασε αλλα με υπεροχη κωλαρα ,με χαιρετησα, με ξαπλωσε μου βαζει το προφυλακτικο και τον παιρνει στο στομα.Η πιπα της ηταν σαν μετρια ωσπου μετα απο λιγα δευτερολεπτα με ρωταει πως θελει να το κανουμε.Αφου ειχε κωλαρα της ειπα στα τεσσερα και ετσι αρχισε το σφυροκοπημα βγαζοντας αυτη καποιες κραυγουλες και καλα.Ε δεν περνανε 2 λεπτα μου λεειοτι πηρε φωτια απο το μουνι και δεν αντεχε αλλο να βγαλω την καποτα και να την χυσω στα βυζια.Κατσε ρε κοπελια της λεω αμα ηθελα να το παιξω καθομουνα σπιτι μου.Τελος παντων την βγαζω την καποτα και αρχιζει να μου τον παιζει δυνατα καλα της λεω δεν προκειται να γινει δουλεια ετσι και της ζηταω να συνεχισουμε κανονικα οπως αρχισαμε.Παλι καλα δεχεται και ετσι ξαναρχιζουμε με τις γνωστες κραυγουλες της, εγω ομως ειχα ηδη σπαστει και θα εξηγησω γιατι, και ειπα ας τελειωνω να φυγουμε και ετσι τελειωσε τι πανηγυρη.
Το οικημα απο πλευρας καθαριοτητας εξυπηρετησης ευγενιας αψογο.Ξενερωσα με την κοπελα που ηταν βιαστικη με διαθεση ξεπετας και με μια μικρη επιβολη ρυθμου .Εμενα μου χαλασε την διαθεση γιατι σε καποια μπουρδελα του 20ευρω οι κοπελες ειναι πολυ πιο προθυμες και σε κανουν να περνας καλυτερα και εδω εφαγα φολα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2012
Ωχ...ετοιμάσου να σε αμφισβητήσουν φίλε!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1