Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824458
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η παρέα μας αποτελούμενη από τους PX75, Cheyenne, Zidane68 και την αφεντιά μου επειδή δεν ασχολούμαστε με το άθλιο ελλ.πρωτάθλημα, είπαμε να περάσουμε μια βόλτα την ώρα του ντέρμπι, για να έχουμε την ησυχία μας.Πράγματι, πέσαμε διάνα.Τα κορίτσια της βάρδυας οι Αλεξάνδρα, Δεσποινάκι και Νάντια.Εγώ είχα δει τις φωτογραφίες της Αλεξάνδρας, μου άρεσε κι είχα πάει με σκοπό να την δω από κοντά.Μας υποδέχτηκε το γλυκήτατο Δεσποινάκι.Αράξαμε στον καναπέ και περιμέναμε και την Αλεξάνδρα η οποία ήταν απασχολημένη με άλλο πελάτη.Όταν μετά από λίγα λεπτά κατέβηκε από το δωμάτιο και την είδα από κοντά, μου άρεσε ακόμη περισσότερο.Είναι ακριβώς, όπως στις φωτογραφίες.Γυναικάρα με τα όλα της.Θηλυκό πραγματικό,πολύ όμορφη, με πιασήματα στα κατάλληλα σημεία του σώματος, χωρίς να είναι πλαδαρή.Μεγάλο, σφιχτό στήθος κι ωραίο κώλο.Κι όσο κι αν φανεί παράξενο σε μερικούς, χωρίς κυτταρίτιδα.Είχα ήδη πάρει την απόφασή μου.Παραχώρησα τη σειρά μου στον ΡΧ, σαν πιο παλιός που είναι και περίμενα το μωρό στο δωμάτιο Νο3.Ωραίο δωμάτιο, αν και λίγο πιο μικρό απ'το Νο4, αλλά όμορφα διακοσμημένο με όλη την ποικιλία των ερωτικών βοηθημάτων.
Όταν ήρθε η Αλεξάνδρα καθόμουν στην πολυθρόνα.Κάθησε στα πόδια μου, συστηθήκαμε από κοντά και πιάσαμε κουβεντούλα για να γνωριστούμε καλύτερα.Σε αυτή τη θέση αρχίσαμε να βγάζουμε ο ένας τα ρούχα του άλλου, ενώ τα χέρια, τα στόματα κι οι γλώσσες μας εξερευνούσαν τα σώματά μας, για να καταλήξουμε ολόγυμνοι στο κρεβάτι.Ξάπλωσα ανάσκελα την Αλεξάνδρα για να έχω πρόσβαση σε όλη την κορμάρα της.Δεν ήξερα από πού να ξεκινήσω.Απ'τον υπέροχο λαιμό της, τα σφιχτά βυζιά της, τις γκαβλιάρικες ρόγες της, την απαλή κοιλιά της, τις ποδάρες της ή το πανέμορφο μουνάκι της;Τελικά, δεν άφησα κάποιο σημείο της κορμάρας της παραπονεμένο.Αυτή η ομορφιά τιμήθηκε σε κάθε εκατοστό της.Η Αλεξάνδρα αντέδρασε ευχάριστα κι ικανοποιημένη στις περιποιήσεις μου, βαρυανασαίνοντας κι αναστενάζοντας ηδονικά.Όταν όμως έφτασα στο πανέμορφο μουνάκι της, δεν ήθελα να ξεκολλήσω.Και πώς να έκανα διαφορετικά;Είναι τόσο όμορφο και γλυκύτατο.Με τόσο αρμονικά κι όμορφα χείλη, που τελειώνουν σε μια ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΗ κλειτορίδα, η οποία έκανε την εμφάνισή της σε όλο της το μεγαλείο μετά από μερικών λεπτών περιποίησής μου.Κάτι που άρεσε στην κοριτσάρα μου, αφού έσφιγγε με τα πόδια της, ή πίεζε το κεφάλι μου πάνω της, δίνοντάς μου το έναυσμα να συνεχίσω με την ίδια ένταση.Ή κουνούσε τη λεκάνη της με τέτοιο τρόπο, ώστε η γλώσσα μου να πιέζει την κλειτορίδα της.
Αφού ευχαριστήθηκε με τις περιποιήσεις μου, με έβαλε γονατιστό, μου πέρασε το προφυλακτικό κι άρχισε να με τρελαίνει με τα κόλπα της.Χρησιμοποίησε όλη τη μαστοριά της, για να με ικανοιποιήσει.Πίπα βαθυά, υγρή με φανταστική χρήση της γλώσσας της σε όλο το μήκος του καταγκαβλωμένου μικρού manager.Τον χτυπούσε στη γλώσσα και στα μάγουλά της κάνοντάς τον να πάλλεται κατακόκκινος απ'τον ερεθισμό του.Ούτε τ'αρχίδια μου όμως έμειναν παραπονεμένο.Τιμήθηκαν δεόντως απ΄την Αμαζόνα και με τη γλώσσα της, αλλά και εισχωρώντας είτε ένα-ένα, είτε και τα δύο ταυτόχρονα στο στόμα της.
Ο ερεθισμός μου είχε φτάσει στο απώγειό του, δεν άντεχα άλλο.Ήθελα να μπω μέσα της, στο καυτό μουνί της.Ξεκινήσαμε σε ιεραποστολική στάση, συνεχίσαμε με την Αλεξάνδρα από πάνω, όπου μπορούσα να γεύομαι και να χουφτώνω τα υπέροχα βυζιά της και τελειώσαμε με την Αλεξάνδρα στα τέσσερα, όπου και κατέθεσα, χαστουκίζοντας την κωλάρα της.Πολύ καλή η συμμετοχή της σε όλη τη διάρκεια, υπομονετική στους αυξομειωμένους ρυθμούς μου, ευδιάθετη, έκανε ό,τι μπορούσε για να μ'ευχαριστήσει.Και το κατάφερε.Με ξετίναξε, ηττήθηκα κατά κράτος.Αλλά, ήταν η πιο γλυκιά ήττα της καριέρας μου.Ξάπλωσα δίπλα της λαχανιασμένος, φανερά ικανοποιημένος, την πήρα αγκαλιά και την ευχαρίστησα με δυο φιλιά στα μάγουλα.Μετά από λίγο σηκώθηκε, έκανε ντουσάκι, φιληθήκαμε στα μάγουλα κι έφυγε, για ν'αναλάβει καθήκοντα υπηρεσίας, αφού ήταν περασμένες 23:00.
Όταν κατέβηκα στο σαλόνι οι υπόλοιποι της παρέας διέκριναν στο χαμογελαστό πρόσωπό μου, ότι είχα περάσει πάρα πολύ καλά στην αγκαλιά της πανέμορφης Αλεξάνδρας.Μείναμε λίγα λεπτά ακόμη κι αφού αποχαιρετήσαμε κι ευχαριστήσαμε τα κορίτσια για την περιποίησή τους, τα αφήσαμε να συνεχίσουν τη δουλειά τους.Ενώ εμείς πήγαμε για ν'αναπληρώσουμε τις χαμένες θερμίδες μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2012
Να με συμπαθάτε, αλλά "αμαζόνα"??? Σαν την κοπέλα της διαφήμισης δηλαδή? Τι να πω...Δεν ξέρω για τις υπηρεσίες της, αλλά όχι και "αμαζόνα" ρε παιδιά!!
23 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε συναγωνιστή.Θυμάσαι τη σειρά "Η Ζήνα" στο Star;Κατά τη γνώμη μου η Αλεξάνδρα μοιάζει στην πρωταγωνίστρια.Όπως είπαμε άπειρες φορές, η ομορφιά είναι υποκειμενική.Ο καθένας έχει τα δικά του γούστα.Το να μη σου αρέσει, είναι δικαίωμά σου.Όπως είναι και δικαίωμά μου, να μου αρέσει.Αυτά και καλά βόλια.
30 Μαΐου, 2012
Είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου, ότι θα επισκευτόμουν ξανά την Αλεξάνδρα με την πρώτη ευκαιρία.Αφού λοιπόν βρέθηκα στην πρωτεύουσα για μερικές μέρες, πέρασα κι απ΄το 104.Ήξερα, ότι δουλεύει η Αλεξάνδρα, οπότε δεν περίμενα να την δω στα σαλόνι, αλλά ανέβηκα αμέσως στο δωμάτιο Νο3.Μετά από λίγα λεπτά ήρθε κι η Αλεξάνδρα.Μια ξανθιά γυναικάρα, πολύ όμορφη, με τις καμπύλες και τα πιασίματά της, χωρίς όμως ίχνη χαλάρωσης και πλαδαρότητας, αφού το κορμί της είναι σφιχτό.Με δυο μεγάλα, αλλά στητά και σφιχτά στήθη, που είναι το σούπερ όπλο της.Όπως ακριβώς την βλέπετε στις φωτογραφίες.Μια γυναίκα ποθητή, πρόθυμη να ικανοποιήσει κάθε λογική απαίτηση του πελάτη της, για να τον κάνει να περάσει τέλεια μαζί της.
Την αγκάλιασα, φιληθήκαμε σταυρωτά στα μάγουλα κι αφού με καλοσώρισε, τα είπαμε σε φιλικό κλίμα, αφού είχαμε καιρό να συναντηθούμε ( άριστα και στο social time ), ενώ ταυτόχρονα με χάιδευε σε όλο μου το κορμί.Και κάπως έτσι, όπως είμασταν ξαπλωμένοι στο κρεβάτι, ξεκινήσαμε να κάνουμε έρωτα.Της αφαίρεσα ένα-ένα τα εσώρουχά της, για να μπορέσω να απολαύσω τις καμπύλες, που μου είχαν λήψει τόσο καιρό.Κι αυτή με τη σειρά της, αφού με βοήθησε ν'απαλαγώ από όσα φορούσα, με ξάπλωσε ανάσκελα και ξεκίνησε ένα αργό κι αισθησιακό παιχνίδι, με τη γλώσσα της να διατρέχει όλο μου το κορμί.Ξεκινώντας απ'το λαιμό, το στήθος, τις ρόγες μου για να καταλήξει στ'α@@@δια μου.Φίλοι μου δεν είχα την αίσθηση του χρόνου.Μ'έκανε, να μην ξέρω πού βρίσκομαι.Τέτοια στοματική περιποίηση είχα να την βιώσω πάρα πολλά χρόνια.Ήταν ΑΨΟΓΗ, ΤΕΛΕΙΑ, ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ.Η γλώσσα της έκανε τρελό παιχνίδι μαζί τους, τα μούλιασε για τα καλά.Αλλά, και το στοματάκι της δεν έμεινε αμέτοχο.Τα ρουφούσε τρελά, πότε ένα-ένα, πότε και τα δύο μαζί, τρελαίνοντάς τα απ'την γκάβλα.Αν είχαν στόμα, σίγουρα θα μιλούσαν και θα την ευχαριστούσαν για τις υπηρεσίες της.Στη συνέχεια μου πέρασε αριστοτεχνικά το προφυλακτικό κι αφιέρωσε αρκετό χρόνο στον μικρό manager, για να μη μείνει κι αυτός παραπονεμένος.Τον ρουφούσε έντονα, τον χτυπούσε στη γλώσσα και το μάγουλό της, τον έβαζε βαθυά μέσα στο στόμα της, που ακόμη απορώ, πού βρήκα το κουράγιο να μην τελειώσω.
Είχε έρθει όμως, η σειρά μου, να την περιποιηθώ κι εγώ.Δε μπορούσα φυσικά, να μην ξεκινήσω απ΄τις βυζάρες της τις οποίες τίμησα δεόντως, όπως φυσικά και τις ερεθισμένες ρόγες της.Τέτοιο μεγάλο, φυσικό, στητό, παρόλο το βάρος και σφιχτό, δύσκολα βρίσκεις.Είναι απλά ΤΕΛΕΙΟ, όπως και στην αφή, αφού το δέρμα του είναι απαλό, σα μεταξένιο.Φυσικά, κατέληξα, να έχω χωμένο το πρόσωπό μου ανάμεσα στα πόδια της.Τα οποία είχε ανοίξει διάπλατα, αποκαλύπτοντάς μου το πανέμορφο, πεντακάθαρο και ροδαλό μουνί της.Προσπάθησα να της ανταποδώσω, με τη σειρά μου, την ικανοποίηση, που μου είχε προσφέρει πριν από μερικά λεπτά.Και νομίζω, ότι τα κατάφερα, αφού η ανάσα της σταδιακά γινόταν όλο και πιο βαρυά, κουνούσε τη λεκάνη της με τέτοιο τρόπο, ώστε η γλώσσα μου να πετύχει την τέλεια επαφή με την γκαβλωμένη κλειτορίδα της.Μ'αποτέλεσμα το μουνί της να πλυμμηρίσει απ'τα υγρά της.Δεν της έφτανε όμως αυτό.Στήθηκε στα τέσσερα, τούρλωσε την κωλάρα της προς το μέρος μου και με το χέρι της έσπρωξε το κεφάλι μου ανάμεσα στα πόδια της, όπου έχασκε ορθάνοιχτο το μουνί της.Δεν έχασα την ευκαιρία και βύθισα μέσα του τη γλώσσα μου, προσπαθώντας να φτάσω, όσο πιο βαθυά μπορούσα.Ενώ με τα δάχτυλά μου, έτριβα την κλειτορίδα της, οδηγώντας την στην κορύφωση.
Αφού ηρέμησε, ξάπλωσε ανάσκελα, έπιασε απαλά τον μικρό manager και τον έσπρωξε μέσα στην καυτή κι υγρή φωλίτσα της.Και στο κυρίως πιάτο ήταν ΑΚΟΥΡΑΣΤΗ, πραγματική μπαταρία Ντούρασελ.Και στις τρεις στάσεις που αλλάξαμε, ιεραποσολική, στα τέσσερα και με την Αλεξάνδρα από πάνω, έδωσε τον καλύτερό της εαυτό.Πρόθυμη, ευδιάθετη, χωρίς να βιάζεται και το κυριότερο σκληρή εργάτρια του σεξ, πραγματικά με ξεθέωσε, με στράγγισε.Αλλά, κι εγώ δε χόρταινα, να μπαινοβγαίνω μέσα της, να χουφτώνω τις βυζάρες και την κωλάρα της.Αλλά και να πιπιλάω και να ρουφάω τις γκαβλιάρικες ρόγες.Μέχρι που δε μπορούσα να αντέξω περισσότερο κι άφησα το σπέρμα μου να γεμίσει το προφυλακτικό, ενώ είχα την Αλεξάνδρα στα τέσσερα και χαστούκιζα απαλά τα κωλομάγουλά της.
Μου έβγαλε το προφυλακτικό, με σκούπησε με υγρό μαντηλάκι και με πήρε στην αγκαλιά της, βάζοντας τις βυζάρες της για προσκεφάλι μου.Μείναμε έτσι σιωπηλοί για μερικά λεπτά, προσπαθώντας να φέρουμε τις ανάσες μας σε κανονικό ρυθμό.Δεν ήθελα να την αφήσω απ'την αγκαλιά μου με τίποτα, αλλά να μείνουμε έτσι για πάντα.Δυστυχώς, δε γινόταν.Συζητήσαμε για διάφορα θέματα της καθημερινότητας, κυρίως την οικονομική κρίση και τις εκλογές, που έχουν επηρρεάσει τη δουλειά τους, σα δυο καλοί φίλοι κι αφού φόρεσε τα εσώρουχά της, φιληθήκαμε σταυρωτά κι έφυγε.Αφού ντύθηκα, αράξαμε στον καναπέ του σαλονιού, ήπια το νεράκι μου, την ευχαρίστησα για τις φανταστικές υπηρεσίες της και την καληνύχτησα με δυο φιλιά στα μάγουλα.Πέρασα τόσο καλά μαζί της (τα αρ@@@ια μου θα θυμούντε καιρό το γλύψιμό της), που έδωσα πάλι στον εαυτό μου την ίδια υπόσχεση.Να την ξανασυναντήσω με την πρώτη ευκαιρία.
30 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γιατί δεν ανέβασες κριτική και το έγραψες σα σχόλιο?Χμμμ;Χμμμ;
30 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί φίλε λαγέ κάποιοι ανεγκέφαλοι και κομπλεξικοί εδώ στο σάϊτ, έπεισαν τον Αντισθένη κι έβαλε νέους όρους.Για την ίδια κοπέλα μπορούμε να γράφουμε μια κριτική το χρόνο.Άντε βγάλε συμπέρασμα.Προσπάθησα να του εξηγήσω, ότι αυτό είναι παράλογο, αλλά τίποτα.Δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο.Αν θέλεις, πες του τα απευθείας.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5