Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 102244
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Τζούλια είναι ένα πετίτ καυλιάρικο μεκλαχρινό κοριτσάκι, με μπόλικο στήθος το οποίο στο προσφέρει προς πάσα χρήση. Είναι πολύ ευδιάθετη, αλλά δεν βάζει μιλιά μέσα της. Μου είπε πως είναι από Ιταλία, και μάλλον είναι αν κρίνω από την παρλαπίπα. Έχει χαβαλέ, ακόμα και στον τρόπο που, ενώ τη γαμάς, προσπαθεί να σου πει το τιμολόγιο για τα εξτραδάκια που κάνει. Πλήρωσα 50 ευρώ για σεξ σόου, αλλά στην πορεία μου έλεγε, αν θες 69 είναι έξτρα, αν θες ακάποτο είναι έξτρα, κάνω και αυτό κάνω και εκείνο... Είναι όμως τόσο γλυκούλα που δεν είναι εκνευριστική. Τέλος πάντων μου κωλοτρίφτηκε λίγο, έπαιξα με τα βυζιά της, με το κωλαράκι της, με το μουνάκι της, και μετά αυτή από πάνω και στο τέλος ιεραποστολικό θαυμάζοντας τα πολύ ωραία heels που φορούσε. Καθότι επέστρεφα από μασαζ (από αυτά που ΔΕΝ γαμάς) το τέλος δεν άργησε και πολύ να έρθει γιατί ήμουν πολύ χαλαρός. Γενικά το κοριτσάκι μου έβγαλε μεγάλη καύλα, τόσο που στο τελείωμα προσπάθησα να το φιλήσω, αλλά το απέφυγε διακριτικά. Τα απογεύματα δουλευει στο 106, και Σ/Κ στην Κεφαληνίας. Δεν έχει πρόβλημα με το χρόνο μου δήλωσε, κάθεται και μισή ώρα στο δωμάτιο αν χρειαστεί. Γενικά μια καλή περίπτωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.846
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2012
Νορμάλ, Νορμάλ!!!ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
29 Μαρτίου, 2012
Το κορίτσ είναι για κλάματα. Μονο μια λέξη ξέρει να λέει, νορμάλ!! Όσο για τα υπόλοιπα πολύ μέτρια. Αλλά από βυζιά σκίζει!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2