Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367816
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σάββατο 10 Μαρτίου και μετά από ένα μήνα αγαμίας και προσπάθειας συνδυασμού εξεταστικής στο Πανεπιστήμιο μαζί με στρατιωτική θητεία, ένα καλό γαμήσι ήταν επιβεβλημένο. Μετά από άκαρπη αναζήτηση συγκεκριμένης κοπέλας στο γνωστότατο Amnezia στη Βάθη και ακύρωση της βάρδιας της Αμάντας στο Κασσάνδρας 4, ο δρόμος μου με οδήγησε στη Λάουρα στο Κασσάνδρας 3 κατόπιν σοφής υπόδειξης από φίλο - μέλος του site. Για τη συγκεκριμένη κοπέλα είχα και παλαιότερα τις καλύτερες συστάσεις αλλά οι φωτογραφίες της στο site του studio δε με είχαν ενθουσιάσει οπότε την είχα απλά στα υπ' όψιν. Κατόπιν επιμονής του φίλου και με την ευκαιρία στουντιότσαρκας αποφάσισα να τη δω κι από κοντά. Parking λοιπόν εύκολα έξω απ' το studio και μπαίνοντας μας υποδέχεται η συμπαθέστατη τσατσά. Η Λάουρα χωρίς πελάτη εκείνη τη στιγμή, βγαίνει σχεδόν αμέσως στο σαλόνι και παθαίνω ένα ευχάριστο σοκ: Βλέπω μπροστά μου έναν μελαχροινό άγγελο εκ Ρουμανίας με μακρύ μαύρο μαλλί, υπέροχο πρόσωπο, απίστευτο σώμα και κώλο και το κυριότερο ένα 4άρι φυσικό στήθος στητό το οποίο άγγιζε την τελειότητα. Παρ' ότι εμπιστεύομαι το φίλο μου αρνιόμουν να πιστέψω ότι αυτό το τέλειο στήθος είναι φυσικό μέχρι να το δοκιμάσω εγώ ο ίδιος προσωπικά... Κι όμως! Χωρίς καθόλου σκέψη ούτε και απαιτήσεις να μάθω ιδιαίτερες λεπτομέρειες για τη συμπεριφορά της εν λόγω κορασίδος στο δωμάτιο μια και η εμφάνιση και μόνο ήταν υπόσχεση για ατελείωτες εκτονώσεις, ρώτησα την τιμή και αφού ευγενέστατα η κοπέλα μου έκανε και έκπτωση στην ολίγον φουσκωμένη είναι αλήθεια τιμή που μου είπε η τσατσά για τις υπηρεσίες που ζητούσα (απλό + ισπανικό + 69 στα 100 ευρώ, τελικά πλήρωσα 80) πέρασα στο δωμάτιο το οποίο ήταν καθαρό και περιποιημένο. Γδύνομαι και σχετικά σύντομα έρχεται η Λάουρα την οποία δε χόρταινα να κοιτάω σαν χαζός και να ψηλαφώ το κορμί της κάνοντάς της παράλληλα ατέλειωτα κοπλιμέντα τα οποία μόνο ψεύτικα δεν ήταν. Πεταχτό φιλί στο στόμα το οποίο εξελίχθηκε σε γλωσσόφιλο από μεριάς της, ατέλειωτη ενασχόληση με το κορμί της από μεριάς μου και αρχή με γλείψιμο στο μουνάκι της και στην κωλοτρυπίδα της από μεριάς μου. Σημειωτέον είναι πραγματικά κρίμα που δε δίνει αυτόν τον υπέροχο κώλο. Συνέχεια με εμένα όρθιο και ακάποτη πίπα απ' τη Λάουρα με ιδιαίτερη έμφαση στα αρχίδια τα οποία περιεργάζεται με τέχνη και κατόπιν ισπανικό στην ίδια στάση όπου πήδηξα με μανία τις βυζάρες της. Κατόπιν μου πέρασε, βιαστικά ίσως, προφυλακτικό αλλά εγώ επιθυμούσα διακαώς ένα 69 το οποίο κάναμε απολαμβάνοντας για μία ακόμα φορά την υπέροχη θέα των οπισθίων της με παράλληλα χουφτώματα στις βυζάρες της. Αμέσως μετά ζήτησα μια ποδομαλακία την οποία και αρνήθηκε δικαιολογημένα για λόγους υγιεινής επειδή είχε ήδη περάσει προφυλακτικό οπότε ακολούθησε ισπανικό με εκείνη ανάσκελα αυτήν τη φορά. Η κάβλα είχε ήδη χτυπήσει κόκκινο οπότε πέρασα στο σκληρό ροκ με πρώτη στάση εκείνη ανάσκελα και εμένα να την πηδάω με τα πόδια λυγισμένα πάνω στο κρεβάτι στάση στην οποία ανταποκρίθηκε άψογα, κατόπιν εκείνη από πάνω με δικιά μου προτροπή ώστε να χουφτώνω με όλη μου την άνεση τις βυζάρες της (ειδικά σ' αυτήν τη στάση έδωσε ρέστα, χτυπιόταν σαν τρελή) και τέλος πισωκολλητό με τη Λάουρα στα 4 ύστερα από δική της πρωτοβουλία όπου τη σφυροκόπησα με όλη μου τη δύναμη. Μετά απ' όλ' αυτά η κόπωση ήταν εμφανής και από μεριάς της αλλά κυρίως από μεριάς μου οπότε το τελείωμα ήρθε με μία απολαυστική μαλακία στα απίστευτα στήθη της τα οποία δεν έπαψα να γλείφω και να φιλάω μέχρι την τελευταία στιγμή της εκτόξευσης του... υγρού πυρΧαμόγελο Αμέσως μετά μου έκοψε η ίδια χαρτί να σκουπιστώ και ασχολήθηκε μαζί μου ρωτώντας αν είμαι καλά και αν πέρασα καλά μαζί της. Μετά από λίγο αποχώρησε απ' το δωμάτιο δίνοντάς μου ένα φιλί στο στόμα. Συμπερασματικά μία γυναίκα σαν αυτή ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να τιμηθεί από κάθε μπουρδελιάρη που σέβεται τον εαυτό του μία και περισσότερες φορές. Η κοπέλα είναι πολύ καλή επαγγελματίας και προσωπικά αν ήταν και λίγο περισσότερο GFE στο κρεβάτι θα είχα σκαλώσει ανεπανόρθωτα. Ας μη σκεφτεί κανείς αν αξίζει τη δοκιμή...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.607
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού