Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824337
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αυτή τη φορά είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου να μην περιοριστώ στα σπίτια της Φυλής αλλά να παίξω μπάλα κ σε ανώτερο επίπεδο σαν ανταμοιβή για το διάβασμα που έριξα σε αυτή την εξεταστική κ το απροσδόκητο άγχος που είχα… Τη συγκεκριμένη κοπέλα την έχω σταμπάρει εδώ κ πολύ καιρό ανάμεσα σε πολλές κ επειδή ήμουν απολύτως σίγουρος ότι θα περάσω καλά μαζί της, διάλεξα να τη δοκιμάσω πριν τις υπόλοιπες μιας κ ήθελα οπωσδήποτε να το ευχαριστηθώ…


Μπαίνω λοιπόν στο στούντιο κ με υποδέχεται μια πολύ ευγενική υπηρεσία (δεν γνωρίζω το όνομα της) την οποία έχω ξαναδεί κ είναι πάντα ευγενική κ διακριτική… Μου λέει τα ονόματα των κοριτσιών που δουλεύουν κ φωνάζει όσες ήταν διαθέσιμες εκείνη την ώρα για να τις δω… Ήταν 2 νέες κοπέλες στο στούντιο που δεν τις είχα ξαναδεί, σε γενικές γραμμές καλές παρουσίες… Μετά από λίγο κατεβαίνει η Μαρίνα η οποία είναι πολύ πληθωρική κ ίσως τιμηθεί κάποια στιγμή, κ μετά από λίγο έρχεται κ η Αμάντα… Μας χαιρετάει (δεν ήμουν μόνος φυσικά στο σαλόνι) με το κλασσικό ‘’Καυλησπέρμα’’ , στέκεται για λίγο μπροστά μου, μου χαμογελάει κ στη συνέχεια πάει στο δωμάτιο που κάθονται τα κορίτσια… Με πλησιάζει η υπηρεσία κ με ρωτάει με ποια κοπέλα θα περάσω (μιας κ τις είχα δει πλέον όλες) κ σαν ευγενικό κ τίμιο παιδί που είμαι την παρέπεμψα στα παιδιά που είχαν έρθει πριν από μένα κ είχαν προτεραιότητα (το περιστατικό δεν το αναφέρω διεκδικώντας δάφνες εντιμότητας, αλλά για να εξηγήσω την αναμονή στο δωμάτιο που θα αναφέρω αργότερα). Δυστυχώς για μένα τα παιδιά διάλεξαν Αμάντα κ Μαρίνα ντουέτο (μπράβο ρε μερακλήδες, ωραία πρέπει να περάσατε…) Περίμενα λίγο να καθαριστεί κ να ετοιμαστεί το δωμάτιο που θα έμπαινα κ εντός ολίγου ανεβαίνω για πρώτη φορά επάνω κ μπαίνω στο δωμάτιο 3.. Μιας κ ήξερα ότι είχα χρόνο μπροστά μου άρχισα να περιεργάζομαι το δωμάτιο το οποίο είναι λίγο τρομακτικό είναι αλήθεια με όλες αυτές τις αλυσίδες κ τα περίεργα εργαλεία σαδομαζοχιστικού κ αυταρχικού έρωτα που έχει κλειδωμένα…. Τέλος πάντων… Κατόπιν αρκετής αναμονής για τους λόγους που προανέφερα έρχεται η δεσποινίς….


Η είσοδος της έδωσε άλλη έννοια στη φράση ΄΄γκολ από τα αποδυτήρια΄΄ μιας κ με το που μπήκε κυριολεκτικά όρμησε επάνω μου κ άρχισε ένα καταιγισμό φιλιών, χαιδέματος, γλειψίματος, κ ότι άλλο μπορείτε να φανταστείτε… Εγώ φυσικά είχα γίνει τούρμπο μέσα σε λίγα ns (nanosecond) κ προσπαθούσα να ανταποδώσω ότι περισσότερο μπορούσα… Σιγά σιγά άρχισε να κατεβαίνει προς τα κάτω αφού πρώτα περιποιόταν οποιαδήποτε περιοχή συναντούσε.. Όταν με το καλό έφτασε στην επίμαχη άρχισε μια πρωτόγνωρη για τα δικά μου δεδομένα περιποίηση της περιοχής γύρω από το πέος… Εντός ολίγου μου φοράει το πλαστικό κ με αφήνει κ πάλι έκπληκτο με το πόσο καλή ήταν στο κλαρίνο… Το σολάρισμα της μου θύμισε σόλο Σαλέα στην Ασωπία… Τέτοια πίπα έχω δει μόνο από πορνοστάρ… Τι φτυσίματα, τι deepthroat που την έπνιγε αλλά δεν χαμπάριαζε Χριστό, τι αλλαγές ρυθμού κ τεχνικής….Χαμός….

Αφού ευχαριστήθηκα κ με το παράπανω μάλιστα το θέμα πίπα, είπα να ανταποδώσω όσο μπορώ κ να ξεκινήσουμε επιτέλους τη συνουσία… Τη γυρνάω ανάσκελα κ αρχίζω την από πάνω προς τα κάτω περιποίηση μου… Δυστυχώς δεν με άφησε να την περιποιηθώ στο επίμαχο σημείο (δικαίωμα της φυσικά) κ με τούτα κ με κείνα αρχίζει το ματς… Πρώτη στάση ιεραποστολικό με τρελλό άνοιγμα ποδιών εκ μέρους της κ φυσικά φοβερή συμμετοχή…. Συνεχίσαμε έτσι για λίγο με μικροπαραλλαγές κ στη συνέχεια τη γυρνάω στα 4 διότι δεν υπήρχε περίπτωση να χάσω αυτό το θέαμα… Τελικά αποζημιώθηκα διότι η θέα της με το που στήθηκε μπορεί να συγκριθεί μόνο είτε με ηλιοβασίλεμα στη Σαντορίνη είτε με ατομική προσπάθεια του Λιονέλ Μέσι…. Ξεκινάμε λοιπόν κ καθ’όλη τη διάρκεια κατέβαλα τιτάνιες προσπάθειες να διατηρήσω το ρυθμό σε χαμηλό τέμπο ώστε να αντέξω ολόκληρο το ενενηντάλεπτο, η θέα όμως που προανέφερα αλλά κ η ξέφρενη κ άκρως καυλωτική συμμετοχή της δεν με άφηνε να το πράξω κ τόσο πολύ…. Κάποια στιγμή λοιπόν μοιραία ήρθε το τέλος, το οποίο μας βρήκε ξαπλωμένους έτσι ώστε να στραγγίξω σαν άνθρωπος…


Μετά το πέρας της συνουσίας εκείνη παρέμεινε ξαπλωμένη (ανάσκελα), κ αρχίσαμε να συζητάμε για διάφορα θέματα προσφέροντας μου την ωραιότερη συζήτηση που έχω κάνει με γυναίκα, κ μάλιστα τόσο όμορφη, σε κρεββάτι μετά το σεξ… Η κοπέλλα είναι πολύ καλός συνομιλητής, γενικότερα είναι πολύ έξυπνη κ αστεία… Επίσης να σημειώσω κάτι το οποίο μου έκανε εντύπωση. Την είχα ξαναδεί από κοντά στη Σπύρου Πάτση κ μου είχε κάνει κ τότε εντύπωση το γεγονός ότι από κοντά είναι πιο όμορφη… Δεν το λέω ούτε για να την κολάκέψω, ούτε για άλλους λόγους… Το εννοώ ειλικρινά παιδιά κ δεν μπορώ με τίποτα να το εξηγήσω…. Αφού μιλήσαμε , παρολίγο να ξαναμπλέξουμε τα μπούτια μας μιας κ άρχισε να με χαιδεύει κ να με περιποιείται με εμένα να της λέω ΄΄Φύγε Σατανά γιατί δυστυχώς κρατάω κ άλλο ένα πενηντάρικο μαζί μου…΄΄ Με τα πολλά σηκώθηκε, με χαιρέτησε, με φίλησε κ αποχώρησε…. Αφού ετοιμάστηκα κ εγώ, κατέβηκα κ λίγο πριν φύγω δέχτηκα τις ευχές για καλή Σαρακοστή κ καλό τριήμερο από την ευγενέστατη υπηρεσία η οποία με άκουσε κ βγήκε να με καληνυχτίσει….


Όπως πολύ λογικά θα καταλάβατε πέρασα υπέροχα κ τη συστήνω ανεπιφύλαχτα σε όλους…Ζητώ συγνώμη για την πολύ μεγάλη κριτική κ ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους μπουν στον κόπο να τη διαβάσουν, αλλά το θεώρησα χρέος μου να αναφέρω όσα περισσότερα μπορούσα μιας κ όσο ανεβαίνει η αξία της συνουσίας πρέπει κατά τη γνώμη μου να ανεβαίνει κ η αξία της ενημέρωσης για κάποιον ο οποίος είναι πρόθυμος να διαθέσει ένα σεβαστό ποσό για την διασκέδαση του…Κακά τα ψέμματα, άλλο το 20ρικο κ άλλο το 50ρικο….


Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2012
το ηλιοβασίλεμα της Σαντορίνης (δηλ. της Οίας) είναι υπερεκτιμημένο... Σπασίκλας
02 Μαρτίου, 2012
@Tyrael..Τι είπες τώρα!!!!!!!!!

Κρητικέ μου, μπράβο που σού'κατσε επιτέλους κάτι πολύ καλό. Τό'χες ανάγκη.. Πάντα τέτοια.
02 Μαρτίου, 2012
Αν κ κρητικος, ο τιτλος της κριτικης σου παραπεμπει σε ομαδα της σαλονικας(αρης κ δν ειμαι καλα....). Κουλ εισαι αρειανος ρε συντεκνε? Επισης καταλαβα οτι δν εχεις σε εκιμηση τον κριστιανο ροναλντο!Μεγάλο χαμόγελο εχω δικιο? Και επισης μηπως σπουδαζεις φυσικη?Σπασίκλας
02 Μαρτίου, 2012
.....για Ιάπωνες τουρίστες είναι το καλύτερο ηλιοβασίλεμα.Εμμμμ
02 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

υπερεκτιμημένο 4_sure! Σαντορίνη πάνε πάντα Πάσχα (όσοι ξέρουν και μπορούν) Κουλ
02 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω δει από κοντά αλλά όσοι το έχουν δει λένε τα καλύτερα...Εσύ το έχεις δει?
02 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον φίλε...Όντως το είχα ανάγκη για πολλούς κ διάφορους λόγους κ όχι μόνο για τις φόλες που έχω φάει τον τελευταίο καιρό...
02 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρώτον ο τίτλος ήταν ότι πιο ταιριαστό μπορούσα να σκεφτώ για να περιγράψω αυτό που έζησα αλλά όχι,δεν είμαι Άρης...ΟΦΗ είμαι...

Η αλήθεια είναι ότι δεν τον συμπαθώ κ τόσο αν κ είναι φοβερός παίκτης,αλλά δεν αναφέρθηκα εσκεμμένα στο Μέσι για να θίξω τον Κριστιάνο,απλά γουστάρω τρελλά σαν παίχτη τον Μέσι...

Λογιστική σπουδάζω,όχι φυσική.Προς τι όμως η ερώτηση?
03 Μαρτίου, 2012
" πόσο καλή ήταν στο κλαρίνο ! " γειά σου Αμάντα βιρτουόζα κλαρινετζού ! κλαρίνο γαμώ την τρέλλα μου καί άς πεθάνω ό πούστης !
03 Μαρτίου, 2012
''...άλλο το 20ρικο κ άλλο το 50ρικο….''

Για μένα αυτό σου το σμπέρασμα έχει ιδιαίτερη βαρύτητα, διότι σε σύνολο 43 κριτικών που έχεις μέχρι τώρα, οι 36 είναι για οίκους ανοχής και μόνο οι 5 είναι για studios ( έχεις και 2 για strip )
Βέβαια, εξακολουθώ να συμφωνώ με τις απόψεις του διαδικτυακού μου φίλου Ροκαυλόν περί αλλαγής της τιμολογιακής πολιτικής των studios...

http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=52535.msg3307454#msg3307454
( Η αλήθεια είναι ότι από κάποια έχουν γίνει κινήσεις )

Αλλά δεν μπορώ να παραβλέψω και το γεγονός, ότι ένας θαμώνας των οίκων ανοχής γράφει επαινετικά για ένα studio.
Επειδή λοιπόν πιστεύω ότι είσαι ειλικρινής, σου δίνω τη θετική μου ψήφο ( 10 στα 19 )
Πάντως, αφού θεωρείς την Αμάντα ''...σόλο Σαλέα ( συγκεκριμένα όμως ) στην Ασωπία''
πρέπει να ''έφαγες'' ''πολύ καλής ( βασιλικής ) ποιότητας ψωμί''
και ο νοών νοείτω...
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2