Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199856
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά το χαλαρωτικό τσάι στο Amnezia, συνεχίσαμε με Mystri στο red~district area τρίγωνο Πάτση, Κωνσταντινουπόλεως και Κασσάνδρας. Μπαινοβγαίναμε στα ιδρύματα, μάλλον από συνήθεια.

Ήμουν αρκετά κακόκεφος με τα μάτια καρφωμένα στο πάτωμα. Ο M. ανέλαβε το talking βγάζοντάς με απ΄τη δύσκολη θέση.

Είδαμε διάφορες γνωστές και μη εξαιρετέες κοπέλες, οι οποίες μας έφτιαξαν τη διάθεση με δικά τους πειράγματα (ειδικά το σκηνικό στο Κασσ_4Β με το δίδυμο Λολίτας και μιας άλλης, θα'χω να το θυμάμαι).

Είχε φτάσει σχεδόν δύο μετά τα μεσάνυχτα και ο αγέρας λυσομανούσε στα στενά της περιοχής, αφήνοντάς μας δύο επιλογές. Ποτό σε ορθάδικο, ή ανάβαση στο (μαγικό) βουνό. Η συνάντησή μου με τη Μαρκέλα ήταν ήδη προγραμματισμένη από την τελευταία φορά. Δεν έχανα με τίποτα την ευκαιρία. Είχα ήδη ενημερωθεί από τα site των ιδρυμάτων, και τις πληροφορίες επιβεβαίωσε ο φίλος Cheyenne (respect!), τον οποίο συναντήσαμε νωρίτερα στο Amnesia.

Βριλησσού_36Α χωρίς καθυστέρηση.

Πρώτη φορά στην περιοχή, και τα βήματα οδηγεί ο M.

Σχετικά καλή ατμόσφαιρα {χωρίς να φτάνει το επίπεδο του Κων/λεως 92Α}, με πολλαπλούς χώρους για το σαλονάρισμα των κοριτσιών.

Η Μαρία (η ψηλή) εμφανίστηκε πρώτη, κοιτάζοντάς μας επίμονα (για άλλη μια φορά).

Μας περίμεναν! {πώς είπατε;}

Εμφανίζεται και η Μαρκέλα, χωρίς επιθετικές τάσεις όπως την πρώτη φορά, αλλά με ένα ελαφρύ φιλί στο μάγουλο ανασύροντας ευχάριστες αναμνήσεις.

Μονόδρομος.

Μου έφερε την κλασσική μικρή πετσέτα για σύντομο ντουζάκι στο κοινόχρηστο μπάνιο. Η μουσική στο δωμάτιο συνέβαλε θετικά, όπως και ο χαμηλός κόκκινος φωτισμός.

Η Μαρκέλα έδωσε τον καλύτερο εαυτό της, συντονισμένη πλήρως στο δικό μου μήκος κύματος.

Ερεθισμός όλου του σώματος σε σημείο παροξυσμού.

Πέρασμα προφυλακτικού με το στόμα, με δεξιοτεχνία ζογκλέρ.

Ίπευση του αλόγου με κινήσεις ιππέα dressage.

Βασανιστικό και μακράς διαρκείας missionary που σου παίρνει το μυαλό.

Έχοντας αποσυντονίσει εντελώς το εσωτερικό μου ρολόι, χωρίς να θέλω να εκμεταλλευτώ την καλή της διάθεση, ψιθυρίζω "Πες μου πότε θες να τελειώσω".
Η απάντησή της εξίσου χαμηλόφωνη "Μη βιάζεσαι".
Μετά από πεντάλεπτο crescendo, επήλθε η κορύφωση που με βρήκε κάθυδρο.

Σφιχτή αγκαλιά και ένα (τόσο σκληρό) φιλί για καληνύχτα.

Ξάπλωσα σκέτο ράκος στο στρώμα, ακουμπώντας το πρόσωπό μου στο μαξιλάρι, χαζεύοντάς την στους καθρέφτες να φορά το thong.

Ανέκτησα δυνάμεις, και με τρεμάμενα πόδια ντύθηκα για να βρεθώ στο χώρο αναμονής και να συναντήσω τον υπομονετικό M. να συζητά με την υπηρεσία.

Η πρώτη γνωριμία με την Μαρκέλα έγινε τυχαία, χωρίς επισταμένη αναζήτηση και στυγνούς υπολογισμούς.
Η χημεία μεταξύ μας είναι καταπληκτική και κάθε συνάντησή μας γίνεται καλύτερη, συνταράσσοντας το κορμί και το μυαλό μου.

Ευτυχώς πάντα έχω ένα καλό φίλο μαζί μου που με συνεφέρνει.


Η βραδιά έκλεισε σε ταχυφαγείο με pizza και σταγόνες Tabasco. Επιστρέφοντας για να ξεκουράσουμε τα κορμιά μας, ξεχάσαμε να πάρουμε ένα παγωτό απ΄το περίπτερο, αλλά τελικά θα ήταν περιττό μιας και είχα δοκιμάσει σε μεγάλες ποσότητες τη γλύκα ενός έμπειρου θηλυκού.

Και δεν ήμουν ο μόνος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
TYRAEL
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
226
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού