Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 86 10
Sex Studio 111249
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Su-zanna,Su-zanna
Su-zanna i'm crazy loving you!

Αυτό το στιχάκι,από το ομώνυμο τραγούδι με τίτλο Suzanna,σιγοτραγουδούσα στο σκοτεινό δρομάκι της Σερβίων.Μόλις είχα ενδώσει στην επιθυμία της σάρκας μου.Αυτή την επιθυμία που τόσο μισώ αλλά και τόσο πολύ λατρεύω.Περίεργο συναίσθημα.Αλλόκοτο.
Το απόγευμα της Τρίτης είχα μια επιθυμία,μια όρεξη για ένα ξέσπασμα.Ξεκίνησα μια τσάρκα από το κέντρο για να καταλήξω σιγά σιγά να περπατάω παράλληλα με τις γραμμές του τρένου της οδού Κωνσταντινουπόλεως.Πότε πότε με τάραζε ο ξαφνικός ήχος του τρένου που σφύριζε.Τίποτα το συνταρακτικό,τίποτα το συναρπαστικό που να με παρακινήσει.Όταν έφτασα στη Σερβίων απογοητευμένος χτύπησα το κουδούνι.Μια κυρία μου άνοιξε διαφορετική από αυτή που είχα συνηθίσει.Λίγο απότομη και με αυστηρή φωνή σαν να ήμου σχολιαρόπαιδο με έβαλε να κάτσω στο καναπέ.Υπάκουσα.Η Σουζάνα ήταν.Την θυμόμουν από μια και μοναδική φορά που είχα περάσει μαζί της.Κοντό μαλλί,ωραία μπούτια,καμπυλωτή περιφέρεια και όμορφο χαμόγελο.Ήταν τόσο φιλική που δεν μπόρεσα να αρνηθώ.Φυσικά με ερέθιζε και η εμφάνισή της,δεν αρκούσε μόνο το χαμόγελό της.
Στο δωμάτιο,μετά από το απαραίτητο ντους,άρχισα να πλάθω την ψεύτικη ερωτική μου ιστορία.Περίμενα την φίλη μου να έρθει.Μια γυναίκα που είχα γνωρίσει έξω,στο δρόμο.Μια γυναίκα που ήθελα να εισχωρήσω μέσα της,να την κάνω δική μου.Η Σουζάνα μπήκε και τάραξε την σκέψη μου.Ήμουν γυμνός πάνω στα σεντόνια.Με πλησίασε και με χάιδεψε τρυφερά.Η αγκαλιά μου γέμισε από το γυμνό κορμί της.Το στήθος της είχε αποκαλυφθεί για να γεμίσει τις χούφτες μου.Σαν μωρό παιδί έπαιζα μαζί της.Με κοιτούσε με πονηρό βλέμμα.Τα χάδια και τα πειράγματα σταμάτησαν για να αναλάβει αυτή το ρόλο που της άρμοζε.Να με ικανοποιήσει.Παραδινόμουν αργά στον ιστό της.Παγιδευόμουν.Ο στοματικός της έρωτας με ταξίδευε.Η γλώσσα της τόσο απαλή με ερέθιζε σαν να μην υπήρχε προφύλαξη.Σαν να ήταν ένα απαλό χάδι.Με είχε ερεθίσει τόσο που ήθελα να ολοκληρώσω.Απότομα την σταματάω και με κοιτά πονηρά.Έρχεται πάλι στην αγκαλιά μου και με αρχίζει πάλι τα χάδια που τόσο μου αρέσουν.Στην συνέχεια ανεβαίνει από πάνω μου.Οι παλάμες μου να γεμίζουν από το στήθος της,εκείνη να κάνει μορφασμούς σαν να είμαι κάποιος δικός της,κάποιος που τον θέλει.Το μυαλό μου ξέφυγε πάλι και έπλαθε την ιστορία.Μέχρι να καταλάβω τι συνέβαινε είχα ολοκληρώσει.
Χαμογέλασε και έκατσε λίγο δίπλα μου.Εγώ την κοιτούσα και την χάιδευα ακόμα.Την ήθελα πάλι.Η σάρκα.Η ακατανίκητη επιθυμία του κάλπικου έρωτα.
Με αποχαιρέτισε με ένα φιλί στο μάγουλο.Η κυρία με χαιρέτισε και μετα πήρα το δρόμο της επιστροφής σιγοτραγουδόντας όλο ευτυχία

Su-zanna,Su-zanna
Su-zanna i'm crazy loving you!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Escher
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού