Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236409
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κυριακή απογευμα στο κέντρο με μουντό ουρανό. Σύντομη βόλτα στο στενά της ηδονής με το Mystri. Για άλλη μια φορά μπροστά στα τραγούδια των σειρήνων υπερίσχυσε η σύνεση. Η δοκιμασμένη συνταγή δεν άφηνε περιθώρια επιλογής.

Γρήγορα φτάσαμε στην Κασσάνδρας, πριν την αρχής της απογευματινής βάρδιας. Το κατάστημα ήταν κλειστό (χωρίς πρωινή εξυπηρέτηση), και θέλοντας να συνδυάσουμε κατόπιν τσιμπούσι με ρακόμελα στο Γκάζι, ανέβηκα σχεδόν μετά την υπηρεσία.

Ο φίλος περίμενε κάτω με ελαφρύ πονοκέφαλο και μυϊκούς πόνους (ή μήπως και για άλλους λόγους;).

Σαστισμένη η κυρία επί της υποδοχής, μου είπε να περιμένω. Η Άννα ανέβηκε μετά από λίγο, χαιρετώντας με εγκάρδια. Είχα ξαπλώσει στον άνετο καναπέ και χωρίς να το σκεφτεί ήρθε επάνω μου και κάθισε στα γόνατά μου, αρχίζοντας τις θωπείες. Αυτό είναι που λένε "γκολ από τα αποδυτήρια".

Έλαβα μεγάλη πετσέτα για ντουζάκι, και έκλεισα το μικρό παράθυρο αλλουμινίου (το οποίο δε σφραγίζει ερμητικά). Πάντως το κλιματιστικό είναι πολύ δυνατό για το χώρο. Επίσης, θα ήθελα να αξιοποιηθούν και τα καλώδια που βρίσκονται πάνω από την πόρτα, που (αν και δεν είμαι ηλεκτρολόγος) λογικά είναι συνδέσεις ηχείων.

Ενόσω περίμενα την άφιξή της, άκουσα την πόρτα του καταστήματος να ανοίγει αρκετές φορές, αλλά ευτυχώς είχα κλείσει πρώτο τραπέζι πίστα (και με τί θέα!).

Η συνεύρεση που ακολούθησε ήταν ερωτική πανδαισία.

Χάδια σε όλο το κορμί εκατέρωθεν χωρίς χρονικό περιρισμό.

Ασχολήθηκα πολύ με το κορμί της (όχι, δε μου βγαίνει με όλες), και μου το ανταπέδωσε στο διπλάσιο.

Αλληλουχία κινήσεων και στάσεων με χάρη κλασσικού μπαλέτου.

Χάθηκα μέσα στα μάτια της, και το τέλος με βρήκε ξαπλωμένο πάνω της να βαριανασαίνω ιδρωμένος.

Μέχρι να κάνω ένα σύντομο ντουζ, επανήλθε στο δωμάτιο και συζητούσαμε για προσωπικές ανησυχίες και προβληματισμούς.

Ένα τελευταίο φιλί για αποχαιρετισμό και παιχνιδιάρικο παίξιμο του ματιού πριν χαθεί κλείνοντας την πόρτα.

Τί ψάχνουμε να βρούμε στα μονοπάτια του αγοραίου έρωτα; Καθένας διαφορετικά πράγματα είναι η αλήθεια.
Πάντως, υπάρχει μια μερίδα αντρών που αναζητά και επιθυμεί μια ολοκληρωμένη (το δυνατόν) εμπειρία με πολλαπλά επίπεδα, παρά αποσπασματικές σκηνές μιας σκηνοθετημένης ερωτικής ταινίας.
Κάποιες κοπέλες το αντιλαμβάνονται και χαρίζουν απλόχερα δυνατές συγκινήσεις.

Η Άννα είναι μία από αυτές.


Με αυτά και με αυτά, το τσιμπούσι με ρακόμελα αναβλήθηκε, και καταλήξαμε στο ΟΑΚΑ για το ματς, που είχε θετικότατη εξέλιξη με την ευδιάθετη παρέα του Αντώνη.
Η κατάσταση ευφορίας μας συνεπήρε και η δημιουργική διάθεση βρήκε έκφραση σε γλυκές δημιουργίες, υπό τους ήχους του Nτέρτι FM με φωνητικούς αυτοσχεδιασμούς και σπαραξικάρδια ριφάκια.
Χαλάρωση δίπλα στο τζάκι με εκ βαθέων συζητήσεις, από κείνες που σπάνια γίνονται.

Δυνατές στιγμές, έντονες συγκινήσεις, αληθινές κουβέντες. Αυτό είναι το κοινωνικό έργο του site.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
TYRAEL
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
226
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2012
Φίλε μου, προσυπογραφω τον επίλογο σου.
14 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ήμουν σίγουρος ότι οι απόψεις μου ταυτίζονται με ορισμένους συναθλητές...
χαίρομαι που ένας απ'αυτούς το σχολίασε... Χαμόγελο
15 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΕμμμμΧμμμ;ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελοΚουλ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3