Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824155
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλή,χρυσή η Νεφέλη όμως για μένα προσωπικά πολύ απέχει από το να χαρακτηριστεί στανταράκι. Καταρχάς, δεν ξέρω αλλά νομίζω ότι διέκρινα μια κάποια βιασύνη στη συμπεριφορά της. (Άλλωστε η συνεδρία μας δεν κράτησε ούτε 10 λεπτά). Στη συνέχεια διέκρινα την τάση να έχει εκείνη το πάνω χέρι στη συνευρεση μας. Γενικά δεν είναι ο GFE τύπος που προτιμώ συνήθως. Ούτε στα προκαταρκτικά επιμένει πολύ αλλά ούτε μετά το τέλος κάθεται μαζί σου έστω και για λίγο. Επειδή λοιπόν εμένα μου αρέσουν οι GFE καταστάσεις, δηλαδή στο σεξ θέλω να υπάρχει και ψυχή, όχι μόνο σάρκα, αλλιώς θα μου αρκούσε και μια πλαστική κούκλα, θεωρώ ότι δεν πέρασα καλά και ένιωσα και λίγο απογοητευμένος. Εμφανισιακά μου άρεσε. Χωρίς να έχει σώμα και διαστάσεις μοντέλου, εμένα ικανοποίησε τα γούστα μου. Ιδιαίτερα μου άρεσε το πρόσωπο της. Στα της εμπειρία μου τώρα δε θα μπω σε λεπτομέρειες. Πρόγραμμα απλό. Προκαταρκτικά υπήρξαν αλλά όπως είπα και πριν με μια αίσθηση βιασύνης. Πίπα αρκετά καλή με ρουφηγμα μπαλών,αλλά σύντομη. Όταν τέλειωσε το στοματικό δεν είχε επιτευχθεί πλήρης στύση. Πρώτη και τελευταία στάση ιεραποστολική. Μετά από λίγων λεπτών άκαρπης προσπάθειας μου προτείνει να τελειώσω στα στήθη της. Πραγματι ενώ με το ένα χέρι κούναγα το "φραπέ" και με το άλλο τη δακτύλιαζα, μετά από λίγο της τα δωσα στο στήθος. Στη συνέχεια σκούπισμα με μωρομάντηλα κι εγώ κι εκείνη και ... αντίο. Συμπέρασματικα, για μένα ήταν μια "γρήγορη" εμπειρία την οποία δεν πρόκειται να επαναλάβω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2012
πολύ καλή η Νεφέλη. Πάντως μου κάνει εντύπωση αυτο που είπες για τα προκαταρκτικά...ίσως την επόμενη φορά να είναι καλύτερα. Γλώσσα
02 Απριλίου, 2012
Δηλαδή εσύ Dawn, αν πας εσύ με κάποια και δεν περάσεις καλά, θα της τα ξανακουμπήσεις μέχρι να περάσεις καλά?!
03 Απριλίου, 2012
εξαρτάται τι εικόνα θα μου δώσει. Συνήθως (90%) όχι κυρίως λόγω του ότι δεν υπάρχει χρήμα. Αλλα υπάρχουν πάντα και εξαιρέσεις ανάλογα την περίπτωση. Πχ αν δώ οτι η κοπέλα ήταν κουρασμένη ή οτι είχε πολύ κόσμο στο σαλόνι οπότε οι συνθήκες δεν ήταν κατάλληλες και μου αρέσει πολύ τότε ίσως ξαναδώσω μια ευκαιρία ακόμα, αλλα μόνο σε ειδικές περιπτώσεις. Σε κάλυψα;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3