Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295053
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
η ενασχόλησή μου με τον αγοραίο έρωτα ξεκίνησε με σκοπό την απόκτηση εμπειριών...
οι μηδενικές ερωτικές περιπέτειες με το άλλο φύλο, λειτουργούσαν καταπιεστικά για μεγάλο χρονικό διάστημα ...

βασικές ανάγκες όπως το να δώσεις μια αγκαλιά, ένα χάδι σε κάποιον, να μοιραστείς μια στιγμή, ένα στιγμιότυπο που θα εντυπωθεί στο μυαλό σου και όταν το θυμάσαι, ένα μειδίαμα θα σχηματίζεται στο πρόσωπό σου... μικρά πράγματα, κι όμως τόσο σημαντικά...

θα πει κανείς: "έχεις άδικο. ο χαρακτήρας της οικονομικής συναλλαγής δε συγκρίνεται με την πραγματική ζωή"

ψυχανεμίζομαι; δεν αποκλείεται...

πάντως έχω κάθε δικαίωμα να ζήσω το παραμύθι μου, και να το χαρώ στο βαθμό που θέλω... σα μια πληγή που δεν έχει ακόμη επουλωθεί...
όπως λέει και ο Γιώργος "ποιός έχει το δικαίωμα να καταστρέψει το παραμύθι που θέλει να ζήσει ο καθένας;"

Θέλοντας να ζήσω λοιπόν την ψευδαίσθησή μου, βρισκόμαστε με το Mystri στο σημείο μηδέν κοντά στα μεσάνυχτα... η υπηρεσία με χαμόγελο μέχρι τ'αυτιά, μας παρουσιάζει τα κορίτσια που αμέσως πέφτουν στην αγκαλιά μας...

η Μαρκέλλα ομορφότερη από κάθε φορά, σε ένα σετ μαύρων εσωρούχων με strass, με νεανική coup που της πάει τρομερά...

σύντομα περνώ στο δωμάτιο για ντουζ, με τη μουσική του ηχείου να με αποσυνθέτει...

κλείνει την πόρτα και με ρωτάει επίμονα τί κάνω...
ε λοιπόν θα μιλήσω αλήθεια... δεν είμαι καλά!

βρισκόμαστε αντικριστά μπροστά από το μεγάλο καθρέφτη και αρχίζουν οι σφιχτές αγγαλιές...
με σπρώχνει στην πολυθρόνα δίπλα στο κρεβάτι και αρχίζει τα χάδια...
βλέπω το είδωλό της στο τζάμι και δεν το αντέχω...

προχωρά σε βαθύ στοματικό κοιτάζοντάς με στα μάτια...
ξαπλώνει στο πάτωμα και της δίνω φιλιά στα σωστά σημεία...
εκκίνηση με αποστολικό και άνετα ανοίγματα...
συνέχεια στα τέσερα, καθώς είναι γυρισμένη προς τα μένα και με κοιτάζει επίμονα...

σε εκείνο το σημείο επήλθε πτώση...

πόσες φορές η συναισθηματική ένταση δε σε αφήνει αποσβολωμένο, σχεδόν ανήμπορο να κάνεις το παραμικρό...

γλυκιά μου το μόνο που θέλω είναι είκοσι λεπτά προκαταρκτικών... γιατί ποτέ δεν το ζητάω;

ανεβαίνουμε στο κρεβάτι και αρχίζει έντονο στοματικό ερεθισμό...
η εγκεφαλική διέγερσή μου ήταν τέτοια που απλά επιτρέπω στο πέος μου να επαναιματωθεί, χωρίς καμία προσπάθεια...
δεν πέρασαν τριάντα δεύτερα και ήμουν έτοιμος ξανά...
πρώτη φορά λειτούργησα με αυτόν τον τρόπο...

missionary position και συντονισμένες παλινδρομήσεις με οδήγησαν σε μιαν έντονη κορύφωση... έτρεμα σύγκορμος πάνω της...

αυτό που μετράει στην ερωτική συνεύρεση είναι το δόσιμο του ενός συντρόφου στον άλλο...
όταν τα δύο γίνονται ένα, όταν τα ατομικά όρια χάνονται και όλα γίνονται ένα κουβάρι...

