Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824404
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα να πάω στον Ναό της Άντζελας πάνω από 1 χρόνο. Επειδή λοιπόν μου έτυχε ένα ραντεβού στα Πατήσια κατά τις 8μμ, είπα να περάσω για ένα γρήγορο από το Φ104. με εξέπληξε το γεγονός ότι δεν υπήρχε φως ανοιχτό ούτε επιγραφή αναμμένη απέξω (λες να έχει κλείσει, φοβήθηκα) αλλά με το που πάτησα το κουδούνι, η υπηρεσία, ευγενέστατη μου άνοιξε, έγινε η παρέλαση και διάλεξα την Ελένη για 69. Βασικός λόγος της επιλογής μου το σκουρόχρωμο δέρμα της, το γλυκό χαμόγελο και τα βυζόμπαλά της... Γλώσσα

Έφτασε μετά από ένα 10 λεπτο (άκουσα να πηγαίνει μπάνιο πρώτα) και αρχίσαμε τα χαμουρέματα. Καλό γλείψιμο στη βάση του κονταριού, μετά γύρισμα να έχω το νιμού της σε πρώτη θέα και βαθιά καπωμένη πίπα. Παράλληλα έπαιζα με τις μπάλες της. Της ζήτησα να καβαλικέψει, οπότε είχα φάτσα κάρτα τα Αλεξανδρινά κανόνια της (από την Αίγυπτο, η καταγωγή της!!), μετά στο 4*4 για δυνατό σφυροκόπημα με φωνούλες "σκίσε με" και τελείωμα όμορφο ενώ μάλαζα τις μπάλες της.

Θα την τιμήσω ακόμα μια φορά, και θα της πάρω και κουλούρι καθώς αξίζει πολλά !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
850
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2012
Τυπε, ευτυχως που δεν εγινες χονδρεμπορας.
Δε θα ξεχωριζες την αιγυπτιακη πατατα απο την αλβανικη πατατα.

Σημασια ομως εχει οτι το ευχαριστηθηκες Μεγάλο χαμόγελο
12 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2