Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824259
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερα το πρωι μαζι με φιλο συναγωνιστη ανεβηκαμε στο κεντρο και ετσι μας δωθηκε η ευκαιρια να επισκευτουμε για πρωτη φορα το χιλιοτραγουδισμενο 104.στο παρκαρισμα σταθηκαμε τυχεροι και βρηκαμε ευκολα και κοντα στο στουντιο,γενικα δεν ειχε κοσμο στον αμαρτωλο δρομο αλλα ρε πουστι μαυρισε ο τοπος εκει στο κεντροΘυμόςτο μαγαζι ειναι πεντακαθαρο και το ντεκορ πολυ ομορφο,η τσατσα μας ειπε τα προγραμματα και μας ρωτησε εναν θελουμε κατι να πιουμε ευγενεστατη και κατατοπιστικη.τα κοριτσια που ειδαμε ηταν κελλυ,αλεξανδρα και ζιζελ.οι πρωτες 2 ειναι στο ιδιο στυλ νταρντανογυναικες ενω η ζιζελ ειναι πιο αδυνατη αλλα το αδεξιο σαλοναρισμα της δεν σε πειθει να περασεις.ο αερας που εχει η κελλυ ειναι ολα τα λεφτα σε κανει να πιστευεις οτι γουσταρει με χιλια αυτο που κανει ετσι πειστικα να περασω μαζι της.στα του αγωνα οτι και να πω θα ειναι λιγο μιλαμε για τυφωνα.αγκαλιες.φιλια ατακες,πιπα δυνατη και εναλλαγη διαφορων στασεων.ορεξη για γαμησι να εχεις και η κελλυ θα σε τρελανει και θα σε κανει να νιωσεις βασιλιας.χρονος παραμονης στο δωματιο 25 λεπτα τουλαχιστον.το 50αρικο το τιμαει και με το παραπανω.προσοχη οποιος ψαχνει για μοντελο ας ψαξει καπου αλλου εδω μιλαμε για γυναικα που ολα πανω της τελειωνουν σε (αρα)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Υπηρεσίες
bk1981
Μέλος
Εγγραφή:
29 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
5
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 24 Μαρτίου, 2012) 23 Μαρτίου, 2012
Φίλε bk1981.
Οι ικανότητες και ο επαγγελματισμός της Κέλλυ είναι λίγο πολύ γνωστά.
Εμένα αυτό που μου άρεσε, ήταν το σχόλιο που έκανες για την καινούρια κοπέλα, τη Ζιζέλ.
Το προβληματάκι στο σαλονάρισμα πρώτος το είχε εντοπίσει και το έγραψε ο Orestis_Kou.
Εμμεσα λοιπόν μέσα από την κριτική σου, για μία άλλη κοπέλα, τη βοηθάς να εστιάσει στο πρόβλημα.
Εγώ αυτό τ' ονομάζω εποικοδομητική κριτική και σου δίνω τη θετική μου ψήφο ( 5 στα 8 ).
23 Μαρτίου, 2012
θετικη ψηφο απο τον φανουρη που γραφει100 φορες καλυτερα απο μενα,ευχαριστω παιχτη μακαρι μια μερα να φτασω στο επιπεδο σου στο γραψιμο κριτικων
24 Μαρτίου, 2012
αρχηγικη κριτικη Κουλ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3