Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824457
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από μεγάλη τσάρκα με τους φίλους Cheyenne,Zidane kai Orestis καταλήξαμε στο 104...Στη βάρδια η Νάντια, η Μαρίνα και η Σύλβια...Διαλέγω Νάντια,ποδολαγνεία. Δίνω το φόρο στην ευγενέστατη υπηρεσία και ανεβαίνω δωμάτιο 3...μετά από λίγο, έρχεται και το όμορφο κορίτσι...είναι κοντούλα, με μαύρα μαλλιά, ωραίο κορμάκι,στήθος σχετικά μικρό, με μια ρώγα για τρελλό πιπίλισμα...έχει ωραίο τατουάζ ακριβώς στη μέση της και το κωλαράκι της καλοσχηματισδμέμο και σφιχτό...αρχίσαμε με γλυψίματα από μέρους της, στο λαιμό μου, στο αυτί μου, στο στήθος...από μόνη της έβγαλε τις γόβες της, και επιδόθηκε σε μια από τις καλύτερες ποδομαλακίες που μου έχουν κάνει ποτέΝτροπή έχει υπέροχα καλοσχηματισμένα δαχτυλάκια, με γαλλικό πεντικιούρ...παράλληλα άρχισα να παίζω μαζί τους και μου έκανε εντύπωση πόσο καθαρά ήταν, χωρίς ίχνος μυρωδιάς από τα παπούτσια, τα έγλυφα, τα δάγκωνα...αφού η σημαία είχε ανέβει ψηλά, επιδόθηκε σε περιποίηση του στύλου μου, με αρκετή προσοχή και στη γύρω περιοχή...Γλώσσα έφερνε τις ρώγες της κοντά στο κεφαλάκι του πέους μου, τις σάλιωνε και τις γυρόφερνε από πάνω του...πολύ ωραίο θέαμα...στη συνέχεια περάσαμε στην κυρίως πράξη όπου ανέβασε απότομα ταχύτητα, όπως το αεροπλάνο την ώρα της απογείωσης...ξεκινήσαμε με ένα δυνατό cowgirl,με πολύ έντονη αίσθηση του αιδοίου της , με έντονη την επαφή των ματιών μας και γλύψιμο εκατέρωθεν στα σώματα μας... γύρισμα στα 4 για να θαυμάσω το τατού της και δυνατό κάρφωμα το οποίο το επιζητούσε κ η ίδια...πάλι με δικιά της πρωτοβουλία έφερε τα πατούσια της ακριβως κάτω απο τα μπαλάκια μου, και έτσι όπως μπαινόβγαινα τρίβονταν πάνω τους και η αίσθηση κόντεψε να με στείλει στο φεγγάρι...κατάλαβε ότι ερχόταν η ώρα της προσγείωσης και γυρίσαμε σε ιεραποστολικό, με τα πόδια της ψηλά και επιδεικτικά μου τα φερνε στα μούτρα και με παρακαλούσε να τις δαγκώσω τα δαχτυλάκια...άλλο που δεν ήθελαΚουλ έβγαλα μετά από λίγο το προφυλακτικό και τελείωσα στο στήθος της Νάντιας με πολύ πάθος κ ένταση...Είχα φτάσει στον προορισμό μου επιτέλους!Χαμόγελο Η Νάντια σαν καλή αεροσυνοδός με αποχαιρέτησε με ένα ζεστό φιλί στο μάγουλο(αποφεύγει διακριτικά τα φιλιά στο στόμα) και μου ευχήθηκε ευχάριστη διαμονή...όλα αυτά στα αγγλικά καθώς ακόμα την ελληνική δεν την κατέχει σε επαρκές σημείο! Πέρασα όμορφα και προτίθεμαι να το επαναλάβω καθώς η κοπέλα είναι είναι γλύκα και περιποιητική και χωρίς βιασύνες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάντια
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού