Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Νανσυ μπορειτε να την δειτε και στις φωτογραφιες αρα δε χρειαζεται να σας την περιγραψω,ειναι 100% οπως φαινεται ισως και καλυτερη !
Δερματακι πολυ απαλο με ενα περασμα απο baby oil που το εκανε να γυαλιζει και να μυριζει υπεροχα.
Μεγαλη αναμονη στο δωματιο ανω των 30 λεπτων μαλλον καποιος την ειχε παρει φουλ !!
Η Νανσυ ηρθε στο δωματιο γελωντας αφου καποιος πελατης της ειχε πει εξω καποιο αστειο.
Αρχισαν τα κλασσικα χαδακια και φιλια στο λαιμο μου το στηθος και κατεβαινε ολο και πιο κατω οπου εφτασε
και στο πεος φορωντας του το κοστουμι του και του εκανε μια ωραια βαθια πιπα χωρις να αγγιξει μπαλες.
Εγω γευομουν το πεντανοστιμο μουνακι της ,το ειχα αχτι που δεν εγλειψα εχτες την μονικα απο φ86.
Στη συνεχεια την σηκωσα για να της γλειψω το στηθος που αν και πλαστικο με μπερδεψε και το περασα για φυσικο αφου δεν ειναι πετρα η ''τσιτα'' οπως λεμε εχοντας μια ωραια απαλη υφη ,μπορουσες να το ζουλιξεις δηλαδη δεν ηταν σαν μπαλα του μπασκετ σφιχτο.
Η νανσυ ανεβηκε απο πανω και εκανε ωραια βαθια καθισματα οπου εβγαζε καποιους προσποιητους ηχους,
η προσποιηση επαψε συντομα οταν την εβαλα στα τεσσερα που ειναι το φορτε μου και την αρχισα το σφυροκοπημα.
Σε αυτη την σταση και με την δυναμη που την γαμουσα εβλεπα τον πονο στο προσωπο της και την φωνη της!
Γυρισμα σε ιεραποστολικο οπου και εκει ηρθαν βαθιες διεισδυσεις και βογγητα απο μερους της.
Τελειωμα σε αυτη τη σταση με τη νανσυ να ξεφυσαει.
Σε γενικες γραμμες ειναι μια πανεμορφη κοπελα απο τις πιο ωραιες κατα την κριση μου σε studio.
Σε συμμετοχη δεν τα παει και πολυ καλα,ωστοσο δειχνει οτι προσπαθει να ευχαριστησει τον πελατη και δεν κανει αγγαρεια.
Αν και ειναι ψηλη εχει μικρα ομορφα ροζ πατουσακια που ειναι πειρασμος για γλειψιμο - τελειωμα,
ισως καποια αλλη φορα τα δοκιμασω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.133
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού