Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824402
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λίγο το ότι τελευταία συνήθως αποφεύγω τα στούντιο ψάχνοντας καλύτερες υπηρεσίες σε call girl και λίγο η άβολη περιοχή με είχαν κρατήσει μακριά από το φυλης104. Με αφορμή την μεταγραφή της Αμάντα βρήκα την ευκαιρία και επισκέφτηκα τον χώρο και όπως έχει γραφτεί πολλές φορές είναι κορυφαίος σε οργάνωση, καθαριότητα, διακόσμηση. Αν αφαιρεθεί ο χαμηλός και κόκκινος
φωτισμός μετατρέπεται αυτόματα σε ένα γουστόζικο διώροφο.
Εκείνη την ώρα η Ελβίρα ήταν με πελάτη και μπροστά μου παρέλασαν Αμάντα και Μαρίνα. Την πρώτη την ήξερα από άλλο στούντιο και αυτή πήγα και θα έβλεπα… αλλά η δεύτερη επιλογή η Μαρίνα δεν ήταν του γούστου μου. Ελαφρώς πιο γεμάτη στο σώμα από τις φωτο αλλά πολύ διαφορετική στο πρόσωπο που είναι άσχημο και παραπέμπει σε ….σσς βρε τύπε πιπέρι…
Η τσατσά ρώτησε αν ξέρω τα προγράμματα και τι διαλέγω.
Με την Αμάντα λοιπόν ξανά μετά από καιρό, 60 ευρώ με στάση 69 . Η λεγάμενη θα είναι πια 30, έχει όμορφο πρόσωπο και ωραίο κορμί αν και οι κοιλιακοί έχουν χαλαρώσει λίγο όπως και τα βυζιά, πόδια σπέσιαλ και τατουάζ που συμπληρώνουν την καλώς εννοούμενη τρέλα που κουβαλά.
Την οποία μεταφέρει και στο κρεβάτι και βοηθά πολύ την ώρα του σεξ. Ξεκίνημα με λίγα φιλιά στο στόμα για ζέσταμα όχι φυσικά ανάλογα καλού call girl αλλά τουλάχιστον υπαρκτά, συνέχεια στον λαιμό και στο στήθος, χαδάκια πριν την πολύ καλή πίπα κάνοντας περιποίηση στην γύρω περιοχή, ενώ με τον ίδιο ζήλο και με εναλλαγές στον ρυθμό συνέχισε και στο 69 όταν δεχόταν περιποίηση στο γυαλισμένο μουνάκι της.
Μαεστρικό πέρασμα της καπότας και καβάλα. Αλλά σε όποια στάση και να την πάρεις την αμαντα λέει καθώς το όμορφο πρόσωπο σε προδιαθέτει και για ιεραποστολικό να την βλέπεις, ενώ δεν ξινίζει τα μούτρα της όταν πας να την φιλήσεις. Εξίσου ωραία είναι και στα τέσσερα με θέα το μεγάλο τατουάζ της πλάτης καθώς το κωλαράκι είναι σουπερ και η ολοκλήρωση δεν άργησε.
Μετά από 5 φορές με την Αμάντα πιστεύω ότι με την τρέλα και την διάθεση που έχει, το μόνιμο χαμόγελο, το κέφι και την ευγένεια είναι πάνω από τον μέσο όρο των στουντιοκόριτσων. Είναι από αυτές που δεν κρύβεται πίσω από την πελατεία που έχει ο κάθε χώρος που δουλεύει και σαν call girl να δούλευε νομίζω θα είχε επιτυχία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
C
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2012
λοιπον για να μην τα ξαναλεω
αμα ησουνα και εσυ 78 κιλα και σε 6 μινεσ να ευτανες 53 και να εχεις το σομα μου τοτε σου βγαζω το καπελοα
αχ και ετσι για ενιμεροση στις 6 του μινος εκλεισα 22 που εχει διαφορα με το 30 Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
01 Μαρτίου, 2012
Μεγαλε μας εστειλες με την περιγραφη της Μαρινας. Εκλεισα επι τοπου ραντεβου με τον οφθαλμιατρο μου να δω μηπως εχω προβλημα. Παντως πηγαινε και εσυ μια βολτα καλου κακου μηπως χρειαζεσαι αλλαγη γιαλιων.
01 Μαρτίου, 2012
Κοίτα καλό είναι που είσαι αυστηρός (το γράφω και στην άλλη σου κριτική για τη Δέσποινα), αλλά μην το παρακάνεις. Αφού σου άρεσε η Αμάντα, αφού είναι όπως λες η καλύτερη στο χώρο, τι πας και γράφεις τόσες υπερβολές για την εμφάνιση, έλεος.

Όταν περνάς καλά φίλε με κάποια, πρέπει να είσαι λίγο πιο ήπιος αν μη τι άλλο, γιατί όπως βλέπεις τα κορίτσια διαβάζουνε τις κριτικές και ενδεχομένως κάποια πράγματα πχ για την εμφάνιση ενοχλούνται, χωρίς να υπάρχει και σοβαρός λόγος δηλαδή.

Δεν μπορεί να έχουν όλες σώμα μοντέλου, σε στούντιο πας, όχι με city tour.

Και όχι 30 ρε φίλε η Αμάντα, μα έλεος, κάνει μπαμ ότι είναι κάτω από 25! Δεν έχω πάει καν με την κοπέλα, αλλά είναι κορμάρα...

Τέλος πάντων, καλοδεχούμενες οι κριτικές σου, προκειμένου να βλέπουμε και από μια άλλη οπτική γωνία τις κοπέλες που έχουμε συνηθίσει να διαβάζουμε μόνο τα θετικά ή... καθαρά εμπαθείς κριτικές που δεν ανταποκρίνονται καθόλου στην πραγματικότητα.
O
Orestis_Kou
01 Μαρτίου, 2012
ρε συ φιλε εχω μια αποριαΧμμμ;.Ουτε εγω τα παω πολυ καλα με ηλικιες,αλλα τουλαχιστον η Αμαντα δεν μου κανει για 30.Πως την ειδες για 30Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο?Τεσπα.αφου περασες καλα οκ!Κουλ
01 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μετά τα νέα δεδομένα που πρόεκυψαν το δικαστήριο είναι υποχρεωμένο να αθωώσει την Αμάντα. Ο δε Cr9 καταδικάζεται σε : 1) Να ζητήσει δημοσίως συγγνώμη. 2) Να συγχαρεί δημοσίως τον διαιτολόγο της Αμάντα. 3) Να αναλάβει τα έξοδα να κάνει την ίδια δίαιτα και η Κέλλυ. 4) Να αναλάβει τα έξοδα γυμναστηρίου και κέντρου αισθητικής να φαίνεται το δέρμα της Αμάντα 22 φεβρουαρίων. 5) Να βγάλει κάρτα απεριορίστων διαδρομών για την Αλβανία ώστε πριν ξαναγράψει κριτική να παίρνει πιστοποιητικό γέννησης και θεωρημένο αντίγραφο των αυξομειώσεων του βάρους. 6) Μέχρι να γίνουν όλα τα ανωτέρω δεν έχει δικαίωμα να ξαναγράψει κριτική για το Φ104.Κουλ
C
Cr9
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5