Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Άφησα για λίγο τις πνευματικές μου αναζητήσεις και ξεχύθηκα στους δρόμους,Κασσάνδρας,Σπύρου Πάτση και Κωνσταντινουπόλεως.Αναζητούσα κάτι διαφορετικό,να ξεφύγω από τα τετριμμένα της καθημερινότητας.Μετά τη γέφυρα της λ.Αθηνών έχει δύο στούντιο το 130 και το 132,κολλητά το ένα με το άλλο ανέβηκα και στα δύο αλλά τελικά με κέρδισε το 132.
Η μικρή Λατίνα με το αστραφτερό χαμόγελο με κέρδισε.Πατρίτσια μου είπε τη λένε από τη Βενεζουέλα.Είχα χρόνια να συναντήσω αυθεντική λατίνα και δεν έχασα ευκαιρία.Πήρα το απλό πρόγραμμα και πέρασα σε ένα πολύ προσεγμένο δωμάτιο.Πλύθηκα στο ντους και περιμένα τη Πατρίτσια.Το δέρμα της έχει απόχρωση σοκολάτας,τα μαλλιά της είναι σκούρα καστανά και τα μάτια της μεγάλα και λάμπουν!Το στήθος της είναι φυσικό με σκουρόχρωμες ρόγες και ο κώλος της θαυμάσιος.
Μπήκε στο δωμάτιο με μια γλυκιά έκφραση στο προσωπό της.Από την αρχή φάνηκε θερμότατη παρτενέρ.Δεν γδύθηκε κατευθείαν,απομάκρυνε σιγά σιγά τα εσωρουχά της,διακόπτωντας την διαδικασία για να με φιλήσει και να με ερεθίσει.Μετά ήρθε πάνω μου συνεχίζοντας να με φιλάει και να με χαιδεύει.Της έπιανα το στήθος και της το φιλούσα ενώ οι ρόγες της έδειχναν να ερεθίζονται.Πήρα θάρρος και συνέχισα μέχρι να έρθει η σειρά της να με ερεθίσει με τον στοματικό της έρωτα.Το επόμενο στάδιο της μύησης συνεχίστηκε στο ίδιο δυνατό τέμπο.Η καυτή Λατίνα γλύστρησε από κάτω μου και σε κλασική στάση εισχώρησα στο θερμό,σοκολατί κορμί της.Οι εκφράσεις και τα βογγητά της έδειχναν κάποια ευχαρίστηση από μέρους της.Μετά της ζήτησα να έρθει η ίδια από πάνω όπου και η Λατίνα με αποτελείωσε με τις ηδονικές κινήσεις της.
Χωρίς να το καταλάβω και χωρίς να επιδιώκω μέσα από τις σκέψεις μου να ζήσω τον "κάλπικο" έρωτα,αυτή η μικρή και γλυκύτατη Λατίνα μου προσέφερε ένα υπέροχο ταξίδι που ίσως σύντομα να το επαναλάβω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
Escher
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού