Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 493518
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερινη επισκεψη στο συγκεκριμενο στουντιο,πρωτη φορα το επισκεπτομαι και ειχα βαλει στο ματι εδω και πολυ καιρο την Σιμονα,ο λογος δεν ειναι αλλος απ' το να δω με τα ιδια μου τα ματια τα τεραστια βυζιαΓλώσσαΓλώσσα που διαθετει.Φτανω στο μαγαζι,παρκαρω ακριβως στο χωρο παρκινγκ που διαθετει και ανεβαινω,μου ανοιγει η υπηρεσια και αφου μιλαμε λιγακι αρχιζει να μου λεει οτι εχει 2 κοπελες την Σιμονα και την Κατερινα,τις φωναζει μια μια στο σαλονι για να τις δω και μετα μου εξηγησε τα προγραμματα.Εγω ημουν αποφασισμενος για Σιμονα και μολις αντικρυσα το υπεροχο δωρο που εχει πανω της(σ.σ τις βυζαρες της)πληρωσα το προγραμμα με ισπανικο(60 ευρω) ηταν αδυνατο αλλωστε να μην παρω το συγκεκριμενο προγραμμα.Τωρα οσον αφορα την εμφανιση της κοπελας ειναι αρκετα καλη,μελαχρινη με μαυρα μακρια μαλλια,μεγαλα βυζια φυσικα πιστευω,τελεια ποδια.Αφου εκανα το ντουζακι μου ηρθε μετα στο δωματιο η Σιμονα,μιλησαμε λιγο και ξεκινησε να γδυνεται,μολις εβγαλε το σουτιεν επαθα ζημια με τις βυζαρες αφου μου τις εφερε στο προσωπο αρχισα να τα ζουλαω και να γλειφω υστερα ανελαβε αυτη τα ηνια,αρχισε να τα τριβει στο καυλι μου και οπως ειναι φυσικο δεν αργησε να με κανει τουρμπο,μου φορεσε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια αρκετα καλη πιπα ενω παραλληλα περιποιηθηκε και τις μπαλες μου.Πρωτη σταση με αυτην απο πανω με θεα τις βυζαρες της αφου κατσαμε για καμποσα λεπτα στην συγκεκριμενη σταση της λεω να αλλαξουμε και την βαζω στα 4 να θαυμασω την κωλαρα της.Αφου την σφυροκοπησα για μερικα λεπτα σε αυτην την σταση της εριχνα παραλληλα και σκαμπιλια στα κωλομερια,σε αυτην την σταση επηλθε και το τελος της συνευρεσης μας.Μιλησαμε λιγο,μετα σηκωθηκε πηρε στα χερια τα εσωρουχα της με φιλησε και αποχωρησε.Πιστευω οτι ειναι μια παρα πολυ καλη επιλογη ειδικα σε οσους ειναι λατρεις των μεγαλων βυζιων και το σημαντικο δεν βιαζεται να σε ξεπεταξει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Υπηρεσίες
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
929
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού