Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 170815
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καταδρομική επίσκεψη χθές το απόγευμα στην Ειρήνη. Δεν είχα χρονο για τσάρκα αλλά ούτε και διάθεση για πειράματα οπότε ο συνδιασμός των καλών κριτικών αλλά και η προσωπική μου εμπειρία πριν από μερικούς μήνες με οδήγησαν στο συγκεκριμένο κατάστημα και δεν απογοητεύτηκα…
Το μαγαζί άδειο, η τσατσά ευγενέστατη, η τιμή προσγειωμένη στα 50 για γυμνό και γλείψιμο χωρίς παζάρια και μαλακίες… το δωμάτιο παραήταν λιτό αλλά πάντως καθαρό….Χαμόγελο
Η Ειρήνη μπήκε στο δωμάτιο σχεδόν αμέσως, και ξάπλωσε στο κρεβάτι και με παρακολουθούσε να ξεντύνομαι… Την σήκωσα στα όρθια για χάδια χαμούρεμα και τρίψιμο που τα κάνει καλά, και σε λίγο έπεσε στα γόνατα και άρχισε μια ομολογουμένως βαθειά και ρουφηχτή πίπα πλην όμως χωρίς καραμπαλίκινγ και χωρίς eye contact…Money Mouth Παρ όλα αυτά ο Γιακουμής ξύπνησε για τα καλά και ζητούσε καφέ…Μεγάλο χαμόγελο
Αντ΄ αυτού, την ξάπλωσα στο κρεβάτι και την έγλειψα για λίγο χωρίς θετική αντίδραση από πλευράς της. Μου εξομολογήθηκε μάλιστα ότι το γλείψιμο στην κλειτορίδα της την γαργαλάει και δεν τη φτιάχνει…. Οποία απογοήτευση….Λύπη
Συνεχίσαμε με δεύτερο γύρο επιτυχημένης πίπας γιατί ο Γιακουμής είχε εν τω μεταξύ χαλαρώσει, και ακολούθησε ιεραποστολικό σε χαλαρό ρυθμό που συνοδεύτηκε από χάδια και μικρογρατζουνίσματα στην πλάτη μου, αληθοφανή βογγητά και κανα δυο φιλιά στο στόμα χωρίς γλώσσα.Γλώσσα
Σε λίγα λεπτά την γύρισα στα τέσσερα. Εγώ όρθιος δίπλα στο κρεβάτι, αυτή με τα χέρια ανοιχτά σε έκταση, μου πρόσφερε την θαυμάσια θέα της κωλάρας της που αν και λίγο μικρότερη από την περασμένη φορά, συνεχίζει να είναι από τους πιο προκλητικούς κώλους της περιοχής…Σπασίκλας
Την πήδηξα δυνατά για περίπου 5-6 λεπτά με τον αντίχειρα του χεριού μου βυθισμένο στη κωλοτρυπίδα της. Εννοείται ότι το δέχτηκε χωρίς καμία αντίδραση, ίσως και με ευχαρίστηση… Καθ ΄ όλη την διάρκεια της σκηνής, αυτή είχε το βλέμμα της καρφωμένο στον καθρέφτη και χάζευε την φάση.
Σε κάποια στιγμή ένοιωσα το μουνάκι της να σφίγγει δυνατά και αυτό ήταν και το τέλος….Ντροπή
Της έδωσα μια δυνατή μπάτσα στο κωλομέρι, και της είπα:
-Αυτό γιατί ήσουν κακό κορίτσι που με έσφιξες για να με τελειώσεις….
Γέλασε δυνατά σαν να το παραδέχτηκε….Μεγάλο χαμόγελο
Δυο λεπτά χαζοκουβέντα στο κρεβάτι, και λήξη με φιλάκι, και ειλικρινές ευχαριστώ εκατέρωθεν….
Συμπέρασμα: Η Ειρήνη αποτελεί σταθερή αξία. Εμφανισιακά δεν λέει πολλά, ίσως να λέει και λίγα… Κατέχει όμως την τέχνη και δουλεύει φιλότιμα με σκοπό να ευχαριστήσει τον πελάτη. Εγώ θα την ξανατιμήσω σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού