Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163666
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ναι, ένας από αυτούς είμαι και εγώ και ως εκ τούτου έκανα μία πανηγυρική κατάθεση την Τρίτη στις 10 μέρες που γνωρίζω την κοπέλα. Θέλω να επιβεβαιώσω ότι πήρα το πρόγραμμα που είχα πάρει και την 1η φορά, δηλαδή γυμνό με χύσιμο στο στόμα στα 40 ευρώ. Δεν έκανα κανένα παζάρι , δεν μου έκανε κανένα δώρο η κοπέλα και ούτε είμαι κολλητός της μαντάμ για να μου κάνει κάποια ιδιαίτερη προσφορά. Πιστεύω ότι όποιος πάει και ζητήσει αυτό το πρόγραμμα από την μαντάμ δεν θα του πει όχι.

Είναι ότι πιο value πιστεύω αυτή τη στιγμή στην πόλη μας, η κοπέλα είναι πολύ καυλιάρα, έχει λάγνο βλέμμα (τουλάχιστον στα μάτια μου), δεν βιάζεται καθόλου, και κάνει φοβερή πίπα (όπως όλες ανεξαρτήτως οι χονδρούλες).Γλώσσα
Μετά λοιπόν από την μεγαλειώδη πίπα, λίγες παλινδρομήσεις από πάνω , και κάνα τρεις – τέσσερις σε αποστολικό και μην μπορώντας να κρατηθώ άλλο με τίποτα, πετάω την καπότα και της τα δίνω στεγνά στο στόμα. Στον νιπτήρα τα έφτυσε, έπλυνε μετά καλά και το στοματάκι της μιας που δίνει και από κανένα γλωσσόφυλο (πιο συγκρατημένα όμως από τις άλλες φορές) και αποχώρησε με ασπασμό.Χαμόγελο

Λεφτά νάχω να ξαναπάω που λέει και ο lithinΚουλ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντζέλικα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2012
Κανόνισε μετά να φτιάξεις κανά θρεντ ότι στα φαγε η Αντζέλικα τύπε μουΜεγάλο χαμόγελο
Άξιος
L
lithin
22 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι όπως πάμε και εκέι το κόφτω, αλλά δύσκολα, είναι οικονομικό το κορίτσι, δίνει πολλά και πέρνει λίγα, γαμώ τις φάσεις φιλαράκι μου.Χαμόγελο
22 Μαρτίου, 2012
Αρε ο καλος ο μυλος Κουλ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3