Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236415
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πήγα στο ίδρυμα και μετά τις καλές κριτικές που είχα διαβάσει μπήκα χωρίς να δω την Αννούλα,ζήτησα 69 με ελέυθερο στοματικό (100 ε). Έκανα μπανάκι και περίμενα. Μετά από λίγο ήρθε μες στο νάζι πανέμορφη και γλυκήτατη και αφού συζητήσαμε , άρχισε να με φιλάει στο σώμα, στο λαιμό και στο στόμα (απαλά όχι γλωσσόφιλα). Έπειτα άρχισε μια πίπα υγρή με περιποίηση και των μπαλακίων και γύρισε για 69. Έδειξε να το απολαμβάνει και μετα από λίγο ξάπλωσε και μου ζήτησε να την γλύψω γιατί την είχα ανάψει. Έντονο γλύψιμο σε κλειτορίδα αλλά και κώλο και αναστέναζε και μου λεγε χύνω ενώ μου έκλεινε το πρόσωπο με τα μπουτάκια της. Έπειτα με ήθελε όρθιο στα γόνατα και συνέχισε απίστευτη πίπα, ήρθα στην ολοκλήρωση την ρώτησα να τελειώσω στο στόμα της και μου είπε στο στήθος της. πέρασα τέλεια...αδικείται από τις φωτογραφίες. Είναι ένα μεσαίου αναστήματος μελαχροινό πανέμορφο καβλάκι με τέλειο φυσικό στήθος και υπέροχο σώμα και δέρμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
juliani
Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2012
πολλά χρήματα τύπε.
ειναι Ρουμάνα το κορίτσι?
09 Μαρτίου, 2012
Καλα ρε φιλε, δε γαμησες?
C
COBRA1986
09 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι ρουμανα...
C
COBRA1986
09 Μαρτίου, 2012
τόσα μου πέρνουνε ρε γαμώτο - ότα λέω 69 με ελέυθερο μου λένε 100. Όχι δε γάμησα, έτσι που ήτανε ξαπλωμένη στο πλάι και μου έπερνε πίπα της χάιδευα το σώμα και τα πατουσάκια και είχα φτιαχθεί εντελώς, ήθελα να τη βλέπω...μου κανε κλικ.
10 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν πηγαίνω σε studio και γενικώς σε σπίτάκια σπάνια
αλλά σε μια και μοναδική τσάρκα την είδα και έμεινα μαλάκας είναι κουκλί είναι άγαλμα είναι μπιμπελό το κορίτσι τι να λέμε ερωτευσιμο 100%
κ ειδικα αν ειναι περιποιημένη μπορεί εύκολα να σου φάει χρήμα :-)
14 Μαρτίου, 2012
Απο προσωπο τι λεει παιδες ???????
N
nikbel2000
14 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αντικειμενικα, ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ
C
COBRA1986
14 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γλυκό στρογγυλό, λευκή οδοντοστοιχία, λεπτά χείλια, μαύρα μακριά μαλλιά, μαύρα μάτια... Χαμόγελο
14 Μαρτίου, 2012
Δεν είναι η ομορφιά της που την κάνει ερωτεύσιμη... Η αύρα, η θηλυκότητα και η "πουτανιά" της!
15 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και το περπάτημά της!
η κοιλιακή της χώρα είναι μακράν απ'τα πιο ερωτικά σημεία του κορμιού της...Γλώσσα
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10