ε λοιπόν όχι!

δεν είμαι απλά ένα πέος σε στύση που το μόνο που θέλει είναι κάποια σημεία τριβής για να αποβάλει τα υγρά του...
δε με νοιάζει να πηδήξω όλες τις εργαζόμενες κοπέλες, δε σφυροκοπάω, δε θέλω να επιβεβαιώσω τον ανδρισμό μου...

είμαι ένας άντρας που με τρελαίνουν τα χάδια μιας γυναίκας στο κορμί μου, το έντονο βλέμμα στα μάτια της, η ανατριχίλα της όταν την αγγίζω στα κατάλληλα σημεία, οι συσπάσεις του προσώπου της, το μέτωπό μου πάνω στο δικό της, η καυτή της ανάσα στο αυτί μου, οι βαθιές διεισδύσεις μέσα της που δίνουν ηδονή και στους δύο...

τέτοιες στιγμές, ο οργασμός δεν είναι αυτοσκοπός, αλλά το κερασάκι στην τούρτα...

και η Μαρκέλλα μου τις χαρίζει απλόχερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
TYRAEL
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
226
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2012
Μεγας οιστρος
22 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

kosamf, κάποια πράγματα πρέπει να λέγονται όσο και αν πονάνε...
22 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η μοναδικη αυθεντικη μη μαυρισμενη κριτικη!!! οι μαλακες λουφαξαν......
22 Μαρτίου, 2012
Απλά μπράβο για την ειλικρίνεια, και το άνοιγμα της καρδιάς και της σκέψης σου, που έχουν γίνει και δικό μου βίωμα κάποιες στιγμές της ζωής μου. Σε καταλάβαίνω, και σε ευχαριστώ που το έκφρασες τόσο όμορφα και καθαρά. Να ξέρεις ότι κάποια κορίτσια του χώρου το εκτιμούν απεριόριστα, και από προσωπικές εμπειρίες το ανταποδίδουν υπέρ εκ περισσού. Τα σέβη μου. Χαμόγελο
22 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαίρομαι που δεν είμαι ο μόνος με τέτοιες ευαισθησίες και σκέψεις στο ανομοιογενές συνονθύλευμα των ατόμων που ασχολούμαστε με τον πληρωμένο έρωτα... ελπίζω τα γραφόμενά μου να σας άγγιξαν τις ευαίσθητες χορδές σας...
22 Μαρτίου, 2012
Mια κριτικη εντελως διαφορετικη απο τις αλλες.Οι προσωπικες σου εξομολογησεις θα μπορουσαν να ειναι οι δικες μου προσωπικες εξομολογησεις.Συνηθως στις κριτικες μου περιγραφω εμμεσως τον τροπο με τον οποιο θελω συνηθως να κανω ερωτα,ομως εσυ ησουνα αμεσος και πολυ πιο ξεκαθαρος.Αν καποτε θα επρεπε να εξομολογηθω και να αιτιολογησω την επιλογη μου να κανω αυτο τον τροπο ζωης δεν θα υπηρχε καλυτερος τροπος απο το να παρουσιασω την δικη σου κριτικη
22 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όταν άρχισα να συντάσσω τις σκέψεις μου, δεν ήμουν σίγουρος για το αν θα'πρεπε να παραδεχτώ αλήθειες και να κοινοποιήσω ενδόμυχες σκέψεις κρυμμένες στα μύχια της ψυχής μου...

εκείνη τη στιγμή το έκανα μόνο για μένα, γιατί το είχα πραγματικά ανάγκη... ίσως να μην εξέθετα όσα έγραφα, αλλά να τα κράταγα για τον εαυτό μου... τελικά όμως αυτό δε θα λειτουργούσε λυτρωτικά, αλλά θα με γέμιζε με περισσότερη εσωτερική ένταση...

τέσσερις μέρες απ'το Σαββατοκύριακο, και ακόμη δε μπορώ να συνέλθω... το μυαλό μου στους πέντε ανέμους... Ντροπή
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7