Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824486
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια!Πριν 3 εβδομαδες μπήκα στο δωματιο με αυτην την κοπελα για πρωτη φορα και σημερα για δευτερη.Τα γραφω όλα μαζι σε μια κριτικη γιατι η δευτερη φορά είναι για να εππιβεβαιώσω την πρώτη.Ειχα δει την Ζιζελ πριν τρεις εβδομαδες σε μια πρόχειρη φωτο στο σαλόνι του στουντιο,επειδή τοτε δεν ειχε βγάλει ακομα φωτογραφιες,και μου εκανε καλή εντύπωση.Την πρώτη φορά μπήκε στο δωμάτιο,ειπε (γεια) μιας και δεν ηξερε και τιποτα αλλο να πει επειδή δεν ξέρει ελληνικάΧαμόγελοκαι πεσαμε κατευθειαν στο κρεβατι και αρχισε κατι super χάδια και φιλακια,και γλυψιματακια παντου.Στο αυτί στο στηθος στο λαιμο,super περιποιηση στα μπαλάκια κλπ.Ολα αυτα ομως τα κρατησε υπερβολικα πολυ ώρα,σχεδον 15 λεπτα.Εγω εγλυφα παράληλα τα πολυ μικρα και παιδικα στηθακια της.Μετά βαζει την καπότα με τα χέρια ψιλολαθος,(δεν ειχε βγαλει καλα τον αερα(,και αντι να ξεκινησουμε το σεξ,αυτη συνεχισε να γλυφει,μεχρι που ήρθε το τελος και δεν προλαβα να την γαμ,,σω!Ντροπή Να σημειωσω οτι ολη αυτην την ωρα δεν ειχε βγαλει ακόμα το στριγκακι της,παρα μονο το σουτιεν.Θα το εβγαζε προφανως οταν θα τελειωνε την δευτερη δοση προκαταρκτικων.Τεσπα.Σηκωθηκαμε ειπε >φιληθήκαμε σταυρωτα και εφυγε.Οποτε οπως ηταν φυσικό δεν ηθελα να αφησω μια δουλειά στην μέση.Ερχομαι λοιπον Τετάρτη 7/3 /12 μιση ωρα μετα την αλλαγη της απογευματινής βάρδιας.Στην βαρδια ηταν Συλβια,Ζιζέλ,και Αλεξανδρα.Μου εδειξε η κυρια Αννα και την Συλβια μιας και δεν την ειχα δει,αλλα εγω της ειπα θα μπω με Ζιζελ,παρολο βεβαια που η Συλβια ηταν αρκετα ομορφη,αλλα αλλη φορά.Τεσπα παίρνω το απλό και παω για το δωματιο 4.Ερχεται η Ζιζέλ μετά απο κανα δεκαλεπτο,οπως το χα ζητησει,γιατι την προηγουμενη ηρθε σε 5 λεπτα,και δεν πρόλαβα καλά καλά να βγω απο την ντουζιέρα.Λεει (γεια τικανεις),ειπε δηλ και ενα τι κανεις παραπάνωΜεγάλο χαμόγελο,και ξεκινησαμε παλι τα ιδια με την προηγουμενη φορα,με τη διαφορα οτι τωρα ήταν λιγοτερο περιποιητική,χωρις βεβαια να με ενοχλει αυτο.Απλα την αλλη φορα ηταν και η 3η φορα που δουλευε νομιζω και δεν ηξερε καλα οτι υπαρχει και σεξ εκτος απο τα προκαρκτικα Μεγάλο χαμόγελο,Τελος παντων ξεκινησε με φιλακια και γλυψιματακια,στα ιδια σημεια οπως την προηγουμενη φορα,ενω παραλληλε μασαγε και μια τσιχλα με γευση φραουλα ή κερασι νομιζω.Κατι σε φρούτο ηταν τελοςπαντωνΓλώσσα Κρατησε τα προκαταρκτικα λιγοτερη ωρα,5 με 7 λεπτα το πολυ,μετα μου βαζει το σκουφακι αφου πρωτα φτυνει την τσιχλα στο κομωδινο(ηθελα να ξερα τωρα την ενοχλησε η τσιχλα? τοση ωρα πως την μασαγε?Χμμμ;)Τελως παντων αφου εβαλε το προφυλαχτικο με τα χερια ,χωρις καμία τεχνη δεν συνεχισε παλι τα φιλακια οπως την προηγουμενη φορα,αλλα έβγαλε το στριγκακι και μου κανε νόημα τι να κάνουμε.(Πιπα δεν μου πήρε,ουτε αυτη ουτε την προηγουμενη φορα.)προχωρησαμε κατευθειαν στο ψητο.Διαλεξα το κλασσικο να με απο κατω για να χω θεα το στηθος.Με εντυπωσίασε γιατι μου φανηκε οτι αρκετά στενό.Εκει μειναμε με 3 λεπτα σεξ,ενω εγλυφα τα παιδικα στηθάκια και χούφτανα λιγο το κωλαράλι της ,μέχρι που ήρθε το τελος.Μου κανει(πολυ γρηγορα!) μετα αυτή και της  λεω (εμ τι να κανω?)Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Μετα φιληθηκαμε λιγο πιο τρυφερα απο την προηγουμενη φορα με μια μικρη αγκαλια,ειπε πάλι το κλασσικο και αποχώρησε.Κατεβηκα μετα κατω ηπια μια βοτκα ενω μου εκανε παρεα η κυρία Αννα και μετα αποχωρησα.Συνοψιζοντας!Η Ζιζελ,ειναι μια ομορφη κοπελιτσα,με σχετικα ωραιο προσωπάκι, στηθος μικρο παιδικο,και σωμα λειο και σφιχτο.Εχει βέβαια στο υφος της μια μικρη δοση ξυνίλας,αλλα δεν με πολυχαλαει,γιατι στο δωματιο ειναι τρυφερη.Επικοινωνια δεν υπαρχει βεβαια γιατι δεν ξέρει ελληνικα,και νομιζω ουτε αγγγλικα .Με αυτην μονο με νοήματα μπορεις να επικοινωνήσεις.Η βαθμολογια που της εβαλα δεν ειναι σωστη(γιατι αυτο το συστημα δεν με αφηνει να βαλω καλυτερους βαθμους ε;Θυμός) Στην καθαριοτητα βαζω 10 και στην τσατσα επισης 10.Τα αλλα ειναι οκ.Τι με ρωτήσατε;Μεγάλο χαμόγελοαν θα ξαναμπαινα μαζί της:Mαλλον οχι! .Κανει καλα προκαταρκτικα που με αναβουν αλλα δεν εκανε στοματικο παρα μονο γλυψιμο στις μπαλες και στο πλαιΑυτο που ηθελα να δω το δα.Αλλα καιαφου η επικοινωνια ειναι 0,τοτε καλυτερα με κοπελες που μιλανε ελληνικαΓλώσσα Αυτα κυριοι!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Ζιζέλ
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2012
Τι εγινε ρε στην κριτικη μου!Λοιπον καποιες λεξεις.Λύπη
08 Μαρτίου, 2012
βάλτα σε κανονικά εισαγωγικά (" "), όχι ανάμεσα σε σύμβολα < κλπ. Ξαναστείλε να συμπληρώσω.
08 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στην ξαναεστειλα σε πμ διορθωμενη!
08 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είδα, ναι. Διόρθωσα. Σπασίκλας
08 Μαρτίου, 2012
αρκετά ενδιαφέρουσα κριτική. Αμα η μικρή Ζιζέλ βελτιωθεί όπως λές και φυσικά φροντίσει την επικοινωνία με την πελάτη έχει πολύ μέλλον. Γλώσσα
09 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν νομιζω να καταφερει να μαθει ελληνικα!Αυτοι απευθυνεται στους αλλοδαπους πελατες του μαγαζιου που πιθανον να μπορουν να συνενοηθουν μαζι της.Για τους Ελληνες ειναι δυσκολα τα πραματα.Αυτη ουτε αγγλικα δεν ηξερε.Της λεω do you have acount in bourdela forum?Μεγάλο χαμόγελοκαι με κοιταζε σαν χαζη,με βλεμα οτι δεν καταλαβα jesusΜεγάλο χαμόγελοΤης λεω οκ αστο!!Γλώσσα
09 Μαρτίου, 2012
therion1985 δεν σου πηρε πίπα και εσύ δεν της είπες τίποταΘυμός δλδ τι περίμενες Χμμμ;
(Updated: 09 Μαρτίου, 2012) 09 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Tιποτα δεν της ειπα,και πως να της το πω αλλωστε?Μεγάλο χαμόγελοΑπο την αλλη δεν ειναι κατι που ενοειται?δεν πειραζει και τοσο,γιατι ηταν καλη στα υπολοιπα.Εχει μπει κανεις αλλος μαζι της?Σ αλλους κανει στοματικο κανονικάΧμμμ;
09 Μαρτίου, 2012
therion1985 50€ πλήρωσες για το απλό πρόγραμμα(στο οποίο περιλαμβάνεται και στοματικό σεξ)έπρεπε έστω και στην νοηματική να το ζητήσειςΓλώσσα
09 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχεις δικαιο!καλά οτι εγινε εγινε!παει αυτο.Δεν μου αρεσει να ζηταω πραματα γιατι ξενερωνω μετα περισσοτερο,μου αρεσουν οι καλες πρωτοβουλιες.Με αυτην δεν ξαναμπαινω παντως,οχι τοσο για το θεμα του στοματικου,απλα την νιωθω βαρετη.Ετσι και αλιως οσο και αν σου φαινεται περιεργο,δεν χρειαζομαι πιπα για να καβλωσω.Απλα επρεπε να το κανε εστω για τα τυπικα χωρις να της το λεγα.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10